دانلود کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده

کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده نوشته‌ی استیو هرمن، درباره پسرکوچکی به نام اندی است که از یک اژدها به عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌کند. این کار شاید جالب و سرگرم کننده به نظر برسد اما اگر قرار باشد یک اژدها را تمام مدت در خانه پای کلاس‌های درس مجازی نگه‌داشت، چه می‌شود؟

درباره کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده:

بعد از این که یک بیماری ویروسی جدید در سراسر دنیا پخش شد، اندی و دیگی دوو مانند تمام بچه‌ها باید در خانه می‌ماندند. حتی مدرسه‌ها هم تعطیل شده بود اما نمی‌شد درس خواندن و تحصیل را برای مدت طولانی متوقف کرد، به همین دلیل قرار شد کلاس‌های درس اندی و دیگی در فضای مجازی با استفاده از کامپیوتر و اینترنت برگزار شود. اما یک مشکلی وجود داشت دیگی دوو اصلا نمی‌توانست برای مدت طولانی یک جا بنشیند و تمام حواسش را به کلاسش که در فضای مجازی برگزار می‌شد، جمع کند. اندی تصمیم می‌گیرد به او کمک کند تا دیگی بتواند به خوبی از این کلاس‌ها درس یاد بگیرد.

کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده (Virtual Learning Dragon) سی و نهمین جلد از مجموعه کتاب‌های اژدهای من (My Dragon Books) را است.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

مطالعه کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 ساله خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

استیو هرمن (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

در بخشی از کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده می‌خوانیم:

او ترجیح می‌داد به مدرسه برود و معلم و دوستانش را ببیند ولی ما می‌توانیم تا زمانی که ویروس تمام شود از طریق فضای مجازی درس بخوانیم.

به این صورت که پشت میز آشپزخانه بنشینیم و با استفاده از اینترنت و لپ تاپ به صورت آنلاین درس بخوانیم.

ما معلم خود را درصفحه مانیتور لپ تاپ می‌بینیم و او به ما می‌گوید چه کاری انجام دهیم. مثلا یک صفحه از کتاب ریاضی را باز و تمریناتش را حل کنیم و یا یکی دو صفحه از کتاب فارسی را بخوانیم.

اما برای دیگی سخت است مدت طولانی به کلاس آنلاین توجه کند، او خیلی زود اشتیاقش را از دست داد. او خیلی زود گیج شد. وقتی من رفتم ببینم او چه کار می‌کند آن‌جا نبود و معلوم نبود کجا رفته است.

 ۴۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-699599-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده

برای دانلود کتاب به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  به اژدهایت درس خواندن در فضای مجازی را یاد بده