دانلود کتاب تولدی دوباره


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تولدی دوباره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تولدی دوباره

ژاله بحرینی در کتاب تولدی دوباره خاطراتی از سخت‌ترین روزهای زندگی‌اش را در قالب داستانی ساده به تصویر کشیده است.

قطعا همه‌ی ما در زندگی به دورانی خواهیم برخورد که مشکلات و ناملایمتی‌های زندگی گریبانمان را می‌گیرد. ژاله بحرینی نیز به گفته خودش یکی از همین دوران را سپری کرده و با یاری خدا و کمک اطرافیانش آن‌ را پشت سر گذاشته است.

در بخشی از کتاب تولدی دوباره می‌خوانیم:

پدر کبری سیدی است که به باور خانواده جد بر حقی داشته به تکه‌ای پرتقال دعا خواند و فوت کرد و با همان لهجه شیرین شمالی از من خواست آن را بخورم. من هم پرتقال را خوردم. لباس آریا را تنش کردم و به خانه پدرم رفتیم. در راه با ارجمند عهد کردیم که هیچ‌ کس دیگر از این ماجرا اطلاع پیدا نکند. به خانه پدرم که شهرکی سرسبز و پر از درختان کاج است رسیدیم. وقتی وارد خانه شدیم مثل همیشه با آغوش گرم آن‌ها روبه‌رو شدیم. چند ساعتی گذشت. ذهن مغشوش من و ارجمند فرصت استراحت به تنمان را نمی‌داد. هر طوری بود آن چند ساعت سپری شد. به رختخواب رفتیم برای خوابیدن، اما انگار آن شب ظلمانی خیال به صبح رسیدن را نداشت. به اندازه صد شب بلکه بلندتر شده بود. وضعیتی مبهم، آینده‌ای نامعلوم، دلواپسی و نگرانی و هزار جور فکر و خیال درهم و برهم ذهنم را می‌آزرد و هر بار که چشم‌هایم را می‌بستم مورد هجوم افکار بی‌سر و‌ تهی که انگار پشت پلک‌هایم پنهان شده بودند و برای حمله به من لحظه شماری می‌کردند، قرار می‌گرفتم و با اضطراب دوباره چشم‌هایم را می‌گشودم.

بابا برای نماز صبح که بیدار شد نفس راحتی کشیدم که بالاخره این شب سیاه به سپیده‌دم نزدیک شده. برخاستم نمازم را خواندم و با خدای خویش خلوتی نمودم. بار الها اگر قرار به عمری زندگی با کیسه‌ای اضافه بر آفریده‌های توست، چنین زیستنی را نمی‌خواهم که از صد مرگ برایم بدتر است.

 ۷۶ صفحه، ۲۳۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6413-58-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تولدی دوباره

برای دانلود کتاب تولدی دوباره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تولدی دوباره
ShaDii Rezaee
۱۳۹۹/۶/۶
خدایا شکرت برای سلامتیه خودم و عزیزانم🙏
خیلی داستان قشنگو پر مفهومی بود، سلامتی بزرگترین نعمته که شاید خیلیامون قدرشناس نیستیم..
نیلوفر نصیری
۱۳۹۹/۶/۶
خوب بود داستان کوتاه و واقعی.. اهمیت شکرگذاری و داشتن انرژی مثبت و امید رو برای انسان تداعی میکرد.. انشاالله خدا همه‌ی مریضان رو شفا بده🌸🙏🏻
منیر تیموری
۱۳۹۹/۶/۷
عالی بود ومن چقدررررررررگریه کردم وخداروبه خاطر دادن سلامتی شاکرم وامیدوارم ژاله جان روز به روز بهتر خوشبختر وسرزنده تر باشی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۰)