دانلود کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان

  • از: دیوید وولف، فاطمه رضایی
  • ناشر: انتشارات راوشید
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان

دیوید وولف که خود از کارشناسان ماهر در زمینه تغذیه و رژیم غذایی است، در کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان روش‌هایی را برای پاکسازی بدن، رساندن مواد مفید به مغز و زیبا و سالم‌سازی درونی و بیرونی بدن ارائه می‌دهد.

درباره کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان:

هنگام صحبت درباره واژه زیبایی اولین تصویری که ممکن است به ذهن شما برسد بازیگران و افراد مشهوری هستند که با استفاده از جراحی‌ها، تمرینات خاص و مواد آرایشی همیشه زیبا و جوان به نظر می‌رسند اما باید بدانید که حقیقت چیز دیگری است.

آن چه که در کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان (Eating for Beauty) به طور مفصل مورد بحث و بررسی قرار گرفته این مطلب است که انسان در هر سن و موقعیتی که باشد، می‌تواند با استفاده از تغذیه سالم، زیبایی و سلامتی بیرونی و درونی خود را ارتقا دهد. حتی چندین دستور غذایی و رژیم مناسب هم برای این کار در اختیارتان قرار داده شده است. مطالبی که در این کتاب به آن‌ها پرداخته شده را می‌توانید جهت رسیدن به احساس شادابی و سرزندگی، خوش خلقی، افزایش زیبایی ظاهری، سلامتی روان و... به کار بگیرید.

دیوید وولف (David Wolfe) نویسنده این کتاب معتقد است همه انسان‌ها زیبا به دنیا می‌آیند و پتانسیل زیباتر شدن را دارند. او در این کتاب نکته‌هایی مهم را برای زیباسازی بدن از طریق رژیم غذایی سالم، یوگا، خواب خوب، روانشناسی زیبایی به شما آموزش می‌هد و تاکید بسیاری بر استفاده از مواد غذایی تازه‌ای می‌کند که در کارخانه‌های صنایع غذایی فرآوری نشده‌اند. رژیم غذایی که دیوید وولف در این کتاب تایید و معرفی می‌کند بر پایه خام‌خواری است. زیبایی جسمانی تابعی از نظافت درون بدن است. نتیجه آن داشتن پوست، مو، ناخن و بافت‌های داخلی سالم است که با استفاده از غذاهای خام و سالم و دریافت مقادیر کافی مواد معدنی مانند گوگرد، روی، سیلیکون، آهن و منگنز، از طریق مواد غذایی خام به دست می‌آید. حفظ تعادل شرایط اسیدی و قلیایی در بدن یکی از موارد مهم رژیم غذایی در این کتاب است.

متن این کتاب از هرگونه اصطلاحات پیچیده و تخصصی خالی است و بسیار ساده و روان نگاشته شده اما توضیحاتی تخصصی‌تر در پاورقی‌های کتاب برای علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نکوداشت‌های کتاب خوردن برای زیبا ماندن:

- خوردن برای زیبا ماندن چشمان شما را به روی گنج‌های پنهان در پس تغذیه سالم می‌گشاید و همچنین جسم‌تان را به سوی وجودی سرزنده و پربار سوق می‌دهد. (آنتونی رابینز، نویسنده کتاب‌های پرفروش موفقیت)

- دیوید، من باور دارم که تو در کانون جنبشی گام برداشتی که در ظرف 15 سال سرتاسر کره زمین را درخواهد نوردید. (وودی هارلسون، بازیگر سینما)

- آقای وولف در این کتاب به ما نشان می‌دهد که چگونه با مصرف غذاهای طبیعی و دست‌اول خودمان را از ظاهر تا باطن دگرگون کنیم... من با خواندنش خیلی سرگرم شدم و از تصاویرش حسابی لذت بردم، همینطور ترکیب‌های گیاهی که برای آشپزی نوین الهام‌بخش هستند. (تحریره وبسایت سلامتی EMGTLG)

کتاب خوردن برای زیبا ماندن مناسب چه کسانی است؟

در این کتاب خواهید آموخت که چگونه می‌توان زیبایی را درون خود از طریق رژیم غذایی و دیگر عوامل مکمل ایجاد کرد. از فواید یوگا، مراقبه، خواب خوب و... در آن برایتان صحبت شده است و توجه ویژه‌ای هم بر روش‌های تغذیه دارد؛ زیرا غذاهای مختلف قسمت‌های متفاوتی از تندرستی را تقویت می‌کنند، غذاها ظرفیت‌های بالقوه‌ای برای موفقیت هستند و شما را به مقاصد مختلفی در زندگی هدایت می‌کنند.

