دانلود کتاب تنها در خانه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تنها در خانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تنها در خانه

کتاب تنها در خانه به قلم جان هیوز، اقتباسی از فیلمی معروف به همین نام است که در زمان خود طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. این داستان مهیج ماجرای پسری بازیگوش به نام کوین را به تصویر می‌کشد که شب کریسمس در خانه تنها می‌ماند و ماجراهایی عجیب و خنده‌داری برایش رقم می‌خورد.

موضوع کتاب تنها در خانه چیست؟

خانواده‌ای پرجمعیت در شب کریسمس در حال جمع کردن چمدان‌هایشان برای سفر بودند. کوین کوچکترین فرزند خانواده، پسری فوق‌العاده باهوش اما دردسرساز بود که همیشه خرابکاری می‌کرد. شب کریسمس کوین در اتاقش آرزو کرد که دیگر هیچوقت خانواده‌اش را نبیند و همیشه در خانه تنها باشد. صبح روز بعد وقتی که کوین از خواب بیدار شد هیچکس در خانه نبود؛ کوین از اینکه تنها در خانه بود خیلی خوشحال بود تا اینکه...

جان هیوز (Jan N. Hughes) با نگارش فیلمنامه تنها در خانه یکی از بهترین و دوست‌ داشتنی‌ترین فیلم‌های کمدی برای تمام دوران را خلق کرد. با گذشت بیش از 31 سال از اکران این فیلم، داستان آن همچنان پرطرفدار است و اینک کتاب تنها در خانه (Home Alone: The Classic Illustrated Storybook) پیش روی کودکان قرار گرفته است. این داستان علاوه بر رقم زدن لحظاتی مفرح و جذاب مفاهیم مهمی مانند عشق به خانواده، مسئولیت‌پذیری و گوش دادن به حرف بزرگترها را به کودکان می‌آموزد.

کتاب تنها در خانه مناسب چه کسانی است؟

این داستان مهیج و جذاب برای کودکان سنین 3 تا 7 سال سرگرم‌کننده و محبوب خواهد بود.

در بخشی از کتاب تنها در خانه می‌خوانیم:

صبح روز بعد، خانه حسابی سوت و کور بود. هیچ‌کس داد و فریاد نمی‌کرد. هیچ‌کس بدوبدو نمی‌کرد. هیچ‌کس به کوین نمی‌گفت عجله کند و صبحانه‌اش را زودتر بخورد. اصلا هیچ‌کس خانه نبود. بالاخره کوین فهمید چه اتفاقی افتاده.

 ۴۵ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-264-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تنها در خانه

برای دانلود کتاب تنها در خانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تنها در خانه
Ava Poorahmad
۱۳۹۹/۱۱/۱۲
وای خنده دار وطنز بود من در یک شب و۲۰دقیقه آن راخواندم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)