دانلود کتاب تربیت کودکان همیشه موفق


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تربیت کودکان همیشه موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تربیت کودکان همیشه موفق

ارتباط برقرار کردن مؤثر با کودکان یک هنر است و مانند هر هنر دیگری نیاز به بینش و آموزش مهارت‌های خاصی دارد اما برخلاف بسیاری از هنرهای دیگر، همه پدر و مادرها با تمرین و استقامت می‌توانند در آن استاد شوند.

همانطور که اَدل فِبر و الین مازلیش توضیح خواهند داد، آن‌ها تکنیک‌های جدید و شیرینی برای مشکلات روزمره‌ای که والدین با آن مواجه می‌شوند دارند. آن‌ها بهترین تفکرات روانشناسی را با دانش عملی ترکیب می‌کنند تا به شما کمک کنند این ایده‌ها را امروز در خانهٔ خود عملی کنید.

این کتاب برای هر پدر و مادری که تا بحال در این مورد فکر کرده است که: او واقعاً بچهٔ خیلی خوبی است اما چرا به حرف من گوش نمی‌دهد؟ پاسخی دارند. جواب اینجاست:

چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند.

 ۸۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تربیت کودکان همیشه موفق

برای دانلود کتاب تربیت کودکان همیشه موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تربیت کودکان همیشه موفق

نظرات کتاب تربیت کودکان همیشه موفق

شهلا رزاقی
۱۳۹۸/۳/۲۶
کتاب خیلی خوبی بود. کوتاه هم بود. به نظرم امثال این کتابها که روش‌ها رو با مثال بیان میکنند باید چندین و چندبار خوانده بشن.
تنها ایرادی که وجود داره همخوانی نداشتن عنوان کتاب و موضوع مطرح شده در متن کتاب هست.
مریم غلامی
۱۳۹۹/۲/۱۸
سلام تشکر میکنم از کتابراه به نظر من هر کسی که سلامت روح و روان و احساسات فرزندش براش مهمه این کتاب رو حد اقل یک بار بخونه. خیلی کمه. و تو کمتر از یک ساعت همه کتاب خونه میشه من که لذت بردم. با تشکر
ساناز امجدیان
۱۳۹۵/۲/۱۹
من کتاب چگونه با کودکم صحبت کنم که گوش کند و چگونه گوش کنم که کودکم صحبت کند از همین نویسندها رو خوندم عالی بوده و بسیار مفید و کاربردی. انشااله این هم خوب باشد
مشاهد همه نظرات (۱۴)