دانلود کتاب بیست و هشت روز تمام


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیست و هشت روز تمام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیست و هشت روز تمام

کتاب بیست و هشت روز تمام نوشته داوید زافیر، قصه‌ی دختر نوجوانی را به تصویر می‌کشد که از طریق قاچاق مواد غذایی زندگی خود و خواهرش را می‌گذراند و تلاش می‌کند در برابر نازی‌ها مقاومت کند.

این اثر روایتگر روزهایی سخت، پر از رنج و خیانت و مشکلات دردناکی است که در کمتر کتابی دیده شده است. رمان بیست و هشت روز تمام (28 Days: A Novel of Resistance in the Warsaw Ghetto) که در سال 2015 نیز در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار گرفت، یک روایت تاریخی از مقاومت و جنگ 28 روزه جوانان یهودی در برابر نازی‌ها در گتو ورشو است. این کتاب داستانی تأثیرگذار و جذاب دارد که تا پایان شما را با خود همراه می‌کند.

ماجراهای این اثر دربردارنده جنگ جهانی دوم و سرنوشت غم‌انگیز تعداد زیادی از یهودیان است که به وسیله نازی‌ها به طور گسترده کشته شدند.

دختر شانزده‌ ساله‌ای به نام میرا در شهر ورشو لهستان و در دوران اشغال این شهر به وسیله نازی‌ها، با قاچاق مواد غذایی به داخل گتو ورشو شکم خود و خواهرش هانا را سیر می‌کند. میرا در یک گروه مقاومتی در ورشو عضو است که قصد دارند در برابر نیروهای آلمان نازی به شدت مقاومت کنند.

نیروهای نازی می‌خواهند تمامی ساکنان و اهالی این گتو را از بین ببرند اما این گروه مقاومتی که میرا عضوی از آن است، در برابر آن‌ها بیست‌وهشت روز تمام مقاومت می‌کنند.

داوید زافیر (David Safier) در این کتاب تلاش می‌کند میرا که شخصیت اصلی داستان است را بر سر یک دوراهی قرار دهد تا بتواند سرنوشت خود و خواهرش و حتی یهودیان دیگر را تغییر دهد و آن‌ها را با سرگذشتی بسیار غمناک مواجه می‌کند. موتور محرک و پیش‌برنده داستان در این اثر انتخاب‌ها و تصمیم‌های میرا است.

داوید زافیر یک نویسنده بسیار توانا و خوش‌قلم است که با نثر درخشان و توصیفات دقیق خود، شما را نگران شخصیت‌های داستانش می‌کند. فضای تیره و تار این اثر زمینه مناسبی را برای بروز توانایی‌های زافیر آماده کرده تا بتواند داستانی جذاب و ماندگار بیافریند.

با داوید زافیر بیشتر آشنا شویم:

داوید زافیر متولد سال 1966، از معروف‌ترین و موفق‌ترین نویسندگان معاصر آلمان است. او به خاطر نوشتن سناریوی سریال تلویزیونی برلین، برلین موفق به دریافت جایزه تلویزیونی گریمه از آلمان و اِمی (اسکار تلویزیونی) از آمریکا شد. آثار او از جمله مسیح مرا دوست دارد، کارمای بد، ناگهان شکسپیر، گاو، خانواده شاد و بیست و هشت روز تمام در مجموع به فروش بیش از سه میلیون نسخه دست یافته‌اند و به بیشتر زبان‌های دنیا ترجمه شده‌اند.

در بخشی از کتاب بیست و هشت روز تمام می‌خوانیم:

گیج‌تر از آن بودم که بخواهم به آغوش آموس پناه ببرم. خسته‌وکوفته روی زمین دراز کشیدم. دوروبرم نجات‌یافتگانی که هرکدام در افکار خودشان غرق بودند. به عزیزان ازدست‌رفته‌شان فکر می‌کردند، به هم‌قطارانی که مجبور شده بودیم آن‌ها را جا بگذاریم، به گتو و یا به خطراتی که در جنگل پیش رو داشتیم.

ربکا به سمت من خزید و با ترس‌ولرز پرسید: «دانیل چه می‌شود؟»

می‌توانستم به‌دروغ به او بگویم که بعداً می‌رویم و او را هم با خودمان می‌آوریم. ولی حتی اگر یک ساعت بعد هم به ورشو باز می‌گشتیم - چیزی که غیرقابل‌تصور بود - دانیل و بقیۀ افراد دستگیر یا حتی کشته شده بودند. و من نمی‌خواستم به کوچولو دروغ بگویم. بنابراین گفتم: «من به او قول داده‌ام از تو مراقبت خواهم کرد.»

چشمانش پر از اشک شد.

آهسته پرسید: «برای همیشه؟»

قول دادم: «برای همیشه.»

شروع کرد برای دانیل گریه کردن، و من او را محکم به خودم فشار دادم.

 ۴۴۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-124-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بیست و هشت روز تمام

برای دانلود کتاب بیست و هشت روز تمام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیست و هشت روز تمام

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
مهدی آل یاسین
۱۳۹۹/۱/۸
عالی بود؛ بقدری که جزوی از داستان شدم و پا به پای قهرمانانش اشک ریختم.
اسما قلی خانی
۱۳۹۹/۹/۲۶
اواسط کتاب زیبا نیست آخرش فقط خوبه
ساره رحیمی
۱۳۹۹/۸/۳۰
کتاب خوبی هست
مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)