دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 10


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب تفسیر باران - جلد 10 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تفسیر باران - جلد 10

کتاب تفسیر قرآن (نگاهی دیگر به قرآن مجید) جلد 10 سوره های یس، صافات، ص، زُمر، غافر

این کتاب به صورتى است که گویا انسان امروزى با خدا گفتگو مى کند. این سبک نوشتار را نویسنده بعد از نظرسنجى فراوان از جوانان، برگزیده است و گروه هدف هم در این کتاب، همان جوانان مى باشند، جوانانى که از ادبیاتِ سنگین متن هاى دینى خسته شده اند و به آن هیچ رغبتى ندارند.

خدا قرآن را براى سعادت ما فرستاده است، وظیفه ما این است که قرآن را بخوانیم و به آموزه هاى آسمانى آن، عمل کنیم، ما باید مسائل زندگى مادى و معنوى و موضوعات خانوادگى و اجتماعى خود را با قرآن تنظیم کنیم و در پرتو آن حرکت نماییم.

در بخشی از تفسیر آیه 10 و 11 سوره یس می خوانید:

از بُت پرستانى که سرانجام در عذاب جهنّم مى سوزند، سخن گفتى، اکنون با محمّد(صلى الله علیه وآله) چنین مى گویى: «اى محمّد ! به حال آنان فرقى نمى کند که آنان را از عذاب بترسانى یا نه، آنان لجوجانه از حقّ روى گردان هستند و ایمان نمى آورند. اى محمّد ! نصیحت و هشدار تو براى کسى سودمند است که از قرآن پیروى مى کند و از من در خلوت و نهان بیم دارد، پس چنین افرادى را به بخشش من و پاداش بزرگ بشارت بده».

آرى، سرگذشت کافران، چیزى جز جهنّم نیست، امّا نیکوکاران در این دنیا به خیر و نیکویى مى رسند، آنان در سایه ایمان، آرامش را تجربه مى کنند و قطعاً سراى آخرت براى آنان بهتر و نیکوتر از دنیاست.

چه خوب است سراى پرهیزکاران!
سراى آنان، بهشت جاویدان است، بهشتى که نهرهاى آب در میان باغ هاى آن جارى است، در آنجا هر چه بخواهند برایشان فراهم است و تو این گونه پرهیزکاران را پاداش مى دهى.

 ۱۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-107-158-4 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

سوره یس
سوره صافات
سوره ص
سوره زُمَر
سوره غافِر
پیوست هاى تحقیقى
منابع تحقیق
فهرست کتب نویسنده
بیوگرافى نویسنده

راهنمای دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 10

برای دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 10 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تفسیر باران - جلد 10
مهناز مردونی
۱۳۹۶/۲/۴
خیلی ممنون
معصومه گودرزی
۱۳۹۹/۱/۲۱
برای شروع فهم و ارتباط با قران توصیه میکنم برای من مطلبی جذاب تر و دلنشین تر از قران نیست. هرچه میخوانمش هر باردری بروی کلمه‌ای از این کتاب عظیم بر من باز میشود
کاربر wɨ乙ad
۱۳۹۷/۸/۱۰
عالی عالی عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)