دانلود کتاب تن تن: ماجرای تورنسل


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تن تن: ماجرای تورنسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تن تن: ماجرای تورنسل

کتاب تن تن: ماجرای تورنسل به قلم هرژه، داستان مخترعی به نام پروفسور تورنسل را به تصویر می‌کشد که برای ارائه یک کنفرانس علمی به ژنو می‌رود و در آن جا به وسیله‌ی جاسوسان دو کشور رقیب ربوده می‌شود.

موضوع کتاب تن تن: ماجرای تورنسل چیست؟

در این داستان می‌بینید که پروفسور تورنسل موفق می‌شود دستگاهی ماوراء صوتی اختراع کند که کاربرد نظامی هم می‌تواند داشته باشد. در پی ربوده شدن پروفسور، تن‌تن به همراه کاپیتان هادوک و میلو برای نجات او به ژنو می‌روند. به گفته بسیاری از مردم این کتاب شاهکار هرژه محسوب می‌شود.

تن تن: ماجرای تورنسل (The Calculus Affair) هجدهمین جلد از داستان‌های جذاب و جالب مجموعه «ماجراهای خبرنگار افسانه‌ای تن تن» است که با روایتی ساده و روان به همراه تصاویری رنگی و جالب برای کودکان به صورت کمیک ارائه شده است.

درباره‌ی مجموعه‌ی تن تن:

ماجراهای تن تن و میلو از مشهور‌ترین داستان‌های مصور هرژه (Herge)، درباره اتفاقاتی‌ست که برای تن تن «خبرنگاری کاوشگر، ماجراجو و زیرک» و میلو «سگ باهوش و وفادار او» رخ می‌دهد. تن‌تن که قهرمان اصلی این داستان‌هاست اغلب به صورت تصادفی در مسیر اتفاقاتی عجیب قرار می‌گیرد و سعی می‌کند توطئه‌های پی در پی را کشف کند. در این ماجراها دوستان دیگری نیز به او کمک خواهند کرد.

داستان‌های این مجموعه سبکی رئالیستی دارند که از رویدادهای تاریخ جنگ جهانی اول و دوم آغاز می‌شوند و تا اوج جنگ سرد و رقابت دو ابرقدرت امتداد پیدا می‌کنند. شاخصه‌های تاریخی بسیاری در این داستان‌ها وجود دارد؛ گاهی هم ماجرا‌ها جنبه سیاسی دارند.

مجموعه داستان تن تن تا به حال به بیش از 70 زبان دنیا ترجمه و بیش از 200 میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌ است.

کتاب تن تن: ماجرای تورنسل برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های ماجراجویی به رشته‌ی تحریر درآمده است.

 ۶۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-7118-17-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تن تن: ماجرای تورنسل

برای دانلود کتاب تن تن: ماجرای تورنسل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تن تن: ماجرای تورنسل

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
سجاد عبیری
۱۳۹۹/۸/۱۸
کتاب ماجراهای تن تن عالی هست من کتاب هایش را خواندم عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)