دانلود کتاب خودت را به فنا نده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خودت را به فنا نده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خودت را به فنا نده

کتاب خودت را به فنا نده از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز اثر گری جان بیشاپ، با ارائه روش‌ها و راه حل‌هایی تازه و کاربردی به شما کمک می‌کند تا توانایی‌هایتان را کشف کنید، از تنش و استرس‌های زندگی دور شوید و به بهترین خودتان تبدیل شوید.

تا به حال با خود فکر کرده‌اید که مسیر زندگی را با عصبانیت و اضطراب دویده‌اید و به هیچ جا نرسیده‌اید؟ به آن موفقیتی که همیشه آرزویش را داشته‌اید دست پیدا نکردید؟ کتاب خودت را به فنا نده (Unfu*k Yourself) به شما یاد می‌دهد چگونه به آرامش درونی و بیرونی دست پیدا کنید.

به جای اینکه وقت خود را برای حسادت ورزیدن و غبطه خوردن چیزهایی که دیگران دارند بگذارید، بهتر است روی خود و زندگی‌تان تمرکز کنید. اگر بتوانید خوبی‌ها را جایگزین حسادت، کینه‌ورزی، هوس‌رانی و ... کنید و مسیر و روش زندگی خود را تغییر دهید، همه چیز به سمت بهتر شدن خواهد رفت. هنگامی که به این درک می‌رسید برای انجام دادن هرکاری دارای قدرت اراده و اختیار هستید و می‌توانید افکار و احساسات خود را قبل از اینکه برخلاف میلتان رفتار کنند، کنترل نمایید.

شما می‌توانید در مورد هر چیزی که واقعیت زندگیتان را مشخص می‌کند، تصمیم‌گیری کنید و از قدرت درونی خود برای بهتر شدن مسیر اهدافتان استفاده کنید. اگر احساس ناامیدی و بی‌انگیزگی دارید، خودتان مسئول آن هستید. افکاری همچون من نمی‌توانم، شکست خورده‌ام و ... . شما وقتی به این باور برسید که وقتی اشتیاق انجام کاری را دارید، هیچ چیز نمی‌تواند مانع‌تان شود.

هم اکنون از خود بپرسید «آیا من اشتیاق دارم؟» آن‌قدر این جمله را تکرار کنید تا به وضوح آن را بشنوید و اولین جمله‌ای باشد که در ابتدای صبح و پایان شب آن را تکرار می‌کنید. هنگام رانندگی و زمان دوش گرفتن، با خودتان دائما آن را تکرار کنید. آن‌قدر این جمله را از خود بپرسید و بپرسید تا اینکه جواب «بلی، آری من اشتیاق دارم» در ذهنتان حک شود. دوباره از شما پرسیده می‌شود، «آیا اشتیاق دارید؟»

این کتاب به شما کمک می‌کند تا هر روز در زندگی‌تان بهتر از قبل شوید، هرگز تسلیم نشوید و به تمام چیزهایی که آرزویش را دارید دست پیدا کنید. همانطور که گری جان بیشاپ نویسنده کتاب می‌گوید: یادتان باشد که من هم از جنس شما هستم، اگر من توانستم موفق شوم پس مطمئن باشید که شما هم می‌توانید به موفقیت برسید.

گری جان بیشاپ را بیشتر بشناسیم:

گری جان بیشاپ (Gary John Bishop) در گلاسگو بزرگترین شهر اسکاتلند به دنیا آمد. مهاجرت او در سال 1997 در ایالات متحده، به سمت دنیای توسعه شخصی، همانند دانش‌های پدیدارشناسی و هستی‌شناسی سوق پیدا کرد و چندین سال با جدیت در این زمینه‌ها تحقیق نمود.

گری بعد از اینکه سال‌ها مشغول ارائه برنامه‌های کمک‌رسانی به هزاران نفر از مردم دنیا بود و پس از آموزش و تأثیرپذیری از فیلسوفان بزرگی مانند مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسِرْل، نظریه‌‌ای به نام «فلسفه‌ی مدنی» عرضه کرد.

