دانلود کتاب جادوگر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جادوگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جادوگر

کتاب جادوگر اثر شرلی جکسون، مشتمل بر پنج داستان کوتاه است. در این پنج داستان ظلم و بیداد بی‌تکلف توسط یک نویسنده قهار داستان‌های کوتاه با طرزی تکان‌دهنده و مخوف بیان‌ شده است. بی‌قراری، زندگی‌های بربادرفته و سرور خون‌آلود آن‌ها از دست‌ رفته است.

کتاب جادوگر (The Tooth) با به تصویر کشیدن جنون، مضطرب کردن مخالفان، آزار دادن بچه‌ها و یک بخت‌آزمایی بد یمن و بد شگون، قدرت بی‌همتا در دلسرد کردن و مغشوش کردن افکار دارد. این کتاب در سال 1966 برندۀ جایزۀ بهترین داستان‌های کوتاهِ ادگار آلن‌پو شد.

شرلی جکسون (Shirley Jackson) نخستین اثرش را در سال ۱۹۳۸ منتشر کرد. اما شهرت او ماند تا زمان انتشار داستانی با عنوان قرعه‌کشی (لاتاری) که از قضا به سرعت تنها طی چند ساعت نوشته شد و همان روز هم به دفتر نشریه تحویل داده شد. در آن زمان گویی همه چیز دست به دست هم داده بود تا شرلی جکسون را به شهرت برساند.

این داستان و بسیاری دیگر از داستان‌های شرلی جکسون، چنان ساده نوشته شده‌اند که شاید برخی از خوانندگان تصور کنند این داستان‌ها فاقد ظرافت و پیچیدگی هستند. اما برعکس، امروزه این داستان‌ها در بسیاری از دانشگاه‌های جهان تدریس شده و ساختمان آن‌ها برای دانشجویان تجزیه و تحلیل می‌شود.

در بخشی از کتاب جادوگر می‌خوانیم:

مست بود، اما هنوز آن‌قدر با خانه آشنایی داشت که بتواند به تنهایی از اتاق به آشپزخانه برود و ظاهرا یخ بردارد، اما درحقیقت اندکی هشیاری داشت، می‌فهمید که هنوز به حد کافی دوست خانوادگی آن‌ها نشده که روی کاناپه‌ی اتاق نشیمن بی‌هوش شود. او مهمانی را بدون هیچ مشکلی پشت‌سر گذاشته بود. گروهی با آهنگ پیانو ترانی “رویایی” را می‌خواندند. میزبان‌اش با یک مرد جوان که عینک نازک و تمیز داشت و حالت دهان‌اش حاکی از کج‌خلقی بود، صادقانه صحبت می‌کرد. مرد آرام از اتاق ناهارخوری که یک گروه چهار/پنج نفری روی صندلی‌های سخت و خشک نشسته بودند و بین خودشان در مورد مساله‌یی استدلال می‌کردند گذشت. به محض این‌که دست‌اش به در آشپزخانه خورد، در فورا باز شد.

 ۶۴ صفحه، ۴۱۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-08-3 

چاپ ۱۳۹۲: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

دندان
جادوگر
چارلز
قرعه‌کشی
مهمانی

راهنمای دانلود کتاب جادوگر

برای دانلود کتاب جادوگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جادوگر

نظرات کتاب جادوگر

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۹/۴
5 داستان کوتاه عالی
مشاهد همه نظرات (۱)