دانلود کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن

کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن اثر گرنت کاردون به شما کمک می‌کند تا قدرت وسواس را درک کرده و می‌آموزد که چگونه آن را حفظ و در جهت رسیدن به رویاهایتان استفاده کنید.

گرنت کاردون (Grant Cardone) با بی‌رحمی صادقانه‌ای پیله "معمولی بودن" که بوسیله جامعه به دورتان تنیده شده است را پاره می‌کند. کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن (Be Obsessed Or Be Average) کمک می‌کند تا کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده و به شما نشان می‌دهد که چگونه با وجود موانع و رقابت‌ها به درجات بسیار بالا و شگفت‌انگیز رسید.

شما چه یک کارآفرین، صاحب کسب و کار، پیشرو، آزاداندیش، هنرمند، ورزشکار، مخترع، فروشنده، مبتکر و یا حتی یک مهندس باشید، مطمئنا برای موفقیت تلاش می‌کنید و آرام نمی‌نشینید. این اثر به تقویت میل "دست از کار نکشیدن" در شما می‌پردازد و شما را تشویق می‌کند که پدال گاز را تا آخر فشار دهید!

افراد وسواسی و خاص همان بانیان صنعت، حلال مشکلات و افسانه‌های جاویدان هستند که مورد تحسین دیگرانند و همه می‌خواهند از آن‌ها تقلید کنند. این افراد نه تنها زندگی را به جنبش درمی‌آورند، بلکه به آن ارزش می‌بخشند.

هدف گرنت کاردون از نوشتن این کتاب ترغیب شما و میلیون‌ها نفر دیگر در سرتاسر جهان برای ایجاد فعالیت‌های جدید می‌باشد. فعالیت‌هایی که در آن به قبول و تقویت وسواس و دل مشغولی‌های خود و خاص بودن بپردازیم.

تصور کنید که همه افراد روی کره زمین به طور کامل و بدون هیچگونه تردید، حسرت و یا عذری وسواس‌های مثبت‌شان را بپذیرند. آنوقت خواهید دید که چطور یک شبه جهان تبدیل به جای بهتر و متفاوت تری خواهد شد. اگر همه به دستاوردهای خودشان توجه کنند و به دنبال موفقیت خودشان باشند، جایی برای جنگ، مواد مخدر و دیگر عوامل بیهوده و مخرب نخواهد ماند. همه ما به آن مرحله از موفقیت که قبلا غیر ممکن به نظر می‌رسید دست می‌یابیم و همدیگر را برای تلاش و پشتکار بیشتر تشویق می‌کنیم.

گرنت کاردون پرفروش‌ترین نویسنده نیویورک تایمز در زمینه کسب و کار و فروش و متخصص رسانه‌های اجتماعی و مرد شماره یک در برنامه های آنلاین آموزش کسب و کار است. «گرنت کاردون» نویسنده چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز از جمله "10X" ،"اگر اول نباش آخری" و "بفروش یا فروخته شو" است.

جملات برگزیده کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن:

- هنگامی که زیاد قول می‌دهم، خودم را موظف می‌نمایم تا به آن وفا کنم.
- وقتی شما کاملا به چیزی متعهد می‌شوید و چاره‌ای ندارید جز اینکه به آن سطح مورد نظر برسید، صرف‌نظر از اینکه تا چه حد آن کار غیرممکن است نهایت تلاشتان را برای آن می‌کنید.
- اگر برای رسیدن به سطوح بالاتر تلاش نکنید، هرگز نمی‌فهمید که شما و شرکتتان تا چه حد می‌توانید عالی باشید.
- اگر شما به خوبی ارزش پیشنهادی‌تان را ندانید، پس دیگران هم نمی‌دانند.
- همه چیزهایی که تا به حال به آن دست یافته‌اید، "روز اولی" داشته است.

در بخشی از کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن می‌خوانیم:

شک و تردید قاتل رویاهایتان است. اکثر مردم آنقدر غرق شک و تردیدهایشان هستند که نمی‌توانند به خودشان اعتماد کنند و خودشان را درگیر موفقیت سازند. این افراد همواره ترس را به دلشان راه می‌دهند.

من مطمئنم که تعصب و ذهنیت شما در مورد اینکه دیگران باعث شک و تردیدتان شده اند، مشکل اصلی نیست. بلکه خود شک یک مشکل است. شک خطرناکترین و موذی‌ترین شکل تروریسم روانی در جهان است. شک و تردید افراد، سازمان‌ها، ازدواج‌ها و آرزوها را با مشکل روبرو می‌کند. مطمئنا بزرگترین مشکل زندگی من تا به الان، همین شک و تردید بوده است.

در اواخر دهه 1990 جنبش مهمی در آمریکا شکل گرفت که طبق آن می‌توانستند با نگاه به گذشته‌ی طرف علت تمام مشکلات او را تشخیص دهند. یکی از این صد علت این بود که مادر یا پدر این افراد به آن‌ها بیش از حد یا خیلی کم توجه می‌کردند و به همین دلیل فکر آن‌ها درگیر خانواده‌ی به اصطلاح ناکارآمد و جستجو برای "کودک درون"‌شان می‌شد. همه این افراد در مورد احساس ناامیدی شان و اینکه چگونه پدر و مادرشان باعث سردرگمی آن‌ها شده‌اند صحبت می‌کردند. همه چیز به عنوان اعتیاد و بیماری شناخته می‌شد: کار، روابط جنسی، مواد مخدر، حیوانات خانگی، عشق؛ حتی در این بین "اعتیاد به افراد معتاد" نیز وجود داشت.

 ۲۸۰ صفحه، ۸۰۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: وسواس زندگی مرا نجات داد، زندگی شما را هم نجات خواهد داد
فصل 2: وسواس تنها گزینه شماست
فصل 3: درگیر چه موضوعاتی شویم (به چه چیزی وسواس داشته باشیم)
فصل 4: امیال خود را تقویت کنید
فصل 5: به شک و تردیدهایتان بی‌اعتنا باشید
فصل 6: تسلط لازمه موفقیت می‌باشد
فصل 7: خطرناک بمانید
فصل 8: خودتان را وقف فروش کنید
فصل 9: زیاد قول بده و در نهایت هم بیشتر از حد انتظار به قولت عمل کن
فصل 10: یک تیم وسواسی تشکیل دهید
فصل 11: وسواس این را داشته باشید که همه چیز تحت کنترلتان باشد
فصل 12: پشتکار خود را زیاد کنید
فصل 13: همیشه وسواسی و خاص بمانید

راهنمای دانلود کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن

برای دانلود کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاص بودن یا معمولی ماندن

نظرات کتاب خاص بودن یا معمولی ماندن

M Z
۱۳۹۸/۲/۲۴
مشکلات نویسنده همان مشکلاتیست که بیشتر مردم را درگیر کرده امیدوارم با مطالعه این کتاب و عمل به آن همانند نویسنده عاقبت بخیر بشیم. ترجمه و مطالب کتاب بسیار عالی و جذاب هستند.
كتاب كتاب
۱۳۹۸/۲/۲۵
کتاب خوبى بود که بیشتر درباره وسواس داشتن به موفقیت
صحبت کرده
در مجموع خوب بود
Reza Behdad
۱۳۹۸/۳/۶
گرنت کاردن قطعا یکی از بهترین‌های این قرن ۲۱ امه. یک میلیادرخود ساخته واقعی
مشاهد همه نظرات (۸)