دانلود کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید

  • از: کثی ترنی، سید علی موسوی
  • ناشر: انتشارات نسل روشن
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید

کثی ترنی در کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید، با ارائه مهم‌ترین مطالب درباره چگونگی کسب مهارت در توییتر به شما می‌آموزد که چطور تعداد دنبال‌کنندگان خود را افزایش دهید و فروش محصولاتتان را بیشتر کنید. این اثر برنده‌ی جایزه‌ی بهترین کتاب کسب و کار سال 2018 آمریکا شده است.

درباره‌ی کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید:

بیایید با خودتان صادق باشید. آیا آنقدر شهرت دارید که محصول خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید؟ آیا تعداد مشتریانی که به کسب و کار شما علاقه دارند را شناسایی کرده‌اید؟ آیا کار کردن با توییتر برایتان ترسناک است؟ شما تنها نیستید. کتاب بیش از 10 هزار دنبال‌کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید (Get 10,000+ Twitter Followers - Easily, Quickly, Ethically) به شما کمک می‌کند تا اصول کاربردی در این راه را یاد بگیرید و دیگر اضطراب نداشته باشید.

اگر صاحب محصول یا کسب و کاری هستید برای تبلیغ و دیده شدن چه کارهایی انجام می‌دهید؟ چه روشی را در نظر دارید تا میلیون‌ها مشتری شما و محصولتان را بشناسند؟ توییتر بهترین، ساده‌ترین، سرگرم‌کننده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای دیده شدن توسط میلیون‌ها نفر است که قصد دارند به سخنان شما گوش دهند.

توییتر پتانسیل افزایش آگاهی ما از دیگران و تقویت حوزه‌های دانش‌مان را دارد؛ این پلتفرم ما را به شبکه‌ای از افراد متصل می‌کند که با شور و شوق اخبار آنی را در زمینه‌ی عناوین و حوزه‌هایی که در موردشان اطلاع داشته یا در آن‌ها مشارکت دارند، منتشر می‌کنند؛ اما این تمام ماجرا نیست. با توجه به تعلیق گسترده حساب کاربران در توییتر و تغییرات اخیر این پلتفرم، باید به دنبال دلیلی منطقی و حتی کشف رازهای پشت پردۀ آن قوانین گشت. بدون شک با خواندن شیوه‌های اصولی این کتاب می‌توانید تعداد دنبال‌کنندگان بیشتری در صفحه‌ی توییترتان داشته باشید.

نکوداشت‌های کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید:

- به‌ عنوان یک مربی در زمینه‌ی نگارش و انتشار کتاب، این کتاب را به مشتریانم توصیه می‌کنم! اکثر کتاب‌ها باید مخاطبین بیشتری پیدا کنند تا کتاب ارائه شود یا اینکه پروپوزالی از کتاب ارسال گردد. این کتاب را به چندین مشتری توصیه کردم و آن‌ها از همان زمان نتایج خوبی را در زمینه‌ی پرورش دنبال‌کنندگان توییترشان مشاهده کرده‌اند. نحوه‌ی تاثیرگذاری سریع این کتاب و مشاهده‌ی نقش یاری‌رسان آن بسیار جذاب است. (لیسا تنر، مربی کتاب برنده‌ی جایزه‌ی استیوی، نویسنده، عضو دانشکده برای دوره‌ی انتشار CME در مدرسه‌ی پزشکی هاروارد)

- دوست داشتم نحوه‌ی استفاده از این پدیده‌ی شبکه‌های اجتماعی که در حال فتح دنیا است را بیشتر بیاموزم. با تشکر از راهنمایی سرگرم‌کننده و اطلاع‌رسان نویسنده، اطلاعات بیشتری هم پیدا کردم. سال‌هاست حساب توییتر دارم و خیلی از آن به‌ عنوان ابزار بازاریابی بهره نگرفتم. رویکردهای کثی ترنی می‌توانند یک چالش ترسناک و نیازمند تحقیق و تجربه‌ی بیشتر باشند که با حس شوخ‌طبعی همراه شده و شما را به مستقیماً به فضای توییتر بفرستند. (رابرت هات، نویسنده)

