دانلود کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر

  • از: حسین حبیبی
  • ناشر: انتشارات دادجو
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر

کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر از مجموعه قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، حکایت‌های آموزنده‌ای از ازوپ را ارائه می‌دهد. این کتاب در چهار داستان مصور با نام‌های موش، خروس و گربه، گنج در باغ، بازرگان و دزد، پیام‌های اخلاقی گوناگونی نظیر: مسخره نکردن دیگران، فواید علم در زندگی، تلاش کردن در کارها و بخشندگی را برای کودکان با گروه سنی «ب» و «ج» ارائه می‌دهد.

هدف اصلی قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، سرگرم‌ کردن کودکان و ایجاد اوقاتی لذت‌بخش همراه با افزایش خلاقیت و مهارت‌های یادگیری است.

در بخشی از کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر می‌خوانیم:

مدت‌ها پیش، یک خرگوش و یک لاک‌پشت در جنگلی زندگی می‌کردند. خرگوش خیلی مغرور بود که خیلی تند می‌دود. او همیشه لاک‌پشت را به خاطر آرام و کند بودنش مسخره می‌کرد. یک روز که لاک‌پشت از توهین‌های بی‌پایان خرگوش، خسته و ناراحت شده بود، به او گفت: «تو نباید مرا به خاطر کند و آهسته بودنم، آزار بدهی و مسخره کنی. خدا همه ما را برابر آفریده است»

 ۱۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6210-52-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر

برای دانلود کتاب خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خرگوش و لاک پشت و داستان‌های دیگر

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
سینا عیدی
۱۳۹۹/۳/۲۸
خوبه بود بد نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)