دانلود کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی!

  • از: کامران گنجی
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۳۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی!

در کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی! نوشته کامران گنجی، با 21 گام ساده آشنا می‌شوید که چطوری خمیر بازی دیگران نباشید و رفتارهای‌تان قاطعانه و محترمانه باشد.

آیا تا به حال شده فقط به دلیل خجالت و کمرویی نتوانسته باشی حقت را بگیری؟ یا حرف‌های زیادی در ذهنت داشته باشی ولی چون نتوانستی آن‌ها را بر زبان بیاری، خودت را سرزنش کرده باشی؟ یا که بخواهی جلوی جمع صحبت کنی ولی صدایت بلرزد و صورتت سرخ شود و نتوانی آن طور که دوست داری خودت را پرزنت کنی؟

این کتاب را کسی نوشته که 25 سال تمام به خجالت و کمرویی دست و پنجه نرم کرده و برای رهایی از این مسئله، تمام منابع داخلی و برخی منابع خارجی را مطالعه کرده تا توانسته با تمریناتی که در این کتاب آورده است، بر خجالت و کمرویی مهر باطل بزند.

در بخشی از کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی می‌خوانید:

چندی پیش در یکی از کارگاه‌های رفع خجولی در مورد بیان احساسات و عدم خجالت کشیدن از ابراز آن صحبت شد. یکی از شرکت‌ کنندگان که خانمی حدودا 30 ساله بود اشک در چشمانش جمع شد و این گونه بیان کرد که؛ خانواده ما به لحاظ سنتی بودن از ابراز محبت آشکار خودداری می‌کنند و اکنون که نزدیک به 30 سال دارم، هنوز پدرم را در آغوش نگرفته‌ام چرا که آن را خلاف دین‌ داری می‌دانند در حالی که همه ما می‌دانیم که در تمام ادیان آسمانی چه اسلام، مسیحیت و یهودیت خلاف این موضوع وجود دارد. خانم دیگری نیز دقیقا همین موضوع را بیان کرد اما اشک‌های او بیشتر به خاطر این بود که پدرش را از دست داده بود و دیگر فرصتی برای ابراز احساسات نداشت.

 ۲۰۴ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-752-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: من خجالتی هستم یا ...
فصل دوم: ریشه خجالت و کمرویی
فصل سوم: چاره درمان خجالت، ساخت مسیر عصبی
فصل چهارم: من  کدام را انتخاب می‌کنم؟
فصل پنجم: عوامل ایجاد خجالت را بریز دور
فصل ششم: من چه حقی دارم؟
فصل هفتم: آیا اعتماد به نفس دارم؟
فصل هشتم: اولین بال کبوتر، تصور ذهنی
فصل نهم: چه جوری با خودم حرف می‌زنم؟
فصل دهم: اَداش رو دربیار
فصل یازدهم: صفر و یک می‌بینم؟
فصل دوازدهم: تبدیل نه شنیدن به تفریح
فصل سیزدهم: آخه بعضی جاها دست خودم نیست!
فصل چهاردهم: همه این‌ها درست ولی من می‌ترسم
فصل پانزدهم: بال دوم کبوتر، مهارت
فصل شانزدهم: خودمان را حرفه‌ای معرفی کنیم
فصل هفدهم: همه چیز رو طی کنیم، ولی از اول!
فصل هجدهم: اگر مغزم برای جواب کار نکرد؟
فصل نوزدهم: صدای من ضعیفه
فصل بیستم: بعضی‌ها حرف توی کله‌شون نمی‌ره
فصل بیست و یکم: سحابی باشیم

راهنمای دانلود کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی!

برای دانلود کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تو خمیر بازی دیگران نیستی!

نظرات کتاب تو خمیر بازی دیگران نیستی!

سارا دانش
۱۳۹۸/۵/۱۱
این کتاب رو به کسایی توصیه میکنم که ۱. خجالتی هستند ۲. به دنبال راهی برای درمان آن هستند ۳‌. نسبت ب کوچک‌ترین اقدامک‌های کتاب پایبند باشند‌. قطعا از نتایج کتاب شگفت زده میشید‌. زندگی من رو که خیلی عوض کرد. ممنون از نویسنده‌ی کتاب بابت زحماتشون
ارژنگ وندی
۱۳۹۷/۹/۲۹
درکل کتاب خوبیه اما قسمت نقاب‌ها خیلی خوب توضیح داده نشده و یکم کلیشه‌ای نگاه کرده و پلن بی‌به طور کل راضی کننده نبود و با قسمت دیگر من هنوز نمیتوانم ضدنقیض داشت و کامل توضیح نداده بود. ولی باقی کتاب مثل من چه حقوقی دارم و مسیرهای عصبی خوب بودن. ارزش خوندن داره
Behraz U
۱۳۹۸/۱/۱۳
سلام. کتاب خوبی بود و تا حد زیادیم کمکم کرد، ولی من هنوز نمیتونم تنهایی برم پارک ورزش کنم یا برم رستوران غذا بخورم... همش معذبم و فکر میکنم بقیه حواسشون به منه، این مشکلم بخاطر همون خجولی گریه یا چیز دیگس؟ ممنون میشم کمکم کنید
مشاهد همه نظرات (۳۱)