دانلود کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ

  • از: جو ویتالی
  • ۵۰۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ

آیا می دانید "بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ" چه می باشد؟ (این کتاب به درخواست سایت مترجم به طور کامل رایگان شده است.)

اگر خواهان پول هستید شما فقط باید یک کار را انجام دهید و این کاری ست که برخی از ثروتمندترین افراد این سیاره انجام داده و می دهند.

جان دی راکفلر از زمانی که یک بچه بود آن را در زندگی اش اعمال می کرد. او تبدیل به یک میلیاردر شد. اندرو کارنگی هم آن را انجام داد. او سرمایه داری برجسته شد.

باوری که شما در مورد پول دارید نقش بزرگتری را در زندگی و سطح موفقیت تان بازی خواهد کرد. خیلی بیش از آن چه که اکثر مردم می پندارند.

 در واقع، اکثر مردم تصور نمی کنند که باورهاشان چه تاثیر مهمی در موفقیت یا عدم موفقیت مالی دارد.

 ۱۳۰ صفحه، ۴۳۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
«بزرگترین راز پول درآوردن در تاریخ!»
«راز بزرگ فعال کردن این قانون»
«راز پنهان کسب ثروت»
«از این تله ی بزرگ آگاه باشید»
«اعتراف بزرگ من»
«مرد بزرگی که سی میلیون دلار بخشید»
«حقیقت بخشش چیست؟ یا "ذهنیت معادله ای شما چگونه است؟»
«پول را نشانم بده»
«چگونه مثل خدا فکر کنیم»
«اشتباه بزرگ لئو بوسکالیا»
«آیا رایگان، ارزشمند است؟»
«47 باور محدود کننده در مورد پول و چگونگی تغییر آن ها»
«روشنگری به وسیله ی ایمیل یا چگونه شرکت بزرگ tut خود را تاسیس کنید»
«بخشش چگونه منجر به یک و نیم میلیون دلار پول شد؟»
«قانونی که هرگز شکست نمی خورد»
«بخشش واقعی منجر به دریافت می شود»
«بخشش و دریافت: نکتهای که تا بهحال کسی دربارهی آن به شما نگفته»
«چگونه چیزی را که میخواهید بهدست آورید»؟
«وقتی که پولی ندارید چه چیزی را میبخشید»
«سی سال طول کشید تا این راز را آموختم»
«چگونه بخشش منجر به درآمدی مستمر شد»
«چگونه بخشش باعث پرفروش شدن یک کتاب شد؟»
«اصول بخشش و پدیده ی تبادل هیپنوتیزمی»
«اگر پولدار شوید چگونه صحبت می کنید؟»
«امروز به کجا خواهید ببخشید؟»

راهنمای دانلود کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ

برای دانلود کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ

نظرات کتاب بزرگترین راز پول در آوردن در تاریخ

فاضل نصرتی
۱۳۹۶/۹/۳۰
سلام به همه دوستان، واقعا خیلی خوب بود ولی یه خاطره دارم که میخوام بگم. اردیبهشت امسال بود با خانواده رفته بودیم شهرستان پیش فامیل، چند روز بعد من تنهایی خواستم زودتر برگردم قرار بود توی یکی دو روز بعد بلیط برگشت واسه بچه‌ها بگیرم که اونا هم چند روز بعد میخواستن بیان. تو راه که میومدم یکی تماس گرفت و گفت مادرم بستریه و نیاز به ۵۰۰ هزار تومن دارم. اون بنده خدا تا حالا به من رو نزده بود و اولین بارش بود، منم گفتم باشه صبر کن تا برسم برات می‌فرستم. لحظه انتقال مبلغ یه لحظه فکر کردم توی کارتم همش ۶۰۰ تومن هست اگه ۵۰۰ تومنش به این بدم با ۱۰۰ تومن باقیمونده که نمیشه بلیط برگشت اونا رو بگیرم ولی یه لحظه گفتم خدا بزرگه فعلا مشکل این حل بشه حالا اونا چند روز دیرتر میاند. پول رو انتقال دادم بعدش بهم پیام داد که شماره کارتتو بفرست که سر ماه حقوق گرفتم پولتو میدم منم شماره رو فرستادم ولی دو ساعت بعدش پیام دادم که شماره رو اشتباهاً دادم و من پولو خاطر خودم بخشیدم نه به خاطر تو و انتظار بازگشت هم ندارم. خلاصه فردای اون روز یه پیام اومد نگاه کردم ۹۰۰ هزار تومن پاداش از سر کار ریختن به حساب، اصلا فکرشو نمیکردم اینجوری بشه. بله دوستان واقعا اگه بی‌منت و بدون انتظار بازگشت ببخشید می‌بینید که بیشتر از اون که بخشیدین میرسه بِهتون حالا گاهی زود دیر. ممنون از کتابراه و همچنین شما دوستان که نظر منو خوندین
علی علی
۱۳۹۶/۷/۲۱
با سلام و تشکر از تاسیس کنندگان نرم افزار کتابراه که هرروز به وسیله این نرم افزار اطلاعات مفیدی را که باعث زیبایی هرچه بیشتر زندگیم می‌شود را دریافت میکنم. به نظر بنده کل این‌ کتاب در این آیات مبارکه خلاصه می‌شود: سوره مبارکه بقره-آیات ۲۴۵- ۲۷۲ الی ۲۷۴ و۲۶۱-آیه ۹۹ سوره مبارکه توبه و... که همه این و آیات نشان از ارزش بخشش در دین مبین اسلام دارد که چند هزار سال قبل از تولد ایشان (نویسنده کتاب) ارزش بخشش انفاق را به جهانیان معرفی کرده است.
بهار افرا
۱۳۹۹/۳/۱۱
از خواندن کتاب بسیار لذت بردم. با خواندن اولین بخش‌ها به یاد این فرموده مولای متقیان علی علیه السلام افتادم که فرمودند در هنگام فقر با صدقه با خدا معامله کنید. و اینکه صدقه ده برابر به شما برمی گردد. و این آیه که برای رسیدن به رستگاری از آنچه دوست دارید انفاق کنید. 1400 سال پیش ما این پندها را اما گرفتیم به اندازه یک غیرمسلمان درک نکردیم. البته بخشش باید از بستگان شروع شود. وقتی کسی را در فامیل خود داریم چرا غریبه. بعد از آن‌ها باید به دیگران بپردازیم و از صمیم قلب و بدون چشمداشت
مشاهد همه نظرات (۲۹۱)