دانلود کتاب بچه‌ها در جشن تولد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها در جشن تولد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بچه‌ها در جشن تولد

کتاب بچه‌ها در جشن تولد، مشتمل بر سه داستان کوتاه است. داستان‌های کوتاه ترومن کاپوتی عمدتاً زبانی روان و ساده دارند و عمیق‌ترین احساسات نیز در قالب همین روایت‌های به‌ظاهر ساده بیان می‌شود.

داستان‌های کتاب بچه‌ها در جشن تولد (Children On Thair Birthday)، آثار عمیق و تأثیرگذارند که با تمرکز بر دوران نوجوانی و کودکی شخصیت‌های اصلی داستان، روابط انسانی عمیق بین شخصیت‌ها را در زیباترین شکل آن بیان می‌کند.

در این مجموعه، داستان مانند خاطره‌ای از روزهای گذشته بیان می‌شود؛ روزهایی که حالا دور می‌نمایند، چنان دور که چون دیگر نمی‌توان به آن دست یافت، حالتی افسانه‌ای به‌خود می‌گیرد و این همان نکته‌ای است که کاپوتی سعی بر آن دارد به ما بفهماند: هنوز هم می‌توان انسان بود، هنوز هم می‌توان زیبا بود.

ترومن کاپوتی (Truman Capote)، نویسنده‌ی آمریکایی، در عرصه‌ی ادبیات مدرن جهان، آثار شگرفی را از خود بر جای نهاده است. آثاری چون: «صداهای دیگر، اتاق‌های دیگر»، «صبحانه در تیفانی»، «به خون‌سردی» و مجموعه‌ داستان‌های کوتاهی که هر یک الهام‌بخش بسیاری از نویسندگان بعد از خود بوده است. شاید در پویایی و تحرک آثار ترومن کاپوتی، همین بس باشد که تا کنون قریب بیست فیلم سینمایی و برنامه‌ی تلویزیونی از نوشته‌های او ساخته شده است.

در بخشی از کتاب بچه‌ها در جشن تولد می‌خوانیم:

سرمای شدید باعث سردردش شده بود و او را ترغیب می‌کرد که به واگن گرم برگردد و بخوابد، اما نمی‌توانست یا دست‌کم الان نمی‌توانست و نیازی نبود که علتی برایش بتراشد، چراکه پاسخ‌اش را به خوبی می‌دانست. با صدای بلندی، که بخشی از آن به دلیل این بود که مانع به‌هم‌خوردن دندان‌هایش شود و بخشی هم به این دلیل که می‌خواست مطمئن شود که این صدای خودش است، فریاد زد: «فکر می‌کنم، الان در آلاباما هستیم و فردا به آتلانتا می‌رسیم و من نوزده‌ساله هستم و ماه اوت بیست‌ساله می‌شوم و من دانشجوی سال دوم هستم...» نگاهی به تاریکی اطراف انداخت و امیدوار بود که نشانه‌یی از سپیده‌دم را ببیند. «من از اون مرد متنفرم، اون وحشتناکه و من ازش متنفرم...» و در حالی‌که از حماقت خودش شرمنده و خسته‌تر از آن بود که از واقعیت فرار کند، ساکت شد. می‌ترسید.

 ۱۱۲ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-78-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
خاطره‌ی یک کریسمس
بچه‌ها در جشن تولد
درخت شب

راهنمای دانلود کتاب بچه‌ها در جشن تولد

برای دانلود کتاب بچه‌ها در جشن تولد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بچه‌ها در جشن تولد

نظرات کتاب بچه‌ها در جشن تولد

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۹/۲۴
سه داستان کوتاه عالی با محوریت نوجوانان.
مشاهد همه نظرات (۱)