دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر در زمینه‌ی روان‌شناسی نوشته شده و یکی از مشهورترین کتاب‌های یک صده گذشته به شمار می‌آید.

موضوع کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) زندگی‌نامه‌ی جوانی تیزهوش است که قصد منتشر کردن کتاب‌های خود و کسب درآمد از این راه را دارد اما با مشکلات زیادی در تحقق این هدف رو به رو می‌شود.

حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به آن افتاده‌اید. این کتاب نیز دارای متن و هدف یکسان و هدف نفر اول موجود در داستان پولدار شدن و مشهور شدن است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی از پانزده حکایت تشکیل شده است. «حکایت به حبس افتادن جوان»، «حکایت ارزش تاثیر از خود»، «حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی»، «حکایت آموزش ایمان»، «حکایت آموزش تمرکز بر هدف» برخی از حکایت‌های این کتاب هستند.

در قسمتی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی می‌خوانیم:

مانند این همه مردم نباش که پیش از آن‌که بیازمایند دست می‌کشند و باز مانند کسانی هم نباش که دست به عمل می‌زنند اما قبلا متقاعد شده‌اند که موفق نخواهند شد. اندیشه‌ها و کردارهایت را هماهنگ کن. بزرگ‌‌ترین دارایی ما آزادی است و دولت می‌تواند به تو آزادی عطا کند. برایت نیکو خواهد بود که‌ این آزادی را بشناسی با آن خواهی دید که بسیاری از توهمات ناپدید می‌شوند و در آخر جوان نامه‌ای از دولتمند دریافت می‌کند که در آن همه کتاب‌هایش را به او بخشیده تا از آن‌ها بهره‌ور شود و تاکید کرد که به تله اعتماد به هر آن‌چه کتاب‌ها می‌گویند نیفت. آن زمان است که جوان با خبر می‌شود که پیرمرد مرده است او با خود عهد کرد که تمام تعالیم دولتمند آنی را به بهترین شکل به همه برساند.

 ۱۲۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6486-76-8 

چاپ ۱۳۸۷: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پییشگفتار ناشر
حکایت مشاوره مرد جوان
حکایت دیدار جوان با باغبانی سالمند
حکایت آموزش جوان
حکایت به حبس افتادن جوان
حکایت آموزش ایمان
حکایت آموزش تمرکز بر هدف
حکایت ارزش تصویر از خود
حکایت کشف نفوذ کلام
حکایت نخستین آشنایی
حکایت تسلط بر ضمیر ناهوشیار
حکایت مورد بحث
حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی
حکایت یادگیری بیان خواسته‌ها در زندگی
حکایت کشف اسرار باغ گل سرخ
حکایت لحظه‌ای که هر یک به راه خود می‌رود
پیامد

راهنمای دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی

برای دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  حکایت دولت و فرزانگی

نظرات کتاب حکایت دولت و فرزانگی

Mohamad Fathi
۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کتاب خوبیه و فوق العاده مفید
به شرط اینکه کامل درکش کنی و بهش عمل کنی
این کتابو به من معرفی کردن دوستانم تا در کسب و کارم بهتر بشم ولی خیلی چیزا ازش یاد گرفتم اولیش مهم‌ترین و با ارزش‌ترین قسمت هر فرد ایمان به هودشه
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۰
در مورد روانشناسی ثروت و موفقیت است. حکایت عشق و خوشبختی است. بسیاری ازچالش‌ها، اتفاقات و شرایط زندگی بیان می‌کند که در بطن داستان اشاره به آموزش‌های قانون جذب هم هست. کتاب ارزنده‌ای و مفیدی است.
مهسا معبودی
۱۳۹۹/۱/۲۷
کنار گذاشتن ترس, جرات بیان خواسته ها, قدم به سوی توانمند شدن تعدادی از ویژگی هاییه که باید در خودمون تقویت کنیم. اتفاقاتی که باهاشون روبرو نیشیم همون باور‌های ما هستن. هر چیزی رو که باور کنیم محقق میشه.
مشاهد همه نظرات (۴۹)