دانلود کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند

  • از: علی حسینی
  • ناشر: انتشارات کلید آموزش
  • ۲۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند

در کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند نوشته‌ی علی حسینی می‌آموزید که چگونه با استفاده از تکنیک EFT، احساسات تلخ و باورهای منفی‌تان را تغییر دهید.

در کتاب خاطرات بد معدن طلا هستند با پشت صحنه موفقیت و شکست آشنا می‌شوید. خواهید دید که اغلب شما برای شکست برنامه‌ریزی کرده‌اید و به همین دلیل دیدن فیلم راز و تجسم موفقیت هیچ کاربردی برای شما ندارد. با تعریف جدیدی برای مسئولیت‌پذیری آشنا می‌شوید و کشف می‌کنید که افراد بزرگ و موفق دنیا چگونه آن را به کار می‌گیرند.

کتاب‌های موفقیت خطرناک هستند! یکی از عبارت‌هایی که در فصل اول خواهید خواند، این است که مثبت‌اندیشی سم است! با فکر مثبت نمی‌شود مشکلات را از بین برد. همچنین درباره قانون جذب می‌خوانید و با تعریف جدیدی از آن مواجه خواهید شد. متوجه می‌شوید که قانون جذب به این معنی نیست که به هر آنچه فکر کنید می‌رسید! بلکه مهم‌ترین قسمت در پشت صحنه اتفاق می‌افتد که به آن‌ها ارتعاشات ناخودآگاه می‌گویند.

وضعیت موجود بد نیست، افتضاح است! یکی از گفته‌های افراد فوق موفق این است که همه چیز به خودتان بستگی دارد و شرایط اطرافتان اصلا اهمیتی ندارد. اما آیا به شما می‌گویند که چگونه به این دیدگاه دست یافته‌اند؟ در این اثر شما هم یاد می‌گیرید چطور از پس هرگونه شرایط سخت بربیایید.

اگر می‌خواهید با قناعت زندگی کنید انتخاب خودتان است اما در این کتاب متوجه خواهید شد کائنات و خداوند اصلا همچین چیزی را برای شما نمی‌خواهند. بهترین حالت شما این است که ثروتمند شوید و باید پولی بیشتر از نیاز خود در اختیار داشته باشید. نیاز به اجرای روش‌های غیراخلاقی نمی‌باشد. برای پولدار شدن با اجرای قوانین خاص می‌توان به نتیجه دلخواه رسید. اگر شما هم از عبارت‌هایی مثل: پول چرک کف دست است و... استفاده می‌کنید، بعید است به پول زیادی دست پیدا کنید.

وجه تمایز این کتاب با کتاب‌های مشابه تحول فردی استفاده هم‌زمان از دو تکنیک EFT و کوچینگ و نیز استفاده از ناخودآگاه هست. یکی از بخش‌های کلیدی در کوچینگ یا مربی‌گری پرسیدن سؤالات قدرتمند است که فرد را به فکر کردن وادارد و در خلال هر فصل با سؤالات ارزشمند بسیاری روبرو می‌شوید که گاهی یکی از آن‌ها می‌تواند تمام چیزی را که دنبالش هستید به شما بدهد. همچنین با تکنیک فوق‌العاده قدرتمند به نام ای‌اف‌تی (EFT) آشنا خواهید.

ای‌اف‌تی (EFT) ترکیب روانکاوی و طب سوزنی است. در ای‌اف‌تی هر مشکلی نوعی احساس حل نشده است که باعث اختلال در سیستم انرژی می‌شود. با سرانگشتان ضربه‌هایی روی نقاط خاصی می‌زنید و جملاتی را می‌گویید. این ضربه‌ها مسیر انرژی را تحریک می‌کنند و آن اختلال برای همیشه از بین می‌رود.

در بخشی از کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند می‌خوانیم:

آرزوی داشتن یک زندگی بی‌عیب، از کودکی در ذهن ما شکل گرفته است. تا زمانی که دیپلم بگیریم بیشتر انرژی خود را برای یادگیری خواندن و نوشتن صرف می‌کنیم. بعد از آن، همه توصیه می‌کنند که برای موفقیت باید دانشگاه برویم و بدون دانشگاه رفتن موفق شدن تقریباً غیرممکن است. کاری ندارم که وقتی زندگی موفق‌ترین افراد جهان را مطالعه می‌کنیم، می‌بینیم که یا از دانشگاه اخراج شده‌اند یا نیمه‌کاره آن را رها کرده‌اند! بعد از دانشگاه هم انتظار داریم به سرعت جذب بازار کار شویم و زندگی راحتی را بگذرانیم. پسرهای کشور ما اگر سربازی بروند، مرد می‌شوند و می‌توانند زندگی مشترک تشکیل دهند و برای دخترهایمان اگر خواستگار خوب بیاید دیگر می‌روند سر زندگی‌شان. کسی هم نیست به ما بگوید آن زندگی چگونه خواهد بود؟

از کودکی تصویری برای ما ساخته‌اند که زندگیِ راحت، یک زندگی بدون مشکل است.

ما هم برای اینکه به این زندگی راحت برسیم، طبق معیارهای عرف، نقشمان را بازی می‌کنیم؛ بدون آنکه از عواقب این بازی خبر داشته باشیم. حسرت زندگی‌های همدیگر را می‌خوریم و با خود فکر می‌کنیم: «اگر این مشکلات را نداشتم و جای فلانی بودم قطعاً بلد بودم چگونه از آن امکانات استفاده کنم» غافل از اینکه فلانی هم همین حرف را دربارۀ دیگری می‌زند.

 ۱۷۶ صفحه، ۸۷۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-274-239-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: سفری لذت‌بخش برای یافتن معدن طلا
فصل اول: کتاب‌های موفقیت خطرناک هستند!
فصل دوم: وضعیت موجود بد نیست، افتضاح است!
فصل سوم: ناخودآگاه، الگوها و ارزش‌ها
فصل چهارم: موفقیت مالی
فصل پنجم: مهمترین مانع موفقیت
فصل ششم: چند ابزار برای موفقیت
فصل هفتم: ای‌اف‌تی جدیدترین ابزار برای موفقیت

راهنمای دانلود کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند

برای دانلود کتاب خاطرات بد، معدن طلا هستند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خاطرات بد، معدن طلا هستند
Erfan Naeimi
۱۳۹۸/۸/۱۷
من واقعا از نویسنده عزیز بابت لطف بزرگش تشکر میکنم
راضیه رضایی
۱۳۹۹/۱/۷
به نظر من خوب بود ولی میتونین با جزئیات بیشتری توضیح بده.
yas amin
۱۳۹۸/۸/۲۱
من‌ای اف تی رو امتحان کردم خدایی خیلی جواب میده و واقعا مفیده. و پیشنهاد میکنم اونایی که ذهنیت منفی زیادی دارن دقیق بخونن و انجام بدن تا بفهمن چقد اثر داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)