دانلود کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو

کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو اثر مانوئل گرانادوس مجموعه‌ایست از روش‌ها و متدهای مهم و پرطرفدار بین نوازندگان گیتار و تکنیک‌های بنیادی گیتار فلامنکو را شامل می‌شود.

موسیقی فلامنکو نوعی موسیقی دستگاهی است که متعلق به منطقهٔ آندلس می‌باشد. البته واضح است که هیچ پدیده فرهنگی-هنری به شکل مطلق مربوط به نقطهٔ خاصی نمی‌باشد. موسیقی فلامنکو و خود گیتار رگه‌هایی از اثرگذاری فرهنگ‌های یهودی، عربی را در خود دارند. گیتار فلامنکو و گیتار کلاسیک از نظر ساختار دارای یک سری تفاوت‌هایی می‌باشند. در گیتار فلامنکو روی صفحه گیتار (Sound board) معمولا از جنس چوب صنوبر و پشت و کنارهٔ گیتار (Back&Sides) از جنس چوب سرو می‌باشد و بر روی رویهٔ صفحهٔ اصلی، تلق نازکی برای جلوگیری از آسیب‌ دیدگی صفحه هنگام اجرای تکنیک ضربه با ناخن قرار می‌گیرد که به آن گلپیدور می‌گویند.

گیتار فلامنکو یکی از انواع گیتار است که آهنگ‌های دلنوازی می‌زند و طرفداران زیادی دارد. این گیتار شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با گیتار کلاسیک دارد. وقتی که اسپانیایی‌ها فلامنکو را با سازهای دیگری می‌نواختند، گیتار هم به موسیقی فلامنکو راه پیدا کرد و پس از آن گیتار بر موسیقی فلامنکو تاثیر زیادی گذاشت. در حال حاضر گیتار و موسیقی فلامنکو به هم وابستگی مستقیمی دارند.

مانوئل گرانادوس (manuel granados) گیتاریست شهیر اسپانیایی، نوازندگی را نزد "میخوئل بورال" آغاز کرد و سپس مطالعات گیتار کلاسیک و فلامنکو را نزد "آنتونیو فرانسیسکو سرا" ادامه داد. وی کتاب‌های متعددی در زمینه آموزش موسیقی منتشر کرد.

نویسنده‌ی کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو (Estudio technico de la guitarra flamenca) در تمامی درس‌ها، هنرجویان را به تمرین آرام و نیز مداوم دعوت کرده است. اجرای مداوم و جزء به جزء این روش، نظم، تعادل و مهارت قابل توجهی را برای هر دو دست نوازنده به ارمغان می‌آورد.

 ۱۴۱ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-241-134-1 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

علائم و نشانه‌ها
تکنیک راسگوآدو
آرپژهای چهار نتی
تمرین آرپژ روی شش سیم
تکنیک ترمولو در فلامنکو
تکنیک پولگار
تکنیک آلزاپوآ
تکنیک پیکادو
گام‌های یک اکتاوی
گام ‌در مقیاس دو اکتاو
گام‌ و آرپژ در سه مقیاس سه اکتاو
آرپژ - پیکادو
تکنیک لگاتو
نتهای همزمان (آکورد)
باره
یازده تمرین تکنیکی

راهنمای دانلود کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو

برای دانلود کتاب تکنیک‌های گیتار فلامنکو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  تکنیک‌های گیتار فلامنکو
Mohammadjavad Lotfi
۱۳۹۹/۱۰/۸
عالیه این کتاب خییییلی خوبه ممنون کتابراه
nima larki
۱۳۹۸/۱۱/۳
عالللیست تکنیک هاش برای افرادی که تازه فلامینکو رو شروع کردن خیلی کاربردی و مفید است
Saeed sherazian
۱۳۹۷/۸/۴
سلام... عااااالیه، ممنون از زحماتتون. خیر پیش.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)