دانلود کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم

در کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم نوشته چارلز کینگ و جیمز رابینسن، از شما خبرگان نوین پرانگیزه دعوت به عمل می‌آورند تا بتوانید زندگی خود را آنگونه که دلخواه‌تان است، تغییر دهید. چرا که این کتاب، بهترین، موثق‌ترین و به‌ روزترین منبع اطلاعاتی درباره وضعیت بازاریابی چند سطحی (MLM) در آغاز قرن بیست و یکم است.

همان‌طور که نویسندگان کتاب حرفه‌ی نو ابراز داشته‌اند، بازاریابی شبکه‌ای رنج زیادی از نبود اطلاعات برده است. سازمان‌های تجاری، آماری معتبر از خود باقی نگذاشته‌اند. دانشکده‌های علوم اداری و بازرگانی و ناشرین فعال در زمینه امور مالی نتوانستند وجود این صنعت را با موفقیت اعلام کنند. رسانه‌های معروف وقتی به سراغ MLM آمدند که پای یک رسوایی پر آب و تاب در میان بود.

اگر امروزه این شرایط ناگوار در حال تغییر است، تا حد زیادی آن را مدیون تلاش‌های فردی چارلز کینگ (Charles king) و جیمز رابینسن (James W Robinson) نویسندگان کتاب حرفه‌ی نو هستیم.

نوشته‌های کینگ و رابینسن بر اساس مشاهدات عینی و علمی در بازاریابی شبکه‌ای نوشته شده است، نه بر اساس منافع شخصی. آن‌ها با جمع‌آوری مجموعه‌ای از حقایق تاثیرگذار، نشان می‌دهند که بی‌شک MLM ابزاری مهم برای افرادی است که در قرن بیست و یکم به دنبال شغل آزاد، مالکیت کاری و استقلال مالی هستند. آن‌ها هم‌چنین دورنمایی از شرکت‌های پیشگام ارائه داده و نقاط قدرت و ضعف هر کدام را بیان کرده‌اند.

سال‌هاست که کتاب‌های زیادی در زمینه MLM مطالعه کرده‌ام، کتاب‌های خوب، بد و زشت. کتاب حرفه‌ی نو (The New Professionals) نزدیک‌ترین منبع دقیق اطلاعاتی درباره MLM است که تا به حال یافته‌ایم. این کتاب برای کارآفرینان جدی که در این صنعت تلاش می‌کنند، ابزاری ضروری است. این اثر برای تازه‌کاران کنجکاو، نقشه کشف دنیای پر رمز و راز MLM را ترسیم کرده و سرآغازی آموزنده و بسیار خواندنی است.

چارلز دبلیو کینگ، دکترای مدیریت بازرگانی خود را از دانشگاه هاروارد گرفته است. او استاد بازاریابی در دانشگاه ایلینوی واقع در شهر شیکاگو (UIC) است. وی همچنین، مشاوری است با بیش از بیست و پنج سال تجربه در زمینه‌ی خود اشتغالی و کارآفرینی. تمرکز فعالیت‌های او بر برنامه‌ریزی بازاریابی راهبردی، استقرار در بازار رقابتی و تدبیرهای بازاریابی در خود اشتغالی است.

دکتر کینگ، درباره بازاریابی شبکه‌ای تحقیق می‌کند و درباره این صنعت می‌نویسد. همچنین او را در سطح بین‌المللی به‌ عنوان سخنگویی می‌شناسند که درباره بازاریابی شبکه‌ای - در نقش یک مجرای قانونی توزیع و یک فرصت مهم برای خود اشتغالی- سخنرانی می‌کند. دکتر کینک، مشاور بسیاری از شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای است. علاوه بر این‌ها او کارشناس پرونده‌های حقوقی مربوط به بازاریابی شبکه‌ای است.

دکتر کینگ در سال 1997 با همکاری دانشگاه ایلینوی، سمینارهایی را درباره بازاریابی شبکه‌ای راه‌اندازی کرد، تنها سمیناری در نوع خود که حمایت یک دانشگاه مهم بین‌المللی را همراه داشت. این سمینارها به استانداردی برای آموزش حرفه‌ای بازاریابی شبکه‌ای تبدیل شده و تا آسیا و اروپا گسترش پیدا کرده است و هم‌‌اکنون در حال رسیدن به آفریقای جنوبی است.

