دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثری شگفت‌انگیز از ناپلئون هیل است که در هر فصل آن از راز پول درآوردن سخن به‌میان آمده؛ رازى که بیش از پانصد نفر را فوق‌العاده ثروتمند کرده است.

ناپلئون هیل با الهام گرفتن از اندرو کارنگی، این کتاب را به رشته تحریر درآورده است. او برای نوشتن این کتاب به مدت ۲۰ سال به تحلیل زندگی ۱۰۰ مرد نامی پرداخت و حاصل آن را به‌صورت ۱۳ گام برای رسیدن به ثروت شرح داده است.

رازى که در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and grow rich)‌ مطرح مى‌شود روى هزاران نفر از اقشار مختلف مردم به صورت عملى امتحان شده است. نظر آقاى کارنگى این است که این فرمول معجزه آسا ثروت هنگفتى براى او به ارمغان آورده و باید در دسترس کسانى قرار گیرد که وقت ندارند تحقیق کنند، ببینند مردم چطور پول در مى‌آورند. او امیدوار است که ناپلئون هیل (Napoleon Hill) صحّت این فرمول را از طریق تجربه‌ى مردان و زنان در هر شغلى آزمایش و بررسى کند.

آقاى کارنگى (Andrew Carengi) در تجربه‌اى که با ام.اسکواب و دیگر افرادى که از تیپ آقاى اسکواب هستند داشت، متقاعد شد که بخش اعظم آنچه در مدارس تدریس مى‌شود، از لحاظ کسب درآمد یا جمع آورى ثروت هیچ ارزشى ندارد. او به این خاطر این تصمیم را گرفته بود که جوانان زیادى را در کار خود به کار گمارده بود که بسیارى از آنها تحصیلات‌اندکى داشتند و با آموزشِ این فرمول به آنها، رهبرانى استثنایى از آنها ساخته بود. علاوه بر این، هر کسى که از آموزش‌ها و دستورالعمل‌هاى آن‌ها پیروى کرد ثروتمند شد. در فصل موسوم به «باور»، داستان شگفت‌انگیز تشکیلِ شرکتِ فولادِ ایالات متحده آمریکا را خواهید خواند. طرح و اجراى این شرکت با یکى از افرادى بود که آقاى کارنگى از طریقِ او ثابت کرد فرمولش براى همه‌ى کسانى که آمادگى دارند جواب خواهد داد. یکى از نمونه‌هاى کاربرد این راز، این بود که مرد جوانى به نام چارلز ام.اسکواب پول زیادى کسب کرد و فرصت‌هاى زیادى را به دست آورد. در کل می‌توان گفت ارزش این نمونه از کاربرد این فرمول، شش صد میلیون دلار بود. این واقعیات را هر کسى که آقاى کارنگى را بشناسد از آنها خبر دارد و به شما مى‌گوید که خواندن این کتاب چه فایده‌اى براى شما دارد، البته به شرطى که بدانید چه مى‌خواهید.

این راز حتى قبل از اینکه به مدت بیست سال به صورت عملى امتحان شود به پیشنهاد آقاى کارنگى در اختیار بیش از صد هزار زن و مرد قرار گرفت تا از آن براى سود شخصى شان استفاده کنند. دیگران از آن به صورت موفقیت آمیزى در ایجاد هارمونى با خانه‌شان استفاده مى‌کنند. یک روحانى چنان اثربخش از آن استفاده کرد که درآمدى بیش از 75 هزار دلار در سال براى او حاصل کرد.

در فصل نهم کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید در مورد پشتکار می‌خوانید:
اگر مى‌بینید پشتکارتان ضعیف است توجه خود را به دستورالعمل‌هایى که در فصل «قدرت» آمده است معطوف نماید، خودتان را در محاصره‌ى «مغز متفکر» قرار دهید و از طریق تلاش مشارکتى اعضاى این گروه، پشتکارتان را پرورش دهید. در فصل‌هاى مربوط به خودتلقینى و ذهن نیمه خودآگاه، دستورالعمل‌هاى دیگرى در مورد پرورش پشتکار خواهید یافت. دستورالعمل‌هایى که در این فصل‌ها آمده‌اند را دنبال کنید تا عادت‌تان در مقابل ذهن ناخودآگاه‌تان تسلیم شود و تصویر روشنى از چیز مورد علاقه‌تان پیدا کنید. از این جا به بعد است که دیگر به خاطر نداشتن پشتکار عقب نخواهید ماند.

ذهن نیمه خودآگاه شما دائما چه بیدار باشید، چه خواب کار مى‌کند.

تلاش‌هاى پراکنده و هرازگاهى براى به کاربردن این قوانین براى شما ارزشى ندارند. اگر مى‌خواهید به نتیجه برسید باید همه‌ى قوانین را آنقدر به کار ببرید تا به کاربردن آن‌ها براى‌تان یک عادت ثابت شود. شما به هیچ روش دیگرى نمى‌توانید «پول‌آگاهى» لازم را پرورش دهید.

فقر جذب کسى مى‌شود که ذهنش آن را مى‌پسندد. پول جذب کسى مى‌شود که ذهنش عمدا آماده شده است تا آن را جذب کند و طبق همین قانون، فقرآگاهى به طور داوطلبانه ذهنى را گیر مى‌اندازد که پول‌آگاه نباشد. فقرآگاهى بدون کاربرد آگاهانه‌ى عاداتى که آن را مى‌پسندند رشد مى‌کند، باید پول‌آگاهى خلق شود تا دستور بدهد مگر اینکه انسان با چنین آگاهى‌اى متولد شود.

 ۲۸۸ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-84707-6-4 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۲۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مقدمه
فصل دوم: میل؛ نقطه‌ى شروع همه‌ى دستاوردها
فصل سوم: باور
فصل چهارم: تلقین به خود
فصل پنجم: دانش تخصصى
فصل ششم: تخیل
فصل هفتم: برنامه‌ریزىِ سازماندهى شده
فصل هشتم: تصمیم
فصل نهم: پشتکار
فصل دهم: قدرت مغز متفکّر
فصل یازدهم: ذهن نیمه خودآگاه
فصل دوازدهم: مغز
فصل سیزدهم: حس ششم
فصل چهاردهم: نحوه‌ى غلبه بر شش شبحِ ترس

راهنمای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

برای دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بیندیشید و ثروتمند شوید
ایمان قزلباشان
۱۳۹۶/۷/۲۳
عالی و مفید و ارزشمند بسیار بسیار ارزشمندتر از هزینه‌ای که برای خرید و وقتی که برای خوندنش میزارید هست
مهدی نجفی
۱۳۹۶/۸/۱۱
من باید یه بار دیگه این کتاب را بخونم.. چون مو به مو جزییات را برای روشن تر شدن و با چندین روش برای ثروتنمد شدن توضیح میده
بهناز گلپایگانی
۱۳۹۶/۷/۲۱
از جمله جمله این کتاب میشه درس زندگی گرفت. فوق العاده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۱)