دانلود کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی)

  • از: پدرام حکیم زاده
  • ناشر: انتشارات شهر پدرام
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی)

کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی) نوشته پدارم حکیم زاده، مجموعه‌ای از آثار گرافیکی آریسمن، هنرمند آمریکایی است.

مارشال آریسمن (Marshall Arisman) طراح، نقاش و تصویرگر معروف در نیویورک آمریکا متولد شد. او در سال 1960 از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد. در پایان خدمت سربازی کار خود را به عنوان یک طراح گرافیک در شرکت جنرال موتورز شروع کرد. سپس در ادامه به تولید تصاویر برای شرکت‌ها و مجلات بزرگ آمریکایی از جمله نیویورک تایمز، مادر جونز و... پرداخت.

خشونت و شکار موضوع اصلی بسیاری از آثار آریسمن است که با نشان دادن برق فلزات و تلفیق آن با چهره مکانیکی انسان که شبیه ماشین شده به بیننده عرضه می‌شود.

آثار او که اغلب به سبک اکسپرسیونیستی از چهره‌ها است تاثیرات او از فرانسیسکو گویا، ولاسکویز، فرانسیس بیکن و هنر بدوی را هم‌ زمان نشان می‌دهد. ترکیب چهره انسان و نشانه‌های حیوانی که در بخش زیادی از آثار او دیده می‌شود هشداری به انسان معاصر برای نشان دادن حقیقت لایه‌های زیرین اعمال اوست.

 ۲۵ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7811-15-3 

چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی)

برای دانلود کتاب برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  برگزیده آثار مارشال آریسمن نقاش معاصر (جلد 2: فیگورهای انسانی و حیوانی)