دانلود کتاب جزیره اسرارآمیز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جزیره اسرارآمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جزیره اسرارآمیز

کتاب جزیره اسرارآمیز اثر معروف نویسنده مشهور فرانسوی ژول ورن، از مجموعه داستان‌های مصور است که با تصاویر زیبا داستان زندگی پنج نفر در یک جزیره را روایت می‌کند.

داستان جزیره اسرارآمیز (Mysterious Island) پنج شخصیت اصلی به نام‌های مهندس سایرون اسمیت، ناب برده سیاه‌پوست، ژدئون اسپیلت خبرنگار، ملوان پنکروف و نوجوانی به نام هاربرت براون دارد که در یک جزیره ناشناخته زندگی می‌کنند. این پنج نفر حین جنگ‌های داخلی آمریکا، از یک زندان در ایالت ویرجینیا به کمک یک بالن می‌گریزند و بر فراز اقیانوس آرام پیش می‌روند. در لحظات آخر نابود شدن بالن، در جزیره‌ای اعجاب‌انگیز در جنوب اقیانوس آرام فرود می‌آیند و اتفاقات مختلفی برایشان روی می‌دهد.

با ژول ورن بیشتر آشنا شویم:

ژول ورن (Jules Verne) نویسنده، شاعر و نمایشنامه‌نویس معروف فرانسوی است. او شهرتش را از طریق نگارش داستان‌های علمی-تخیلی به دست آورد. وی دومین نویسنده‌ای است که از سال 1979 تا به امروز، کتاب‌هایش بیشترین ترجمه به زبان‌های مختلف را داشته است. در شروع کار، او بیشتر در بین کودکان طرفدار داشت اما با گذشت زمان مردم بیشتری از کارهای او استقبال کردند. ژول ورن حدود 80 داستان بلند و کوتاه و همین‌طور مقاله و رساله پژوهشی نوشته است. از جمله آن‌ها می‌توان به بیست هزار فرسنگ زیر دریا، در مدار ماه، دور دنیا در هشتاد روز، ماجراهای آفریقا، اسرار معدن ذغال سنگ، فانوس دریایی آخر دنیا و... اشاره کرد.

 ۶۰ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-5550-09-2 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جزیره اسرارآمیز

برای دانلود کتاب جزیره اسرارآمیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جزیره اسرارآمیز
سعید علمدار
۱۳۹۹/۱/۱۳
سلام واقعا عالی بود
Mohadese Khodamoradi
۱۳۹۸/۱۰/۹
بسیار عالی، کلمات کتاب هر کدام دنیای نهفته در خود داشت 🌱👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)