دانلود کتاب بچه های راه آهن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بچه های راه آهن  و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه های راه آهن

کتاب بچه‌های راه آهن اثری از E. Nesbit کتابی است. داستان آموزشی این کتاب برای زبان آموزان سطوح مبتدی مناسب است و خوانندگان عزیز می‌توانند این کتاب را برای تقویت زبان دوم (انگلیسی) خود آن را به انگلیسی برگردانند. این کتاب شامل ماجراهای زیبا و جذابی است که مربوط به زندگی ربرتا، فیلیس و پیتر می‌شود....

ترجمه این کتاب به صورت تحت اللفظی نمی‌باشد.

خواندن این کتاب داستانی را به کودکان زیر 11 سال توصیه می کنیم.

از متن کتاب: داستان از این قرار بود که آن‌ها بچه‌های راه آهن نبودند آن‌ها گاهی اوقات قطار را تماشا می‌کردند و خوششان می‌آمد اما در مورد آن چیزی نمی‌دانستند. 

سه بچه بودند؛ ربرتا بزرگ‌تر و از همه باهوش تر بود و بعد از او یک پسر به اسم پیتر که همیشه دوست داشت یک رئیس باشد فیلیس از همه کوچک‌تر بود.

 آن‌ها با پدر و مادرشان در خانه ای نزدیک شهر زندگی می‌کردند و خوشبخت بودند و از تمام امکانات رفاهی لباس‌های زیبا، خانه گرم و غذاهای خوب برخوردار بودند. 

مادرشان با آن‌ها بازی می‌کرد و برایشان قصه می‌گفت و آن‌ها هم خوششان می‌آمد.

پدرشان با آن‌ها بازی می‌کرد وهیچوقت از دست آن‌ها عصبانی نمی‌شد و همیشه به آن‌ها کمک می‌کرد.  آن‌ها خوشبخت و خوشحال بودند.

تولد ده سالگی پیتر بود، پدر و مادرش یک قطار اسباب بازی به او هدیه دادند پیتر قطارش را خیلی دوست داشت.  وقتی از مدرسه بر می‌گشت با قطارش بازی می‌کرد پیتر قطارش بیشتر از هرچیزی دوست داشت ولی بعداز مدتی فیلیس آن را شکست فیلیس بعضی اوقات وسایل را می‌شکست. پیتر خیلی ناراحت بود اما می‌دانست که پدرش می‌تواند آن را درست کند.

 وقتی پدرش به خانه آمد به قطار نگاه کرد و گفت من می‌توانم درستش کنم ولی باید کمکم کنید.

 ۷۶ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7992-57-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بچه های راه آهن

برای دانلود کتاب بچه های راه آهن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه های راه آهن

نظرات کتاب بچه های راه آهن

lili khosravi
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
اصلا خوب نبود یه ترجمه ضعیف و سرهم بندی شده، نسخه اصلی این کتاب چاپی 320 صفحه است که اینجا راحت یک دهم شده. افتضاح افتضاح
اکرم مظفری
۱۳۹۸/۵/۲۳
به نظرم فوق العادس
مارال سادات احسانی
۱۳۹۶/۱/۱
خوب نه عالیییییییییی🌺
مشاهد همه نظرات (۴)