دانلود کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت

کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت اثر شریل سندبرگ، نویسنده، فعال اجتماعی و از مدیران ارشد فیس‌بوک است.

این کتاب ترجمه ایست از کتاب "Lean In: Women, Work, and the Will to Lead" که برای زنانی نوشته شده که می‌خواهند شانس خود را برای پیشرفت و دستیابی به اهداف‌شان‌ افزایش دهند؛ چه در شغل و چه در زندگی شخصی! و این شامل تمام زنان در تمام مراحل زندگی و کار می‌شود؛ زنانی که تازه به دنبال کار هستند، آنها که شاغلند و کسانی که بعد از مدتی وقفه خواهان برگشت به موقعیت شغلی خود هستند.

همچنین هدف دیگر شریل سندبرگ از نوشتن این کتاب، مردانی هستند که می‌خواهند خواسته زنان به‌عنوان همکار، همسر، مادر یا دختر را درک کنند و درنتیجه بتوانند در ساخت دنیایی برابر، سهیم باشند.

در بخشی از مقدمه کتاب نیز می‌خوانیم:

«امروزه در ایالات‌متحده و کشورهای توسعه‌یافته، زنان آسوده‌تر از قبل هستند. امروز بر شانه‌های زنانی تکیه می‌کنیم که از نسل قبل از ما هستند، زنانی که برای حقوق امروز ما به‌سختی جنگیده‌اند... حتی زمانی که زندگی خود را با زنان دیگر نقاط جهان مقایسه می‌کنیم، خوشحال‌تر می‌شویم. هنوز هم کشورهایی وجود دارند که زنان را از حقوق شهروندی اولیه‌شان محروم می‌کنند. 

در سراسر دنیا حدود ۴. ۴ میلیون زن و دختر گرفتار تجارت جنسی می‌شوند. در افغانستان و سودان، دختران تحصیلات اندکی دارند یا اینکه هیچ سوادی ندارند و با زنان مانند دارایی همسرانشان رفتار می‌شود و زنانی که مورد تجاوز قرار می‌گیرند، معمولاً به این دلیل که برای خانواده‌شان ننگ به‌شمار می‌روند، از خانه خود طرد می‌شوند. 

بعضی قربانیان تجاوز، حتی به جرم «ضداخلاقی‌بودن» به زندان فرستاده می‌شوند. ‌در واقع می‌توان گفت که ما قرن‌ها از رفتار غیرقابل‌قبول با زنان در این کشورها، پیشی گرفته‌ایم.

ولی دانستن این مسئله که شرایط می‌توانست بدتر هم باشد، مانع تلاش ما برای بهترشدن نخواهد شد. هنگامی‌که فعالان حقوق زن در خیابان‌ها تظاهرات می‌کردند، در پی دنیایی بودند که در آن زنان و مردان کاملاً برابر باشند. یک قرن بعد، ما با چشمانی نیمه‌باز در پی این رفتیم که بر این رؤیا بیشتر تمرکز کنیم.»

 ۲۱۴ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-95973-2-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۲۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
شروع یک تحول
1-شکاف در میل به مدیریت
2-نشستن پشت میز
3-موفقیت و محبوبیت
4-یک کلبه جنگلی، نه یک نردبان
5-آیا شما مربی من هستید؟
6-به دنبال حقیقت رفته و آن را آشکار کنید
7-قبل از موعد مقرر محل را ترک نکن
8-شریک زندگی خود را به یک شریک واقعی تبدیل کنید
9-افسانه انجام تمام کارها
10-بیایید درباره موضوع صحبت کنیم
11-همکاری با یکدیگر به سمت برابری
بیایید به بحث ادامه دهیم...

راهنمای دانلود کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت

برای دانلود کتاب تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تغییر مسیر: زنان، شغل و میل به پیشرفت
منا بساق
۱۳۹۶/۲/۲۱
بسیار سازنده وعالی من خواندن این کتاب را به همه توصیه میکنم زنان. مردان. مدیران....
شیما محمدی
۱۳۹۶/۱/۸
این کتاب رو خوندم... کتاب مفید و راهنمای خوبی بود... به همه دختران و زنان توصیه میکنم اگر به دنبال موفقیت شغلی هستند این کتاب رو بخوانند
شراره شربت خوری
۱۳۹۷/۴/۳۱
ممنونم از کتابراه. تیم قوی پشت این نرم افزار هست. موفق‌ترین نرم افزار ایرانی که دان کردم. مخصوصا به روز رسانی‌های تند و تند و رفع مشکلات و اشکالات جزئی اپلیکیشن، پیگیری قوی گروه پشتیبانی حرف نداره. هر نظری میدیم با ایمیل پیگیر هستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۷)