- کتاب کثی ترنی در زمینه‌ی استفاده از توییتر و کسب دنبال‌کننده عالی است! مطالعه‌ی آن نیز بسیار لذت‌بخش بوده و مهم‌ترین اطلاعات مربوط به توییتر را در قالب 8.5*11 اینچی ارائه کرده و اسکرین‌شات‌های زیادی دارد! نگاه این کتاب به‌ گونه‌ای است که مهم‌ترین مفاهیم موردنیاز برای مهارت‌های توییتر را به سطح جدیدی می‌رساند. اگر حس عجیبی در مورد قابلیت کسب دنبال‌کنندگان خود داشته و پروازی مطمئن به سمت پایگاه توییتر دارید، امیدوارم که به‌اندازه‌ی من از مطالعه‌ی کتاب کثی لذت ببرید. واقعاً چه کسی فکر می‌کرد این‌قدر آسان باشد؟ (دکتر لینل شنیبرگ - دکترای روانشناسی)

کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی علاقمندان و فعالان حوزۀ رسانه‌های اجتماعی را به خواندن این اثر شگفت‌انگیز دعوت می‌کنیم.

با کثی ترنی بیشتر آشنا شویم:

او یک فرد بسیار باهوش است و به عنوان فروشنده‌ی برتر آمازون شناخته می‌شود. کثی ترنی (Cathy Turney) با نگارش کتاب «سرتاسر مسیر موفقیت در فروش املاک را با خنده طی کن» موفق به دریافت جایزه‌ی استیوی گلد برای کسب و کار آمریکایی شد. کثی با خلوص نیت به دنبال موفقیت دیگران است. او در این کتاب تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارد تا باقی افراد هم از آن بهره ببرند.

در بخشی از کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید می‌خوانیم:

همان‌طور که گفتم، شاید بخش 1 برای شما بسیار ساده به نظر برسد، اما زمانی که در توییتر ثبت‌ نام می‌کردم، همیشه برایم سوال بود که آیا من و استادم درک متقابلی از یکدیگر داریم یا خیر. من برای بخش افتتاح حساب از اسکرین‌شات بهره نمی‌گیرم، چون توییتر به تغییر ظاهر صفحاتش معروف است و در این صورت بیشتر سردرگم خواهید شد. البته تضمین می‌کنم آنچه در این دستورالعمل‌ها گفته شده را بالاخره در جایی از صفحات توییتر پیدا خواهید کرد. اگر موردی همخوانی ندارد، صرفاً یک نفس عمیق کشیده و با آرامش به مطالعه ادامه دهید. پاسخ آن‌جا خواهد بود، خیالتان راحت باشد، توییتر دوست دارد (و نیاز دارد) که شما ثبت‌نام کنید.

در بخش 1، کارهای خود را بدین شکل اعلام می‌کنیم:

- افتتاح حساب پایه – این تنها چیزی است که برای شروع سرگرمی به آن نیاز دارید

- سه کلید رمزگشایی از هر توییت (بسیار ساده است)

- «گشت‌وگذار» یا جستجو در عناوین جالب

توییتر یک دوجین چیز جالب در اختیار دارد، اما لزومی ندارد در موردشان بدانید یا اینکه اکثر آن‌ها را برای رسیدن به هدف خود و نمایش کارتان به دنیا انجام دهید.

 ۱۰۶ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6169-20-2 

چاپ ۱۴۰۰: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
ستایش‌ها
دیباچه
درباره‌ی این کتاب
نحوه‌ی استفاده از این کتاب
هشدار
بخش 1 – لانه‌ی خود را برای پرتاب به فضای توییتر آماده کنید
بخش 2 – دنبال‌کنندگان خود را بسازید
بخش 3 – اوج گرفتن

راهنمای دانلود کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید

برای دانلود کتاب بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیش از 10 هزار دنبال کننده‌ی توییتر را به شکلی آسان، سریع و اخلاقی به دست بیاورید