دانلود کتاب تمرین قدرت حال


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تمرین قدرت حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تمرین قدرت حال

کتاب تمرین قدرت حال نوشته اکهارت تله با تمریناتی که ارائه می‌دهد به شما کمک می‌کند تا از درد و رنج رها شوید. این کتاب به شما یاد می‌دهد که چگونه نیروی حال خود را تقویت و بیشتر در لحظه زندگی کنید.

کتاب قدرت حال در زمانی کوتاه، جایگاه خود را در بین بزرگ‌ترین کتاب‌های معنوی معاصر یافته است. قدرت این کتاب فراتر از واژگان است و قادر است شما را به مکانی بسیار آرام در فراسوی اندیشه‌هایتان ببرد، مکانی که مسائل ساخته ذهن از بین می‌روند و ما مفهوم خلق یک زندگی آزاد را درمی‌یابیم. قدرت حال در دستان شماست، آن را کشف کنید.

اکهارت تله (Eckhart Tolle) بیان می‌کند: «‌من از تحولی ژرف در آگاهی بشر سخن می‌گویم، نه به عنوان امکانی در آینده‌ای دور بلکه آنگونه که اکنون برای هر کس و در هر کجا مقدور است. به شما نشان داده می‌شود که چگونه خود را از اسارت ذهن رها کنید، به وضعیت روشن‌بینی وارد شوید و این حالت را در زندگی روزمره خود تثبیت کنید.»

در سراسر کتاب تمرین قدرت حال (Practising the Power of Now)، تمرین‌های خاص و راه‌حل‌های روشنی ارائه می‌شود که به شما نشان می‌دهد چگونه وقار، راحتی و سبکی برخاسته از آرام‌سازی افکارتان را تجربه کنید و جهان پیرامونتان را در حال حاضر ببینید.

این کتاب را آهسته یا حتی بدون ترتیب بخوانید و بر کلمات و حتی فضای بین آن‌ها تعمق کنید تا در طول زمان یا بی‌درنگ به موردی مهم و دگرگون کننده برخورد نمایید. آنگاه این توانایی را خواهید یافت که نه تنها زندگی، بلکه جهان‌تان را متحول کنید.

علاوه بر تمارین، کتاب حاضر دربردارنده بعضی بخش‌های کوتاه‌تر از کتاب قدرت حال است که می‌توانند به عنوان یادآوری بعضی ایده‌ها و مفاهیم عمل کنند و آغازگر یکپارچه‌سازی آن مفاهیم به طور روزانه باشند. برای آن دسته از کسانی که با کتاب قدرت حال نتوانستند ارتباط برقرار کنند، این کتاب می‌تواند به عنوان یک مقدمه عمل کند.

افتخارات کتاب تمرین قدرت حال:

اکهارت تله در سال 2011 به دلیل نگاشتن کتاب تمرین نیروی حال به عنوان تأثیرگذارترین شخصیت معنوی دنیا توسط Watkins Review شناخته شد. همچنین نیویورک‌تایمز در سال 2008 او را به عنوان محبوب‌ترین نویسنده کتاب‌های معنوی انتخاب کرد.

این کتاب از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سراسر دنیا است و تا سال 2009 بیش از سه میلیون نسخه تنها در آمریکای شمالی از آن به فروش رفت. کتاب تمرین قدرت حال برای اولین بار در سال 1997 منتشر شد و تاکنون به 33 زبان ترجمه شده است.

درباره اکهارت تله بیشتر بدانیم:

شاید برایتان جالب باشد بدانید اکهارت تله که امروزه یکی از معروف‌ترین نویسندگان معنوی دنیا به شمار می‌رود، تا سن 29 سالگی به بیماری افسردگی دچار بوده. به گفته اکهارت رخ دادن یک اتفاق باعث دگرگونی در زندگی او شده، به طوری که بعد از آن آرامش و شادی او را دربرگرفته است.

در بخشی از کتاب تمرین قدرت حال می‌خوانیم:

تمرین کنید که هر زمان که نیازی نیست، دست از توجه به گذشته و آینده بردارید. تا جایی که ممکن است در زندگی روزمره از بعد زمان بیرون بیایید.

اگر برایتان دشوار است که مستقیماً وارد لحظه‌ی اکنون شوید، با مشاهده‌ی تمایل عادی ذهنتان برای خواست فرار از اکنون شروع کنید. شما خواهید دید که آینده معمولاً بهتر یا بدتر از حال تصور می‌شود. اگر آینده‌ی تصور شده بهتر است، به شما امید یا انتظاری خوشایند می‌دهد. اگر بدتر است، اضطراب ایجاد می‌کند. هر دوی این حالات، غیر واقعی هستند.

از طریق مشاهده‌ی خود، به طور خودکار، حضور بیشتری وارد زندگی شما می‌شود. لحظه‌ای که تشخیص می‌دهید که حضور ندارید، حضور پیدا می‌کنید. هر گاه که قادرید ذهنتان را نظاره کنید، دیگر در محاصره‌ی آن نیستید. در این روند عامل دیگر وارد شده است. چیزی که از ذهن نیست: حضور مشاهده‌گر.

به عنوان شاهد ذهن، افکار و عواطفتان و همچنین واکنش‌هایتان در شرایط گوناگون، حضور داشته باشید. دست کم به یک اندازه به واکنش‌هایتان و موقعیت یا شخصی که سبب واکنشتان می‌شود، علاقه نشان دهید.

 ۱۲۸ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8327-14-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
سرآغاز
بخش یک: دسترسی به قدرت حال
فصل اول: بودن و روشن‌بینی
فصل دو: منشأ ترس
فصل سه: ورود به حال
فصل چهار: زدودن ناآگاهی
فصل پنج: زیبایی، در سکون حضور شما شکل می‌گیرد
بخش دو: رابطه به عنوان تمرین معنوی
فصل شش: زدودن بدن دردناک
فصل هفت: از روابط معتادگونه تا روابط روشن‌بینانه
بخش سه: پذیرش و تسلیم
فصل هشت: پذیرش حال
فصل نه: تبدیل رنج و بیماری به روشن‌بینی

راهنمای دانلود کتاب تمرین قدرت حال

برای دانلود کتاب تمرین قدرت حال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تمرین قدرت حال

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
hossein agha66
۱۳۹۸/۱۰/۲۰
عالیه
رایگانش هستا
پروانه رضوانی
۱۳۹۹/۱/۲۳
کتابی بسیار متفاوت با مفهومی جدید. کمی سنگین و تفکر بسیار میطلبد. از نظرمن دوباره و دوباره بایدبخوانمش
Elnaz Rezaei
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
بارها این کتاب رو باید چشید و مزه مزه کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)