دانلود کتاب جریان عاشقانه‌ها

  • از: آیلین عبدی
  • ناشر: انتشارات نسل روشن
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جریان عاشقانه‌ها

کتاب جریان عاشقانه‌ها نوشتۀ آیلین عبدی، شامل دلنوشته‌هایی عاشقانه و زیباست که به توصیف عواطف عاشقانه و انسانی در قالب نثری روان و دلنشین می‌پردازد.

آیلین عبدی در مقدمه‌ی کتاب بیان می‌کند:

می‌خواهم با خواندن این کتاب عاشقانه‌های گم شده در وجودتان را پیدا کنید و به آغوش بکشید و سپس در آسمان روحتان با همه آن‌ها پرواز کنید با خواندن این نوشته‌ها بی‌شک با تمام وجودتان هدف من را حس خواهید کرد، هدف من جریان دادن عاشقانه‌های محصور شده در قلب همه شما عزیزان است.

جملات برگزیده کتاب جریان عاشقانه‌ها:

- باید جستجو کرد، باید خودت برای خودت آرامش را بسازی. گاهی آرامشی از جنس تنهایی گاهی آرامش از جنس گوش دادن به یک ترانه دلنواز و گاهی آرامشی به ارزش در کنار خانواده بودن

- گاهی وقت‌ها دلت نه آدم‌های زیادی را می‌خواهد، نه دوست‌های زیادی را... دلت می‌خواهد یک اتاق باشد، خالی باشد و فقط تو باشی و افکارت، عقایدت، خاطراتت نه کسی بیاید و نه کسی باشد و نه کسی بماند. تو باشی تنهای تنها با روحت آن وقت کار قلبت سخت میشود.می‌دانی چرا؟ چون مدام تداعی می‌کند همه‌ی حس‌های خوبی که آدمهای خوب حتی در بدترین شرایط برایت رقم زدند.

- آدم‌هایی هستند که در این تلاطم روزگار حال خوبشان را باقهقهه‌هایشان گره زده‌اند به ثانیه‌ها و گذشته را در دیروز خاک کرده‌اند و چقدر شیرین است زیرا آینده را به فردا وا گذاشته‌اند. همان آدم‌هایی که لحظه اکنون را با قلم شادی برافکارشان حک کرده‌اند و هر بار با نگاه کردن به آنها قدمی بزرگ به سوی حقیقی شدن رویاهای آدمی برداشته می‌شود. حضور این آدم‌ها در زندگی به غم‌هایت بال پرواز می‌دهند تا پرواز کنند.

در بخشی از متن کتاب جریان عاشقانه‌ها می‌خوانیم:

این را بدان که آدم‌هایی که در عاشقانه‌های تو نقش بسته‌اند؛ افرادی هستند که روحت با آن‌ها آرام است... باید آن قدر با محبّت آن‌ها را در نابترین و ماندگارترین نقطه وجودت جای دهی که نامشان بشود شناسنامه روحت و بودنشان مانند نفس‌هایت ارزشمند شود. همان قدر بی‌اختیار همان قدر تا پای جان، یادت باشد که وسعت شیشه عاشقانه‌های تو آن قدر بزرگ است که تو میتوانی راحت آن‌هایی که دوستشان داری را با همه خوبی‌هایشان درون آن جای دهی... آری چگالی حضور آن‌ها در قلبت محاسبه می‌شود بدون هیچ ضریب منفی‌ای آن گاه حس می‌کنی خونی که در رشته رشته رگهای بدنت جاری است می‌جوشد از حال خوب و حس ناب عشق...

 ۹۲ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6413-35-0 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جریان عاشقانه‌ها

برای دانلود کتاب جریان عاشقانه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جریان عاشقانه‌ها

نظرات کتاب جریان عاشقانه‌ها

جمشید عبدی
۱۳۹۹/۴/۲۹
با درود زیاد
در طول دوران زندگیم که کتب بسیار زیادی را مطالعه کرده‌ام تا بحال یک چنین کتابی که بتواند حال دل من را بدین شکل عوض کند نخوانده بودم. واقعا شرح حال دل هر عاشقی را با تمامی احساسات بیان کرده و آفرین و هزار آفرین به نویسنده بسیار قهار این کتاب جریان عاشقانه‌ها. امیدوارم اثرات دیگری از این نویسنده‌ی جوان کشور عزیزمان ایران را بتوانیم بخوانیم به امید خداوند منان.
Yasin Marwy
۱۳۹۹/۵/۲۱
بسیاز زیبا و مفید بود از وقتی این کتاب را خواندم حالم بسیار خوب عالی شده 😊😊
مشاهد همه نظرات (۲)