دانلود کتاب تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر

خاطرات ناخدا یکم هوشنگ صمدی فرمانده گردان تکاوران در خرمشهر

این اثر روایتی از دفاع 34 روزه مردم خرمشهر و تکاوران نیروی دریایی ارتش در هفته‌های نخست هشت سال دفاع مقدس دارد که از زبان ناخدا هوشنگ صمدی به صورت خاطرات شفاهی نوشته شده است.

صمدی در این کتاب پس از سه دهه سکوت برای نخستین بار ناگفته‌هایی از رزم نیروی دریایی ارتش در خرمشهر را گفته است. تکاورانی که جا دارد بیشتر به نگارش خاطرات آنان بپردازیم و ایثارگری‌های آنان را برای ثبت در تاریخ روایت کنیم.
ین اثر حاصل 45 ساعت مصاحبه با هوشنگ صمدی است که خاطرات او را از سال‌های آغازین زندگی تا امروز که بازنشسته نیروی دریایی ارتش است بازگو می‌کند.

بخش عمده کتاب به خاطرات او از سقوط خرمشهر باز می‌گردد. صمدی در این دفاع 34 روزه 6 بار زخمی شد اما حاضر به بازگشت به عقب نشد. وی فرمانده گردان 600 نفری بود که فقط 270 نفر آنان زنده ماندند.

 ۲۹۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-267-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر

برای دانلود کتاب تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تکاوران نیروی دریایی در خرمشهر
مجتبی بابائی
۱۳۹۵/۱۱/۲
حیف که ارزش خون ریخته شده این عزیزان فقط برای این خاک به سادگی هر چه تمامتر به دست فراموشی سپرده شده وپشت خون این پاکان چه کثافت بازیهایی در آورده میشه
Aria Ariai
۱۳۹۶/۷/۷
من این کتاب را در عرض چند روز خواندم نویسنده قلم خیلی خوبی دارد.
واقعا عالی بود جا دارد خاطرات این چنین رزمندگانی تا هستند چاپ شود و تا جای ممکن قصور فراموشی شأن را با فیلم، کتاب و رسانه ها یاد کرد
غلامرضا تعاونی
۱۳۹۶/۶/۸
بسیار عالی بود. کمتر کتابی در حوزه مقاومتهای ارتش جمهوری اسلامی به رشته تحریر درآمده است. فقط ای کاش برخی خاطرات با تفضیل بیشتری بیان میشد. چون بسیار تاثیرگزار و آموزنده هستند.
علی عاشوری
۱۳۹۷/۳/۱۳
کتابی عالی با مضمون و نثر عالی....کاملا موافقم از جنگهای چریکی تکاوران تا عملیاتهای تاثیر گذاری که تو دنیا کم سابقه بودن مثل کمان ۹۹یا H2 خیلی کم گفته شده....جا داره یادی هم بکنیم از عملیات مروارید که نیروی دریایی صدام ملعون رو تا آخر جنگ از کار انداخت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۸)