دانلود کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز

سارا ملانسکی در کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز، ماجرای خواهر و برادری را تعریف می‌کند که با آینه‌ی جادویی‌شان به دنیای افسانه‌ای مشهوری وارد می‌شوند. حضور این دو کودک روند داستان را به هم می‌ریزد، حالا چه کار کنند تا جک به گنجش برسد؟!

موضوع کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز (Spill the beans) چیست؟

مجموعه‌ی قصه‌ها عوض می‌شوند (Whatever After) ماجراجویی‌های خواهر و برادر به نام ایبی و جونا را به تصویر می‌کشد که آینه‌ای جادویی دارند و این آینه هر بار آن‌ها را به دنیای یک داستان معروف می‌برد. در این کتاب هم نوبت به قصه‌ی هیجان‌انگیز جک و لوبیای سحرآمیز می‌رسد. ملاقات با جک که فرد بسیار خوب و مهربانی است جونا و ایبی را بسیار خوشحال می‌کند، اما این خواهر و برادر ناخواسته داستان جک را خراب می‌کنند! حالا باید تمام تلاش خود را کنند تا قصه به روال عادی برگردد، پس باید سه کار را حتماً انجام دهند: لوبیاهای سحرآمیز را پیدا کنند و بکارند، از ساقه‌ی آن لوبیاها بالا بروند و با غول‌ها روبرو شوند!

نکوداشت‌های کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز:

- روند سریع و تعلیق داستان خوانندگان را از صفحه‌ی اول مسحور می‌کند. (Kirkus Reviews)
- سرگرم‌کننده و خنده‌دار. (Lauren Myracle)
- خنده دار با پیچ و تاب‌های غیرمنتظره و نشان دادن قدرت دختران. (Booklist)

کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز مناسب چه کسانی است؟

این کتاب جذاب و خواندنی برای کودکان دبستانی سرگرم‌کننده خواهد بود و آن‌ها را با افسانه‌ای قدیمی آشنا می‌کند. در حقیقت، سارا ملانسکی (Sarah Mlynowski) تلاش می‌کند به داستان‌های معروف نگاه جدیدی داشته باشد و به کودکان بیاموزد تا به مسائل از زاویه‌ی دیگری نگاه کنند.

در بخشی از کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز می‌خوانیم:

به جونا نگاه می‌کنم. او به شازده نگاه می‌کند. شازده همان‌طور که رو به بالا به دوین نگاه می‌کند، دمش را هم تکان می‌دهد. به نظر از او خوشش آمده؛ اما از این فکر که اتفاقی برایش بیفتد، دلم می‌شکند. نمی‌توانم تنهایش بگذارم. اگر اتفاق بدی بیفتد، چه؟

انتخاب سختی است؛ یک دوراهی سخت. یاد موقعی می‌افتم که باید بین فرانکی و رابین، یکی را انتخاب می‌کردم. چقدر مضطرب بودم. این سخت‌تر است، خیلی سخت‌تر!

جک چند قدم جلو می‌رود و می‌گوید: «بچه‌ها! شازده رو با چندتا لوبیای معمولی و قدیمی عوض نکنین. مامی راست می‌گفت. این کار، مسخره‌بازیه. چیزی به اسم لوبیای سحرآمیز وجود نداره و خانواده‌های خیلی فقیر، مثل من و مامانم یه‌شبه پولدار نمی‌شن. باور کنین. کاش می‌شد، اما نمی‌شه.»

آه. چرا جک این‌قدر مهربان است؟ اگر بدجنس بود، دست جونا و شازده را می‌گرفتم و می‌رفتیم؛ راه برگشت به خانه را پیدا می‌کردم و از این قصه‌ می‌رفتیم. اما نه! وقتی در دنیای قصه‌ها هستیم، باید کمک کنیم؛ فرقی نمی‌کند چطور. به همین دلیل است که ماری ‌رز ما را به قصه‌ها می‌فرستد؛ برای کمک کردن. به‌هرحال من این‌طور فکر می‌کنم یا شاید هم ما داریم برای مأموریتی آماده می‌شویم. خیلی مطمئن نیستم.

 ۱۲۸ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-462-735-1 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل یک: با صورت به زمین خوردن
فصل دو: چطور داداش کوچکمان را سرحال کنیم؟
فصل سه: اما این جکه!
فصل چهار: لو رفتن قصه
فصل پنج: معامله‌ی عادلانه
فصل شش: میومیو
فصل هفت: پیش به سوی آسمان
فصل هشت: فی، فی، وای، نه!
فصل نُه: نجات شازده
فصل ده: غول‌ها هم آدم‌اند
فصل یازده: بار سوم موفق می‌شویم
فصل دوازده: چیزی که برای غاز خوب است
فصل سیزده: کار درست
فصل چهارده: بر سر دوراهی

راهنمای دانلود کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز

برای دانلود کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز

نظرات کتاب قصه‌ها عوض می‌شوند 13: جک و لوبیای سحرآمیز

دریا سلیمانی
۱۳۹۹/۹/۱۸
سلام من خودم چند. تا از کتاب‌های داستان‌ها عوض میشوند رو دارم: سفید برفی، سیندرلا و. هانسل و گرتل
لطفاً همه‌ی کتاب‌های داستان‌ها عوض میشوند رو بزارید
yosef mohammadsefat
۱۴۰۰/۱/۲۲
عالیه من خیلی این مجموعه رو دوست دارم فقط سه تا مونده بود که یکیش رو پیدا کردم که همین کتاب بود مجموعه‌های دیگرش رو هم بزارید خیلی خوبه
فاطمه جعفری پور
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
خیلی خوب بود حتما بخرینش
مشاهد همه نظرات (۴)
داستان و رمان علمی و تخیلی، مجموعه قصه ها عوض می شوند، کتاب تخیلی کودکان، کتاب قصه ها عوض می شوند 13، کتاب قصه ها عوض می شوند جلد 13، کتاب قصه ها عوض می شوند جلد سیزده، کتاب قصه ها عوض می شوند جلد سیزدهم، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، کتاب داستان کودکان، داستان کودکان، قصه برای کودک، دانلود کتاب داستان کودک، کتاب کودکانه، کتاب داستان بچه ها، قصه های کودکان، داستان های کودکانه، قصه های بچه ها، داستان تخیلی کودکان، گروه سنی ب، گروه سنی ج، داستان کودک، داستان تخیلی کودکانه، دانلود کتاب داستان کودک و نوجوان، دانلود قصه، تخیلات کودکان، تخیل کودکانه، داستان های قدیمی، داستان فانتزی، افسانه قدیمی، افسانه، داستان جک و لوبیای سحرآمیز، دانلود داستان جک و لوبیای سحرآمیز، بازنویسی داستان جک و لوبیای سحرآمیز، Spill the beans، Whatever After 13، Whatever After، Sarah Mlynowski، داستان های کودکان، داستان های کودکان آمریکایی، سارا ملینوسکی