دانلود کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها

کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها نوشتۀ کرت سیپوینت، علاوه بر بیان گذشته و تغییرات چند سال اخیر این شبکۀ اجتماعی، راهکارهایی بسیار کاربردی و سودمند را جهت ارتقای حساب کاربری‌مان در توییتر ارائه می‌دهد. بسیاری از منتقدین و فعالان حرفه‌ای این حوزه معتقدند این اثر باید مانند یک کتابچه راهنما در اختیار تمامی کاربران این شبکه اجتماعی باشد.

درباره‌ی کتاب توییتر و بقا در تغییرات:

اگر هر کدام از موارد زیر را در حساب توییتر خود تجربه کرده‌اید، بی‌وقفه مطالعۀ کتاب توییتر و و بقا در تغییرات (Twitter: Surviving Change: Rules, Retweets, Responsibilities) را آغاز کنید!

- کاهش در تعامل‌ها
- افت تعداد بازدیدها
- مشکل در ارسال مطلب/پاسخ
- ایجاد یک وقفه‌ی موقت
- فروش و ترافیک وب کمتر از ارجاعات توییتری

توییتر پتانسیل افزایش آگاهی ما از دیگران و تقویت حوزه‌های دانش‌مان را دارد؛ این پلتفرم ما را به شبکه‌ای از افراد متصل می‌کند که با شور و شوق اخبار آنی را در زمینه‌ی عناوین و حوزه‌هایی که در موردشان اطلاع داشته یا در آن‌ها مشارکت دارند، منتشر می‌کنند؛ اما این تمام ماجرا نیست. با توجه به تعلیق گسترده حساب کاربران در توییتر و تغییرات اخیر این پلتفرم، باید به دنبال دلیلی منطقی و حتی کشف رازهای پشت پردۀ آن قوانین گشت.

ساختار کتاب کرت سیپوینت (Kurt Seapoint) به نحوی است که ابتدا توضیحاتی درباره قدرت این پلتفرم تأثیرگذار بر عرصه‌های گوناگون اجتماعی، سیاسی و اقتصادی بیان می‌شود و سپس به ذکر تغییرات این شبکه اجتماعی در چند سال اخیر می‌پردازد. در نهایت راهکارهای بسیار مفیدی برای بهبود وضعیت حساب توییتر شما و هماهنگی با قوانین جدید آن ارائه می‌شود.

خواندن کتاب توییتر و بقا در تغییرات به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی علاقمندان و فعالان حوزۀ رسانه‌های اجتماعی را به خواندن این اثر شگفت‌انگیز دعوت می‌کنیم.

در بخشی از کتاب توییتر و بقا در تغییرات می‌خوانیم:

دنبال کردن تمامی افرادی که در توییتر شما را دنبال می‌کنند، غالباً پارازیت‌های مداومی را در صفحه‌ی شما به وجود می‌آورد و بدین ترتیب نمی‌توانید نظرات حساب‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید را دنبال نمایید. پروفایل‌های کمپانی‌هایی که با آن‌ها آشنا هستیم و افرادی که نویسنده، مخاطب، ناشر و غیره هستند را دنبال می‌کنیم. و در اینجا، مشکلی هست که در توییتر وجود دارد.

«همه‌ی افراد در این پلتفرم راست نمی‌گویند: نمی‌توانید لزوماً یک حساب را بر اساس تصویر پروفایل/آواتار آن قضاوت کنید.»
مثلاً یک حساب بر اساس اطلاعات پروفایلش به زنبلیک تعلق داشت که انگلیسی زبان مادری‌اش نبود، اما دوست داشت آن را بخواند و خودش نویسنده بود؛ چند لحظه پس از اینکه روی دکمه‌ی دنبال کردن کلیک کردیم، دنبال‌کنندگان جدیدی از سوی زنبلیک (مجدداً از روی اطلاعات پروفایلشان چنین برداشتی انجام گرفت) شروع به تکثیر کردند... چند ساعتی نگذشته بود که تعداد زیادی زنبلیک ما را دنبال می‌کردند (بسیاری از آن‌ها دو سال یا بیشتر در توییتر بودند و هنوز همان آواتار تخم‌مرغ که برای کاربران تازه هست را داشتند؟؟). چند ساعت بعد ما به‌اندازه‌ی یک کشور زنبلیک در میان مخاطبینمان داشتیم.
فرض کنید واقعی باشند.

اما در این مقطع، هنوز هم می‌خواهیم بفهمیم مخاطبین پیشینمان کجا رفته‌اند؛ دوست داریم بعدها نگاهی به این زنبلیک‌ها بیاندازیم (با کمک ابزار ترجمه‌ی بینگ).

- اگر از ابزار زمان‌بندی استفاده نکنید، یعنی به‌صورت «زنده» پست می‌گذارید. تنها می‌توانیم بخشی از کارهایی که انجام داده‌ایم را از طریق ابزار زمان‌بندی ارسال کنیم (اکثر مشتریانمان در مناطق زمانی مختلف زندگی می‌کنند و 8-12 ساعت با ما فاصله دارند)، اما هیچ نشانه‌ای مبنی بر به‌روزرسانی آن‌ها برای انطباق با قوانین توییتر را مشاهده نکردیم تا اینجا، کمپانی‌ها شروع به ارسال توییت و انتشار ایمیل‌هایی کرده‌اند که به همخوانی آن‌ها با API این پلتفرم اشاره دارند...

 ۱۰۶ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6413-59-6 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: توییتر و گذشته‌ی نزدیک
1
مسدودسازی مخفیانه
تغییرات پورن
افزایش کراکترهای توییت
پاک‌سازی بات‌ها
بخش 230
فصل دوم: 2018 ...
2
فصل سوم: حساب توییتر شما
3
فصل چهارم: بقا
4
برای نویسندگان در توییتر
توییتر به‌عنوان منبع یک نویسنده
فصل 5: بازگشت به حال حاضر
5
فصل 6: تایم‌لاین توییتر چگونه کار می‌کند
الگوریتم تایم‌لاین توییتر چگونه عمل می‌کند؟
الگوریتم تایم‌لاین توییتر
توییت‌های رتبه‌بندی‌شده
«درصورتی‌که آن‌ها را ندیدید»
توییت‌های باقی‌مانده
نحوه‌ی افزایش دامنه‌ی شما در توییتر در سال 2018
1- از مطالب برتر خود مجدداً استفاده کنید
2- زمان‌های ارسال مختلف را بیازمایید
3- ویدئوهای توییتر را امتحان کنید
4- از هشتگ‌ها به شکل استراتژیک استفاده کنید
5- به آن‌هایی که از شما نام می‌برند، پاسخ دهید
6- توییت‌های خود را تبلیغ کنید
ترفند محبوب شما در توییتر چیست؟
سخن نهایی ...

راهنمای دانلود کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها

برای دانلود کتاب توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  توییتر و بقا در تغییرات: قوانین، ریتوییت‌ها، مسئولیت‌ها