دانلود کتاب حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی)

درس خوب معلم، از چشمان شاگردانش مشاهده می شود، اما درس موفقیت آمیز معلم، از اعمال و رفتار دانش آموزانش پدیدار می گردد. « روزن شاین »

کتاب ایده های ناب معلمی طراحی و تدوین گردید، مؤلف با ارائه ی پانصد نکته ی علمی و عملی در زمینه های تربیتی، آموزشی، خلاقیت، انگیزه، روابط انسانی، جامعه شناسی آموزش و پرورش، روش های فعال تدریس، ظرافت های معلمی، کارآیی معلمی، تدریس مؤثر، موفقیت در کلاس و مدرسه، روش های سلبی و...... به مسایل مبتلا به معلمان در زمینه های مختلف پرداخته است. از آن جا که یقینا هیچ فردی غیر از معلم نمی تواند تأثیر بیشتری بر آن چه در مدرسه های ما می گذرد، داشته باشد، به این معنا که معلم، قدرت درمان جادویی  دارد و کاری که او می کند ، از عهده ی هیچ کس دیگری بر نمی آید. لازم بود ایده ها و نظراتی در یک مجموعه ی کوچک، در اختیار آنان قرار گیرد. تا آنان یاد بدهند برای دانستن ، یاد بدهند برای زیستن و یاد بدهند برای با هم زیستن.
جامعه و دولت باید به این اطمینان برسند که اگر پرورش شهروندانی خوب و شایسته را می خواهند، باید به معلم رجوع کنند، راه دومی وجود ندارد و اگر کالایی به نام هم بستگی و یکپارچگی را طالب اند باید از معلم خریداری کنند و اگر میل به هم زیستی سالم و رفتارهای هنجار اجتماعی دارند باید معلم را دریابند و به او بها دهند و اگر خواهان همگام شدن با تغییرات سریع جهان اند باید به مطب معلم بروند و نسخه های شفا بخش او را استفاده نمایند. از کلیه ی همکارانم در سراسر کشور خواهانم که عبارات و جملات کتاب حاضر را با تعمق و تدبر مطالعه نمایند. مطالب و راه های اجرایی آن را در شورای معلمان به بحث و گفتگو بگذارند و برای رسیدن به این اهداف، برنامه ریزی نمایند معلمان عزیز، ایده ها را مطالعه کنند، در خلوت خود آن ها را به قضاوت گذارند و فارغ از دغدغه ها و نگرانی ها و فقط به نیت «لله» و به جهت این که آنها همیشه باید بهترین باشند، مطالب آن را عمل کنند و به عنوان معلمانی ماندگار و به یاد ماندنی در خاطر دانش آموزان و خانواده ی آن ها باقی بمانند.

 ۱۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-2704-53-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی)

برای دانلود کتاب حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حرفی از جنس بلور (ایده های ناب معلمی)
محمد موسائی
۱۳۹۷/۱/۱۷
این کتاب از نظر بنده به تمامی ساختارهای ذهنی دانش اموز پرداخته.... و معلم جهت نفوذ به این ساختار میبایست ابتدا ساختار را خوب بشناسد.... لذا توصیه بنده خواندن این کتاب برای همه فرهنگیان عزیز است.
اسکندر میردریکوند
۱۳۹۶/۹/۴
‌کتاب بسیار کاربردی است نیاز جامعه امروز است
علی رضا
۱۳۹۶/۵/۹
کتاب خوبی است توصیه به فرهنگیان عزیز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۷)