دانلود کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

  • از: جیمز آلتوچر، فرزان حسنی
  • ناشر: شادن پژواک
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن نوشته‌ی جیمز آلتوچر به شما کمک خواهد کرد تا با دنیای کارمندی خداحافظی کرده و خود را در مسیر ایجاد شغلی که خود انتخاب کرده‌اید قرار دهید.

جهان در حال تغییر است. بازارهای اقتصادی به هم ریخته‌اند، مشاغل از بین رفته‌اند. صنایع دچار اختلال شده‌ و درست در مقابل چشمان ما دارند از نو ساخته می‌شوند. هر آن چیزی که به بهانه امنیت به دنبال آن بودیم، هر چیزی که فکر می‌کردیم ایمن است، دیگر اینگونه نیست؛ نه تحصیلات دانشگاهی، نه وضعیت استخدام، نه بازنشستگی و نه دولت. همه چیز در حال نابودی است. هر بخشی از جامعه را که نگاه کنید، قشر عوام در حال از دست دادن موقعیت خود هستند. دیگر کسی را پیدا نمی‌کنید که به دنبال استخدام شما، یا سرمایه‌گذاری در شرکت‌تان، قرارداد بستن با شما یا انتخاب شما باشد. اکنون زمانش فرا رسیده تا مهم ترین تصمیم را در زندگی خود بگیرید و خودتان را انتخاب کنید.

با ظهور ابزارها و نیروهای اقتصادی افراد توانسته‌اند بدون هیچ‌گونه کمکی دست به کارآفرینی، کسب درآمدهای میلیون دلاری و تغییر جهان بزنند. از خاکستر و بقایای سیستم ورشکسته اقتصادی، فرصت‌های نوینی در حال پدیدار شدن است تا موفقیت درونی واقعی (شادی و سلامت شخصی) و نیز موفقیت بیرونی (کار رضایت‌بخش و ثروت) را تولید نماید.

دوران شرکت‌های عظیم که از شروع تا پایان مراقب ما باشند به سر آمده است. این بدان معنی است که ما می‌توانیم آن زندگی که برای خودمان می‌خواهیم را انتخاب کنیم؛ اما چطور می‌توان این کار را انجام داد؟ باید در همین لحظه حداکثر توان خود را به کار ببرید. همین حالا. همین حالا است که باید جسور باشید.

کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن (Choose Yourself: Be Happy Make Millions Live the Dream) به شما آموزش می‌دهد که دقیقا همین کار را بکنید. جیمز آلتوچر (James Altucher)، به عنوان نویسنده، سرمایه‌گذار و کارآفرین، با جمع آوری انواع و اقسام مطالعات موردی، مصاحبه‌ها و نمونه‌ها که از جمله ماجرای تاثیرگذار و در عین حال الهام‌بخش خودش را هم شامل می‌شود، مسیر شخصی شما را به طرف ساخت جهانی روشن و جدید، از دل بقایای دنیای قدیم نمایش می‌دهد.

به طور کلی آلتوچر آن‌هایی که هنوز در دنیای کارمندی مطلق زندگی می‌کنند را نقد می‌کند. به بیان او آینده‌ی هرکس در شکوفایی کارآفرینی و پذیرفتن ریسک سرمایه‌گذاری بر روی خود، انتخاب خود و آغاز کاری است که آن‌ها را تبدیل به کارآفرین کند. این کتاب باعث می‌شود تا شما قدم در راه موفقیت‌ها و شکست‌های شخصی آلتوچر و ایده‌های ثروت‌اندوزی او بگذارید. آلتوچر مطمئناً طرز فکر شما را راجع به کارتان درگیر چالش و تغییر می‌کند.

در پایان باید گفت که اگر خودتان برای خودتان تصمیمات شجاعانه نگیرید، هیچ‌کس دیگری این کار را برایتان انجام نمی‌دهد. بدانید که تنها یک مسیر وجود ندارد. راه‌های زیادی وجود دارد. تمامی مسیرها از همین لحظه آغاز می‌شوند. آیا برای این لحظه خودت را انتخاب کرده‌ای؟ آیا می‌توانی شجاع باشی؟ به این ترتیب تمامی مسیرها به یک‌جا ختم خواهند شد. به لحظه‌ی حال.

