دانلود کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها

کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها به قلم جواد کامور بخشایش، مقاومت 34 روز اول خرمشهر تا قبل از اشغال این شهر را با صدای گرم و دل‌نشین مهیار ستاری روایت می‌کند.

این اثر بر اساس گفت‌و‌گو و مصاحبه‌ای که جواد کامور بخشایش با عبدالرضا آلبوغبیش داشته، به نگارش درآمده است. ماجرای کتاب جای امن گلوله‌ها بسیار جذاب و پرکشش است و حوادث آن به 34 روز اول مقاومت خرمشهر تا پیش از اشغال این شهر توسط رژیم بعثی عراق مربوط می‌شود.

عبدالرضا آلبوغبیش ارتباطات گسترده‌ای با شخصیت‌های جنگی چه در ارتش و چه در سپاه و نیروی مقاومت مردمی روزهای اول جنگ داشت. او هم‌رزم شیخ محمد حسن قنوتی مشهور به شیخ شریف بود. آلبوغبیش روز بیست‌وچهار مهر 59 همراه با شیخ شریف به اسارت عراقی‌ها درمی‌آید، عراقی‌ها شیخ شریف را در برابر دیدگانش به وضع فجیعی به شهادت می‌رسانند و یکی از افسران عراقی 13 گلوله به سمت او شلیک می‌کند و به گمان این‌که او به شهادت رسیده، او را رها می‌کند؛ و هنوز که هنوز است 5 گلوله از این گلوله‌ها مهمان جسم اویند. بدن عبدالرضا جای امنی برای این گلوله‌هاست که کسی دستش به آن‌ها نمی‌رسد.

 در قسمتی از کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها می‌شنویم:

در این لحظه، یکی از سربازان عراقی اسلحه‌اش را خشاب‌گذاری و آماده‌ی شلیک کرد. از حرف‌هایش با یکی دیگر از بعثی‌ها فهمیدم اسمش عدنان است و قصد دارد مرا به گلوله ببندد. باورم نشد و فکر کردم او می‌خواهد مرا بترساند یا مسخره‌ام کند. در همین فکرها بودم که پایش را روی جدول بلوار گذاشت و اسلحه‌اش را به طرفم نشانه رفت. فاصله‌اش با من حدود ده متر بود. بازهم باور نمی‌کردم به من شلیک کند، اما او خیلی راحت مرا به رگبار بست. صدای گلوله‌ها یکی پس از دیگری در گوشم پیچید.

 ۵ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۳۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
پیش گفتار نخست
۲۹ دقیقه
مقدمه
۳۴ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۳۰ دقیقه
بخش سوم
۳۲ دقیقه
بخش چهارم
۲۹ دقیقه
بخش پنجم
۳۲ دقیقه
بخش ششم
۲۸ دقیقه
بخش هفتم
۳۴ دقیقه
بخش هشتم
۳۱ دقیقه
بخش نهم
۲۵ دقیقه
بخش دهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها

برای دانلود کتاب صوتی جای امن گلوله‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جای امن گلوله‌ها
مهدی جعفری
۱۳۹۸/۸/۲
بنده زیادنپسندیدم بخاطراینکه ازتکاوران دالاورارتش که اگه اونها نبودن خرمشهر2روزه اشغال میشد جانانه جنگیدن حرف زده نشده واقعا ناراحت کنندست
شهاب قائدی
۱۳۹۷/۶/۱۷
شهادت متاعی است که جان می‌طلبد واحرار رااز اغیار جدا می‌سازد
Hosein Jamalabadi
۱۳۹۷/۵/۶
کتاب شنیدنی با روایتی ساده و عامیانه ک ب دل می‌شینه.
خدا شیخ شریف (و همه شهیدان بیامرزد) ک تو این کتاب باشون آشنا شدم.
کاش همه تجارب و خاطرات جنگ و شهدا و اسیران ثبت و کتاب شه قبل ازاینکه رزمندگان عزیز این دوره رو از دست بدیم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)