دانلود کتاب صوتی به دنبال داروین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال داروین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال داروین

کتاب صوتی به دنبال داروین اثر ژان باپتیست دوپانافیو از مجموعه «به دنبال...»، به بررسی نظریه تکامل داروین پرداخته و زندگی داروین و مخالفت او با برده‌داری و تفاوت نظریه تکامل با مبارزه برای بقا را شرح می‌دهد.

گاهی انسان‌ها از نظریه‌های فلاسفه برای گنجاندن قواعد غیر اخلاقی و غیر انسانی که برای جامعه قابل پذیرش نیست سود می‌جویند. در این باب می‌توان به سودجویی حاکمان از نظریه داروین اشاره کرد.

در کتاب صوتی به دنبال داروین (Sur les traces de Charies Darwin) با سفرهای این دانشمند که در جوانی عازم سفرهای ماجراجویانه‌اش شد، آشنا می‌شویم. در این داستان پشتکار این دانشمند و تلاش او برای اثبات نظریه تکامل را از نزدیک می‌بینیم و با یکی از شخصیت‌های مهم و دوران‌ساز جهان علم آشنا می‌شویم.

چارلز داروین (Charles Darwin) از آن قهرمانانی است که بعید است در زندگی خود با آن‌ها مواجه شوید. او تقریباً نیمی از عمر خود را در بستر بیماری گذراند. یا دست کم وانمود می‌کرد که بیمار است. چارلز بنا به گفته معلمان دانش‌آموز بدی بود و به زحمت دوران مدرسه را به پایان رساند. او چند کتاب معروف نوشت. اما نوشتن برایش تکلیف سختی بود و برای بیان افکار خویش در قالب واژه‌ها با خودش کشمکش داشت. او به شدت از ظاهر شدن در انظار عمومی بیمناک بود و نمی‌توانست از کار خود در جمع دفاع کند. اگرچه داروین دور دنیا را بر روی دریا درنوردید ولی هر گاه پا در قایقی می‌گذاشت، فوراً دریا زده می‌شد. داروین با این که یکی از بزرگترین متفکرانی که تاکنون زیسته‌اند به شمار می‌آید، از چیرگی بر اندیشه‌ها یا احساسات خود ناتوان بود. او به جزئیات بی‌اهمیت توجه می‌کرد و اغلب حالت روحی ناملایمی داشت. چارلز داروین سرشار از ترس بود، ترس از بیماری، مردن و بدتر از همه مورد قبول قرار نگرفتن. چرا او این قدر مشهور است؟ داروین سراسر زندگی‌اش صرف آفرینش و صیقل دادن یکی از مهم‌ترین اندیشه‌های تاریخ شد. امروزه، ما یک کلمه واحد را برای خلاصه کردن این مفهوم تکان دهنده به کار می‌بریم: تکامل. 

چارلز داروین، زیست‌شناس و زمین‌شناس انگلیسی بود. او از اعضای انجمن سلطنتی بریتانیا بود. از کتاب او با نام کامل «خاستگاه گونه‌ها به وسیله انتخاب طبیعی» به عنوان یکی از مهم‌ترین کتاب‌های دنیا یاد می‌شود.

 ۲ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
فصل اول: پیش به سوی ماجراجویی
۱۱ دقیقه
فصل دوم: علاقه‌ای خاص به طبیعت
۱۳ دقیقه
فصل سوم: از اقیانوس تا جنگل
۱۴ دقیقه
فصل چهارم: غول‌های پاتاگونی
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: برده‌ها و سرخ پوستان
۱۴ دقیقه
فصل ششم: جزایر لاک‌پشت‌ها
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: یک زمین‌شناس تمام عیار
۱۶ دقیقه
فصل هشتم: و انواع پدید می‌آیند
۱۴ دقیقه
فصل نهم: رسوایی ملی
۱۵ دقیقه
فصل دهم: انسان و کرم خاکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال داروین

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال داروین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال داروین
Matin Matinof
۱۳۹۹/۳/۳
ازاینکه این کتاب رو خریدم خوشحالم.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)