در بخشی از کتاب خودت را انتخاب کن می‌خوانیم:

کمال راویکانت گم شد. ما بیش از ده سال بود که برای هم نامه می‌نوشتیم، درست از زمانی‌که وبلاگم را شروع کردم. من خیلی شکرگزار خدا هستم که از طریق وبلاگم دوستان خیلی خوبی پیدا کردم. این یکی از مزایای کاملاً غیرقابل انتظار نوشتن است که ارزش آن را به‌خوبی درک می‌کنم.

بعد از صدها ایمیلی که در طول سال قبل بین ما رد و بدل شده بود بالاخره موفق شده بودم به سانفرانسیسکو بروم و کاملاً آماده بودم تا کمال را ملاقات کنم. اما او سر قرار صبحانه‌ای که از قبل برنامه‌ریزی کرده بودیم حاضر نشد. برادرش نوال چند بار با او تماس گرفت. نوال گفت «او خانه است ولی جواب نمی‌دهد. فکر کنم بیماری‌اش امروز شدید شده باشد». نوال یک دستگاه ردیاب به کمال متصل کرده بود و دقیقاً می‌دانست که او کجاست.

کمال خیلی مریض بود و حالش هر روز بدتر می‌شد. این حال او برای ماه‌ها بود که ادامه داشت. بعضی روزها او نه می‌توانست تکان بخورد و نه می‌توانست بیدار شود. بعضی روزهای دیگر او فقط آن‌قدر انرژی داشت که تا بیرون از خانه برود اما فقط برای چند دقیقه و بعد مجبور می‌شد دوباره به داخل خانه برگردد. بیماری کمال مزمن بود. دکترها نمی‌توانستند به او کمک کنند؛ او همیشه خسته بود، تب داشت، درد داشت و همیشه حالش بدتر می‌شد.

 ۲۶۶ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
من خودم را انتخاب کردم
ایده‌ی «خودت را انتخاب کن» از چه زمانی روی کار آمد؟
دائماً موقتی
و بعد همه خندیدند
آیا کسی کنترل زندگی شما را در دست دارد؟
چطور خودمان را انتخاب کنیم
تمرین سادۀ روزانه
من اگر بحران‌زده باشم تکلیفم چیست؟
زندگی را برای خودت انتخاب کن
پیدا کردن هدفتان در زندگی
چطور کاملاً ناپدید شوید و هیچ‌وقت دیگر پیدا نشوید
دست از کار نکش
بیایید به‌طور مشخص بررسی کنیم: من دقیقاً باید چه‌کار کنم؟
درآمد یک میلیارد دلاری چندان خرجی ندارد
استاد فروش شدن
چطور به یک ماشین تولید ایده تبدیل شویم
10 ایده برای شروع کار
هیچ ایده‌ای نداشته ‌باشید
چطور ذات خدایی را آزاد کنیم؟
7 عادت انسان‌های معمولی بسیار موفق
چطور هوش خود را کمتر زایل کنیم
درست‌کاری باعث می‌شود پول بیشتری به دست آورید
هیچ‌وقت برای انتخاب خودتان دیر نیست: 9 درس از الکس دی
مسألۀ خاص یک تصویر جذاب
چیزی که از سوپرمن یادگرفتم
گاندی انتخاب کرد آزاد باشد و یک کشور را آزاد کند
9 چیزی که از وودی آلن یاد گرفتم
توانایی و آخرین کنسرت بیتل‌ها
زمانی‌که شما را طرد می‌کنند چه‌کار باید بکنید
نجات‌یافتن پس از شکست
دنیا را فتح کنید
در رابطه با نویسنده

راهنمای دانلود کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

برای دانلود کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

نظرات کتاب خودت را انتخاب کن: شاد باش، درآمدی سرشار داشته باش، رویایت را زندگی کن

موسی جعفری
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
کتاب انگیزشی خوبی است. هرچند که به نظرم هر کس با توجه به منطق خود از کتاب‌های اینچنینی بخشی را میتواند قبول کند و بخشی را خیر. مهمترین آموخته‌های بنده از این کتاب این است که لازمه رشد در هر جایگاهی سلامت جسمی و روحی است و این که سعی کنیم باعث رشد دیگران خصوصا نزدیکان و دوستان شویم. بعلاوه در کتاب نکاتی در خصوص افزایش موقعیت اجتماعی و بازاریابی مطرح کرده است.
میلاد قاسم نژاد
۱۳۹۹/۳/۶
اصلن نتونستم با کتاب ارتباط برقرار کنم... به نظرم زیاد جالب نبود: - (
مشاهد همه نظرات (۲)