معرفی و دانلود کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

عکس جلد کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول
قیمت:
55000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول نوشته رابرت کیوساکی، به معرفی و توضیح تجارت‌های ساده و کوچک و چگونگی تبدیل آن‌ها به تجارت‌های برتر جهان مانند اپل و فیس‌بوک می‌پردازد. شما در این کتاب دلایل وجود اختلاف طبقاتی در کشورها را درک می‌کنید و می‌فهمید چرا افراد محافظه کار در کسب ثروت موفق نیستند.

شما در کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول (More important than money) با قدرت آموزش‌های مالی و قدرت نهفته در بدهی آشنا می‌شوید و تفاوت بین بدهی و دارایی را درک می‌کنید. می‌فهمید که در مدارس و دانشگاه‌ها چیزی در مورد پول به ما یاد نداده‌اند، زیرا معلمان‌مان هم چیزی در مورد پول بلد نبوده‌اند. همۀ ما می‌توانیم و قادریم که صاحب تجارت برتر باشیم و می‌توانیم آن را آن طور که می‌پسندیم بسازیم.

هرگز نمی‌توان به آنچه پیش رویمان است اعتماد کنیم. بلکه می‌بایست بنای خود را بر آنچه که به حقیقت پیوسته و از گذر زمان عبور کرده بگذاریم. باید به حقایقی دل ببندیم که اکنون ما را به آینده پیوند دهند. باید به هر چیزی مانند جرأت، سرنوشت، زندگی و هر چیزی شبیه آن‌ها پایبند بمانیم و اعتماد کنیم.

بسیاری از مردم ایده‌های چند میلیون دلاری دارند. آن‌ها معتقدند که تولید محصولات جدید یا خدمات ویژه باعث ثروتمندتر شدن آن‌ها می‌شود و تمامی آرزوهای آنان به حقیقت می‌پیوندند. اما مشکل این است که آن‌ها نمی‌دانند که چگونه باید ایده‌های میلیون دلاری خود را به چند میلیون دلاری تبدیل کنند. چرا مردم در تبدیل ایده‌های میلیون دلاری خود به چند میلیون دلاری ناتوان هستند؟، زیرا آن‌ها برای این که کارمند و کارگر باشند آموزش دیده‌اند و راه و روش صاحب تجارت شدن را نمی‌دانند. به همین دلیل است که اغلب مردم به یکدیگر توصیه می‌کنند: «به مدرسه برو تا بتوانی شغل مناسبی پیدا کنی.» ولی به آن‌ها هرگز نمی‌گویند: «به مدرسه برو تا شغل مورد علاقه‌ات را ایجاد کنی.» و در نهایت به یک صاحب تجارت تبدیل شوی. بسیاری از مردم به مدرسه می‌روند تا بیاموزند که چگونه باید برای کسب پول و درآمد کار کنند و حقوق ثابتی دریافت نمایند. اما شمار اندکی از همان مردم نیز هستند که فقط به دنبال یادگیری روش‌های اشتغال‌زایی و کسب درآمد هستند و هرگز به کسب پول ناچیز به عنوان درآمد نمی‌اندیشند. اگر کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول» را مطالعه کرده باشید حتما به خاطر دارید که درس اول پدر پولدار این بود که «ثروتمندان هرگز برای پول کار نمی‌کنند.» در حقیقت ثروتمندان معنا و مفهوم این جمله را به خوبی درک می‌کنند و برای جستجو و یافتن راه‌های مناسب آن تلاش بی‌پایانی از خود نشان می‌دهند و هدف نهایی خود را رونق گردش مالی خود می‌دانند.

در بخشی از کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول می‌خوانید:

امروز، مدارس تلاش می‌کنند تا مردم را در راهی به پیش ببرند که آن‌ها در انتها یک کارمند یا کارگر شوند. مشکل این است که اکنون در عصر ارتباطات و تکنولوژی‌های وسیع و گسترده هرگز نمی‌توان نسبت به پیشرفت علم و دانش بی‌تفاوت بود و به کارمندی یا کارگری بسنده کرد. زمانی که کارگران و یا کارمندان برای دریافت حقوق و درآمد بیشتر اعتصاب به راه می‌اندازند و یا برای شغل‌های بهتر به کشورهای دور دست سفر یا مهاجرت می‌کنند کاملا می‌توان عقب‌افتادگی آن‌ها از ویژگی‌های دنیای تکنولوژی امروز را به وضوح باور کرد. سر و صدا و همهمه‌ای که پیدایش ربات‌ها به راه انداخته‌اند نیز گوش تمامی مردم دنیا را پر کرده است. امروزه در سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها نیز پیشرفت تکنولوژی روی دیدگاه‌های مردم تأثیر گذاشته به طوری که مشتریان می‌توانند بدون نیاز به یک کارگر اجناس مورد نیاز خود را از قفسه‌ها بردارند و به طرف صندوق‌هایی که با دستگاه‌های دیجیتال محاسبات را انجام می‌دهند و قبض پرداخت صادر می‌نمایند به راه بیفتند. ایدۀ امنیت شغلی نیز همچنان زندگی مردم را تهدید می‌کند و آن‌ها را از مسیر یادگیری چگونگی تبدیل شدن به یک صاحب تجارت دور می‌سازد. بسیاری از صاحب‌نظران که مسئولیت پیش‌بینی دنیای اقتصادی روز را به عهده دارند نیز معتقدند که صاحبان تجارت‌های جدید و تازه قدرت و استحکام پایدار صاحبان تجارت‌های قدیم را ندارند. این بدین معناست که میلیون‌ها نفر از کارمندان و کارگران برای شرکت ما و کارگاه‌های تولیدی کار می‌کنند که نسبت به آن‌ها هیچ دانش و تجربه‌ای ندارند و این مسئله روی روند پیشرفت شغلی صاحبان تجارت نیز مؤثر خواهد بود.

فهرست مطالب کتاب

فهرست
مقدمه
پیشگفتار
بخش 1: اعضای تیم شما چگونه افرادی هستند؟
بخش 2: زندگی واقعی صاحبان تجارت
فصل 1: ثروتمندان هرگز برای پول کار نمی‌کنند
بخش 3: چه کاری می‌توانم انجام دهم؟
فصل 2: قدرت تشخیص آنچه که قابل رویت و مشاهده نیست
فصل 3: افسانه و جادو
فصل 4: ایده‌های ارائه شده برای فروش اجباری
فصل 5: چرا به افتخارات نیازمند هستید؟
فصل 6: هفت گام برای دستیابی به مسئولیت محدود
فصل 7: مشاوران مالیاتی آگاه و با تجربه را انتخاب کنیم
فصل 8: معرفی سرمایه‌گذاری چهارگانه
فصل 9: انتخاب راه درست و صحیح
فصل 10: شناخت و درک سرمایه‌گذاران و سرمایه‌داران اجتماعی
فصل 11: تسلط بر مثلث B-I

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول
نویسنده
مترجمسمانه فلاح
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات512
زبانفارسی
شابک978-600-6235-97-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
55000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

رامین نوری
۱۳۹۷/۸/۶
این کتاب تقریبا خوب بود کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار هم خوبه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول

برای دریافت کتاب تیم سرمایه‌گذاری مهم‌تر از پول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.