جیمز دبلیو رابینسن، نویسنده‌ی دو کتاب پرفروش به‌ نام‌های پدیده‌ی برتری و امپراتوری آزادی و نویسنده‌ی مشترک کتاب داستان شرکت Pre-Paid Legal است. نشریه Washington Post، لقب "وکیل مدافع کارآفرینی" را به او داده است. او سخنرانی‌های زیادی در دفاع از بازاریابی شبکه‌ای و شغل آزاد داشته و یکی از چهره‌های برجسته سیاسی و حکومتی در کالیفرنیا است. هم‌ اکنون آقای رابینسن مقام مشاور ارشد اتاق بازرگانی آمریکا را دارد.

در بخشی از کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم می‌خوانیم:

از نظر تاریخی، بازاریابی شبکه‌ای صنعتی است غنی با گذشته‌ای طولانی و البته بحث‌ برانگیز. صنعتی که عمیقاً ریشه در روش کهن فروش رو در رو دارد. روشی که گرچه در جوامع مختلف مورد احترام بوده ولی بارها مورد توهین نیز قرار گرفته است.

طبق آنچه در فصل 4 (جلد اول) ذکر شد، این صنعت در دهه 90 به سطحی از پذیرش و مشروعیت رسید که بی‌نظیر بوده است. هم‌ اکنون این صنعت در جامعه رو به گسترش بوده و افراد مختلف را به‌ دلایلی گوناگون به سمت خود جذب می‌کند. این صنعت، نوع دیگری است از روش زندگی حرفه‌ای و نیز جذاب برای شاغلین آن. این صنعت، نوع دیگری است از مجرای موثر توزیع برای شرکت‌هایی که می‌خواهند در بازار پراکنده و مبتنی بر اینترنت، جایگاهی برای خود پیدا کنند.

چرا؟ چگونه این صنعت توانسته است خود را به مجرای مهم توزیع برای شرکتهای ارائه کننده محصولات و خدمات - که روز به روز به تعدادشان اضافه می‌شود - تبدیل کند؟ چه چیزی بازاریابی شبکه‌ای را برای شاغلین ماهر و مجرب، جذاب کرده است؟

تنها بخش کوچکی از پاسخ‌ها را می‌توان در تغییرات خارج از این صنعت پیدا کرد. -تغییرات اقتصادی، اجتماعی و فنی که شرکت‌ها و شاغلین را واداشته است تا نگاهی به فرصت‌های جدید بیاندازند-. بخش عمده‌ی پاسخ‌ها را باید در اتفاقاتی که برای خود بازاریابی شبکه‌ای روی داده است جستجو نمود.

استانداردهای این صنعت در تولید محصول، بازاریابی، مدیریت، سیستم‌های مالی، فن‌آوری و وجدان کاری در سال‌های اخیر به واقع رشد یافته‌ و باعث پیدایش «چهره جدید» بازاریابی شبکه‌ای - بر مبنای حقیقت نه گزافه‌پردازی‌های معمول و مرسوم - شده است. بازاریابی شبکه‌ای به کسب و کاری تبدیل شده است که حوزه‌ی فعالیت ‌آن بین‌المللی بوده و از فن‌آوری نوین بهره جسته است. نوآوری و محصولات انحصاری، آنرا غنی و پربار کرده‌ و کاملاً با کانون توجه جدید خبرگان نوین درباره خانواده، روش زندگی، برنامه‌ریزی برای دوران بازنشستگی و آزادی وقت، مطابقت دارد.

 ۱۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-06-7732-9 

چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

توضیح درباره حذف فصل‌های 6 و 7
درباره‌ی نویسندگان
فصل 5: چهره‌ی نوین بازاریابی شبکه‌ای
فصل 8: نقشه‌ی اجرا برای خبرگان نوین
فصل 9: آزمون IQ
از همین مترجم

راهنمای دانلود کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم

برای دانلود کتاب حرفه‌ی نو - جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرفه‌ی نو - جلد دوم

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.