دانلود کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی

کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی، شاهکار استیون کینگ و ریچارد چیزمار، رمانی شگفت‌انگیز از سری داستان‌های تخیلی است که در شهر قلعه راک اتفاق می‌افتد؛ داستانی عجیب که هیچ‌گاه تا به حال نشنیده‌اید! گوئندی صاحب جعبه‌ای سحرآمیز می‌شود که هر کدام از دکمه‌های جعبه کاری خارق‌العاده برای او انجام می‌دهند.

درباره کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی:

جعبه دکمه‌ای گوئندی (Gwendy's Button Box) روایت ماجراجویی دختر دوازده ساله‌ای است که برای رسیدن به قلعه راک سه راه پیش رو دارد؛ جاده دلپذیر، مسیر 117 و پله‌های خودکشی! او با انتخاب گزینۀ آخر، با هر پله‌ای که بالا می‌رود به چالشی بزرگتر و خطرناک‌تر نزدیک می‌شود.

گوئندی پیترسون در تابستان سال 1947 از پله‌های پر پیچ و خم و زنگ زدۀ کنار قلعه بالا می‌رود و پس از روزها پیمودن، به جایی می‌رسد که همه چیز در ابتدا عادی به نظر می‌رسید، اما توجه گوائندی ناگهان از بازی و سروصدای بچه‌ها در زمین بازی، به صدای مردی که روی نیمکت نشسته و لباس سیاهی بر تن دارد جلب می‌شود. اما اینکه چرا کلاه کوچک سیاهی که آن مرد بر سر داشت، باعث کابوس‌های شبانۀ گوئندی می‌شود ماجرا را هیجان‌انگیزتر و جالب‌تر می‌کند. این دختر ماجراجو صاحب جعبه‌ای جادویی و شگفت‌انگیز می‌شود که هر دکمۀ آن کاری خارق‌العاده انجام می‌دهد و او باید در ازای کارهای عجیب و غیرقابل تصوری که دکمه‌های جعبه برایش می‌کنند، کاری کوچک انجام دهد. به او گفته شده در این جعبۀ سحرآمیز به دکمۀ قرمز نباید دست بزند...

استیون ادوین کینگ (Stephen Edwin King) و ریچارد چیزمار (Richard Chizmar) با هنر داستان‌نویسی بی نظیر و نثر قدرتمندشان شما را به دنیایی فانتزی همراه با وقایع عجیبی دعوت می‌کنند که تجربه‌ای لذت‌بخش از خواندن رمان‌های تخیلی در ژانر وحشت برایتان به ارمغان می‌آورد.

با استیون کینگ بیشتر آشنا شویم:

استیون کینگ، نویسندۀ بنام و قدرتمند داستان‌های تخیلی متولد سپتامبر 1947 در ایالت پورتلند آمریکاست. او که استعداد و قدرت بی‌‌نظیری در نگاشتن داستان‌های ژانر وحشت دارد؛ کتاب‌هایش در سراسر دنیا با استقبال زیادی مواجه شده است.

استیون کار نویسندگی را در همان سال‌هایی که از دانشگاه شهر مین فارغ‌التحصیل شد آغاز کرد و اولین اثر خود را به نام «کری» در سال 1974 منتشر کرد. کینگ در طی سال‌های ابتدایی نویسندگی حرفه‌ای‌اش به کارهای دیگری مانند تدریس و نجاری نیز مشغول بود؛ اما پس از استقبال گستردۀ مخاطبان از رمان «کری»، وی به عنوان نویسنده‌ای توانا به شهرت رسید.

این نویسندۀ مشهور افتخارات متعددی از جمله، کسب جایزۀ ادگار به عنوان بهترین رمان، حضور در فهرست ده کتاب برتر نیویورک تایمز و جایزۀ کتاب لس آنجلس تایمز، برای بهترین اثر در ژانر دلهره و معما، جایزۀ بهترین کتاب از سوی نویسندگان داستان‌های مهیج بین‌المللی و همچنین کسب مدال ملی 2014 هنر و مدال بنیاد ملی کتاب 2014 را در کارنامه خود دارد.

خواندن رمان جعبه دکمه‌ای گوئندی به چه افرادی پیشنهاد می‌شود؟

این رمان هیجان‌انگیز به تمامی علاقمندان داستان‌های ترسناک و تخیلی - معمایی و همچنین دوست‌داران ادبیات داستانی آمریکایی توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی می‌خوانیم:

گوئندی انگشت کوچکش را می‌اندازد دور اهرم و می‌کشدش. این بار وقتی صفحهء چوبی کوچک از میان شیار خارج می‌شود، رویش یک سکهء نقره هست. آنقدر بزرگ و درخشان است که در مقابل نوری که از آن منعکس می‌شود، بی اختیار چشم‌هایش را جمع می‌کند. برمی‌داردش و صفحه می‌رود عقب. سکه توی دستش سنگینی می‌کند. رویش نیم‌رخ یک زن دیده می‌شود. چیزی شبیه نیمتاج روی سرش است. زیر تصویرش هم نیم حلقۀ ستارهای هست که وسطش نوشته: 1891. بالای سرش هم کلمات‌ای پلوریبوس اونوم دیده می‌شود.

مرد، انگار بخواهد سخنرانی کند، می‌گوید: «این یه دلار نقرهء مورگانه. تقریباً نیم اونس نقرهء خالص. سازنده‌ش آقای جورج مورگانه که وقتی تصویر آنا ویلز ویلیامز، مدیر یه بیمارستان توی فیلادلفیا رو روش کنده‌کاری کرد، سی ساله بود. این همون روی سکه‌ست که شماها بهش می‌گین شیر. روی خط سکه هم عقاب آمریکاییه.»

گوئندی نفسی می‌کشد و می‌گوید زیباست. و بعد هم با اکراه سکه را دراز می‌کند سمتش.

فاریس دست به سینه می‌نشیند و سرش را تکان می‌دهد. «این مال من نیست گوئندی. مال توئه. هر چیزی که از این جعبه خارج می‌شه متعلق به توئه؛ هم شکلات و هم سکه، چون جعبه مال توئه. راستی، ارزش دلار مورگان از نظر سکه‌شناس‌ها یه کمی کمتر از ششصد دلاره.»

دختر می‌گوید: «من... من نمی‌تونم این رو بگیرم.» صدای خودش را از فاصله‌ای دورتر می‌شنود. احساس می‌کند هر لحظه ممکن است غش کند (درست مثل زمانی که اولین بار از پلکان خودکشی رفته بود بالا). «من برای به دست آوردنش کاری نکردم.»

 ۱۱۲ صفحه، ۵۹۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6513-57-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی

برای دانلود کتاب جعبه دکمه‌ای گوئندی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  جعبه دکمه‌ای گوئندی
Hadis Gholipour
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
کتابش خیلی مسخرس و تقریبا اتفاق خاصی هم توش نمیفته من تو هر قسمت منتظر یه اتفاق جالب و هیجان انگیز بودم ولی این کتاب خیلی عادی پیش رفت آخرشم من به جز دکمه‌ی قرمز و اون اهرم‌ها به طور جدی نفهمیدم بقیشون چی کار میکنن و اصلا برام جذابیتی نداشت
حیف وقتم و حیف پولم واقعا
maryam nazemi
۱۳۹۹/۹/۱۰
بچه‌های طفلکی ایران همشون یه جعبه دگمه لازم دارند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)