دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی

  • از: مارک فیشر
  • ناشر: نشر پلک
  • ۱۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی، شامل مجموعه داستان‌‌های آموزنده و خواندنی از مارک فیشر است، که می‌تواند تاثیر بسزایی در زندگی ما داشته باشد.

داستان‌‌های مارک فیشر (Mark Fisher) در این کتاب، می‌توانند سودمندترین حقایق را بر ما آشکار سازند و در عین سادگی، می‌توان با ذهن نیمه‌ هشیار، به‌ ‏طور مستقیم با داستا‌ن‌ها رابطه برقرار کرد. (فایل کتاب در تاریخ 1398/07/15 به روز رسانی شده است.)

در بخشی از متن کتاب حکایت دولت و فرزانگی (the instant millionaire: a tale of wisdom and wealth) می‌خوانیم:

مرد جوانی در این دنیا می‌زیست که می‌خواست پولدار شود. او سخت نا امید بود، با این حال اعتقاد داشت اقبالش آنقدر بلند است که هنوز شانس پولدار شدن را داشته باشد. او به عنوان مدیر حسابداری یک شرکت تبلیغاتی کوچک شغل بدی نداشت، اما از کارش راضی نبود و درآمدش را کافی نمی‌دانست.

از این رو به فکر فرو می‌رفت که چگونه می‌تواند به شهرت و ثروت برسد و رویا می‌بافت، مثلاٌ اگر داستانی بنویسد تا پر فروش‌ترین کتاب سال بشود. آنگاه به یکباره به تمامی خواسته‌هایش خواهد رسید، اما به خود که می‌آمد می‌اندیشید، این خواسته‌اش خیلی غیر واقعی به نظر می‌رسد و تحقق آن ناممکن خواهد بود، تازه اگر او نویسنده‌ای چیره دست می‌بود، با این روح متلاطم و اندوهی که گریبانش را گرفته بود، آیا سردرگمی‌هایش را در کتابی که می‌نوشت به تصویر نمی‌کشید؟

از یک سال پیش کارش به کابوسی مبدل شده بود که هر روز آزارش می‌داد و تحت تاثیر این اندیشه‌ها بود که هر روز صبح تا به اداره می‌رسید به جای رسیدن به کارهایش، همه ی روزنامه‌ها را می‌خواند و پیش از آن که وقت نهار برسد، برای خالی نبودن عریضه، یادداشت‌هایی می‌نوشت. رییس نیز همیشه نظرات متفاوت و متناقضی می‌داد، البته تنها رییس بی‌ثبات نبود، همکارانش نیز به نظر می‌رسید با اکراه تن به کار می‌دادند و یک نوع دلزدگی در اطرافش حاکم بود، با این حال او واهمه داشت بگوید "می‌خواهد همه چیز را رها کند تا نویسنده شود" و آن‌ها حرف‌هایش را شوخی تلقی کنند. در میان آن‌ها احساس تنهایی می‌کرد، انگار بیگانه‌ای بود که زبان آن‌ها را هم فهم نمی‌کرد.

 ۱۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-061-2 

چاپ ۱۳۸۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: حکایت مرد جوانی که با فامیل ثروتمندش مشورت کرد
فصل دوم: حکایت تلاقی مرد جوان با باغبان پیر
فصل سوم: حکایت جوانی که قرار شد لحظه را دریابد و خطر کند
فصل چهارم: حکایت جوانی که زندانی شد
فصل پنجم: حکایت آموزش ایمان
فصل ششم: حکایت آموزش تمرکز بر هدف
فصل هفتم: حکایت ارزش تصویر از خود
فصل هشتم: حکایت کشف نفوذ کلام
فصل نهم: حکایت نخستین آشنایی با دل گل سرخ
فصل دهم: حکایت تسلط بر ناخودآگاه
فصل یازدهم: حکایت بحث درباره قاعده اعداد
فصل دوازدهم: حکایت یادگیری نیک بختی و زندگی
فصل سیزدهم: حکایت آموزش بیان خواسته‌ها در زندگی
فصل چهاردهم: حکایت کشف راز گل سرخ
فصل پانزدهم:‌حکایت لحظه آخر، وداع

راهنمای دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی

برای دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حکایت دولت و فرزانگی

نظرات کتاب حکایت دولت و فرزانگی

پریسا نیک ضمیر
۱۳۹۷/۱/۱۶
بعد از ملت عشق که داستان شمس و مولانا بود و خیلی خیلی دوسش داشتم چندتا کتاب دیگه شروع کردم که فکر کنم به خاطر جذابیت ملت عشق دیگه انقدر به نظرم اونا خسته کننده میومدن که یا هیچ علاقه‌ای به تموم کردنشون نداشتم یا تموم میشدن ولی حس میکردم هیچ مطلب مهم و جذابی نداشت برام.. بعد از این دو ماهی ک به این شکل گذشت بالااااخرههههه دوباره حس میکنم کتابی پیدا شد که بتونه خوشحالم کنه.. آدم وقتی‌ی چیزی میخونه ک واقعا براش جذابیت داره حس میکنه به زندگی برگشته.. این کتابم بهمون کمک میکنه که بزرگ تر فکر کنیم و ظرف وجودمون افزایش بدیم..
Ahmad Chitsazzade
۱۳۹۹/۱/۱۹
بسیار کتاب خوبی بود حتی نمیتونید یک لحظه از خوندنش دست بکشید و بعد از خوندن کتاب اتفاقای بزرگی درون شیوه زندگیتون رخ میده. پیشنهاد میکنم کتاب رو بخونید ولی به قول خود کتاب:"فقط بگذارید حقیقت کتابها روی شما تاثیر بگذارد تا زمان ثروت هنگفتی رو از شما نرباید" (نقل به مضمون)
اوستا عیسی وند
۱۳۹۷/۹/۱۰
جان مطلب کتاب فوق‌العاده بود و عالی، با اینکه موضوعات مطرح شده کمی برایم تکراری بود ولی همین سبب شد که اطمینانم بیشتر بشه از صحت تجربه و دانسته‌های قبلی به انضمام اینکه بیانشون توی این کتاب به شیوه‌ای متفاوت بود. در آخر اینکه متاسفانه کتاب به این خوبی، ترجمه در حد گوگل ترنسلیت بود
مشاهد همه نظرات (۸۰)