جملات برگزیده‌ی کتاب خودت را به فنا نده:

- احساس بدبختی را از خودت دور کن تا بدبختی خودش ناپدید شود.
- مغز خود را دوباره تربیت کن و هر لحظه یک کلمه به ذهن خود بسپار.
- دست از سرزنش کردن اقبال خودت و دیگران بردار. بر تأثیر امور خارجی و شرایط محیطی تکیه نکن و به آن‌ها امیدوار نباش.
- موقعیت‌ها انسان‌ساز نیستند، آن‌ها فقط استعدادهای بشر را برایش شکوفا می‌کنند.
- برای رسیدن به خواسته‌ات تلاش کن و بی‌میلی در کارها را کنار بگذار.
- او یک انسان عاقل است، برای نداشته‌هایش غصه نمی‌خورد، اما برای داشته‌هایش خوشحال و شاد است.

در بخشی از کتاب خودت را به فنا نده می‌خوانیم:

وقتی دنیا را با دید اشتیاق یا بی‌اشتیاقی خود ببینی بیشتر از آنکه به نظر برسد، بخواهی یا نخواهی هر چیزی واضح‌تر جلوه می‌کند. به جای اتلاف وقت در مورد حسادت و غبطه خوردن به چیزهایی که دیگران دارند، روی آن‌چه برای خود و زندگی‌ات مهم است تمرکز کن. اگر خوبی‌ها را جایگزین حسادت، هوسرانی و... کنی و روال زندگی‌ات را تغییر دهی، هر چیزی رو به بهتر شدن می‌رود. وقتی به این درک برسیم که برای انجام هر کاری اراده داریم، می‌توانیم افکار و احساسات نیمه هوشیارانه‌ی خود را پیش از آنکه بر خلاف میل‌مان رفتار کنند، کنترل کنیم.

تو می‌توانی در مورد هر آن‌چه که واقعیت زندگی‌ات را مشخص می‌کند تصمیم بگیری و با شناختی که از خود داری از قدرت درونی‌ات بهره ببری. بی‌اشتیاقی واقعیتی است که فقط خودت عامل ایجاد آن هستی.

افکاری مانند «من شکست خورده‌ام، زیرا میلیونر نیستم» یا «تنبل هستم، چون سایز 6 نیستم» دوام ندارد؛ زیرا شما حق انتخاب داشته و از خود اختیار دارید که چه طرز فکری داشته باشید.

اگر مواردی چون «اشتیاق» و «بی‌اشتیاقی» در زندگی‌ات مانع ایجاد کنند نباید خود را با امور منفی بسنجی، بلکه می‌توانی موانعی را که به دست خود ایجاد کرده‌ای و باعث گمنامی‌ات شده‌اند از بین ببری. می‌توانی تمامی آشفتگی‌های گفتگوی درونی و احساسی خود را ببینی و به این امر یقین پیدا ‌کنی که وقتی اشتیاق انجام کاری را داشته باشی، هیچ چیز مانع تو نمی‌شود. چنان‌چه اشتیاق انجام کاری را داشته باشی آن را به تعویق نمی‌اندازی. از مسئولیت‌هایی که قبول کرده‌ای غافل نمی‌شوی، زیرا احساس خاصی نسبت به انجام آن‌ها داری. رضایت همان چیزی است که عامل جریان زندگی بوده، ذات ‌بی‌انتهای امکان، آن‌چه در آینده رخ می‌دهد و امر کلی که شروع به انجام آن می‌کنی.

 ۱۲۸ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6412-75-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در مورد نویسنده
فصل اول: در ابتدا ...
فصل دوم: من مشتاق هستم
فصل سوم: برای برنده شدن بسیار مصمم هستم.
فصل چهارم: «من به موفقیت دست یافتم.»
فصل پنجم: «من دچار تردید هستم.»
فصل ششم: «من خیالاتم نیستم؛ من همان عملم هستم.»
فصل هفتم: «من سرسختم و سخت تلاش می‌کنم.»
فصل هشتم: «من توقع هیچ چیزی ندارم و همه چیز را می‌پذیرم.»
فصل نهم: مرحله‌ی بعدی چیست؟

راهنمای دانلود کتاب خودت را به فنا نده

برای دانلود کتاب خودت را به فنا نده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خودت را به فنا نده
رحمان احمدی
۱۳۹۹/۲/۱۰
ترجمه جالب نیست، نمیدونم دیگه چی بگم....
Marjan Mohammadi
۱۳۹۹/۴/۵
کلیات کتاب خوب و مفیده ولی ترجمش اصلا خوب نیس توی بعضی جملات اصلا منظور رو نرسونده!
مبینا کیانی
۱۳۹۹/۲/۸
واسه تاثیر گذاریش واقعا نیاز به نکته برداری و تکرارشون با خودمونه.. وگرنه میخونیم و تمااام!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)