با دیوید وولف بیشتر آشنا شویم:

دیوید آووکادو وولف (متولد 6 آگوست، 1970 در حومه نیویورک) به عنوان یکی از مراجع معتبر در زمینه تغذیه به سبک خام گیاهخواری شناخته شده است.

او نویسنده کتاب‌هایی چون جذابیت شگفت‌انگیز، شکلات برهنه، خوردن برای زیبایی، برنامه‌های افزایش طول عمر و شیوه رژیم موفق غذاهای خورشیدی است. دیوید در برنامه‌های بسیاری به منظور پرورش مواد غذایی طبیعی در سرتاسر دنیا مشارکت دارد. دیوید اولین کسی بود که دانه کاکائوی خام و طبیعی (شکلات خام)، گوجی‌بری، توت‌های اینکان، کره کاکائو، پودر کاکائو، پودر میوه منگستاین، عصاره ماچا، و روغن زیتون تهیه شده با فشار سرد را به آمریکای شمالی معرفی کرد.

دیوید در حال حاضر در مقام استاد تغذیه برای برنامه کارشناسی ارشد دکتر گابریل کوزنز در مورد تغذیه مواد غذایی حیات‌بخش در مؤسسه آموزش عالی وی مشارکت دارد. از سال 1995 تاکنون، دیوید وولف بیش از هفتصد سخنرانی و سمینار بهداشتی در ایالات‌متحده، کانادا، اروپا، آسیا، اقیانوس آرام جنوبی، آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی برگزار کرده است. او سالانه میزبان چندین سمینار و برنامه آموزش سلامت همگانی در سرتاسر دنیا است.

علاوه بر علاقه او به سبک تغذیه و عملکرد حداکثری، سرگرمی‌های مورد علاقه دیوید عبارتند از پیاده‌روی، یوگا، طبل‌زدن، ادبیات، نوشتن، کیمیاگری، شیمی، ماجراجویی در طبیعت، شنا در چشمه‌های آبگرم، کاشت درختان میوه، گذراندن وقت با دوستان و تجربه روزی لذت‌بخش.

دیوید در سال 2004 یک برنامه تلویزیونی با نام آووکادو را شروع کرد که ابتدا برای نمایش خانگی بود و بعد به تلویزیون نیز راه پیدا کرد. در حال حاضر، به عنوان یک سرگرمی، دیوید گهگاه در گروه‌های مختلف موسیقی طبل می‌زند.

در بخشی از کتاب خوردن برای زیبا ماندن می‌خوانیم:

رسیدن به تعادل کامل عمدتاً به درک و استفاده متعادل مواد اسیدی/قلیایی در رژیم شما بستگی دارد.

هدف از خوردن مواد خام گیاهی این است که شما را به سمتی هدایت کند تا درب‌هایی که تاکنون به رویتان گشوده نشده بود را ببینید، به شما این امکان را می‌دهد که غرایز غذایی خود را بهتر بشناسید، تا از یک موقعیت به موقعیت دیگری منتقل شوید، و در نهایت شما را به تقارن نزدیک‌تر می‌رساند. همه این جنبه‌ها با شروع تغذیه خام ‌گیاهخواری به واقعیت نزدیک خواهد شد و شما به یک تعادل بسیار با اهمیت خواهید رسید.

دستیابی به تعادل مناسب و کامل عمدتاً به درک و استفاده از تعادل اسید/قلیایی در رژیم شما بستگی دارد.

امروزه بیشتر متخصصان تغذیه معتقدند حفظ تعادل اسیدی و قلیایی در بافت‌های بدن یکی از اصول اولیه تغذیه سالم است. این تعادل اسیدی و قلیایی معمولاً به pH (قدرت یونی هیدروژن) مرتبط است. محدوده اسیدی/قلیایی از حالت کاملاً اسیدی در 0 تا حالت کاملاً قلیایی 14 است، که تعادل در 7 طبیعی است. برای رسیدن به درجه مشخص، بدن از الکترولیت‌های معدنی برای کنترل pH استفاده می‌کند. الکترولیت خود ماده معدنی است که، درحالت محلول، الکتریسیته را هدایت می‌کند. سدیم، پروتئین، کلسیم، منیزیم، لیتیوم، و فسفر الکترون‌های اولیه بدن هستند.

دامنه مناسب برای pH خون از 7.35 تا 7.40 است. برخی بافت‌های دیگر بدن مانند پوست و ماهیچه‌ها نیز دارای حالت اسیدی بیشتری هستند (6.8 pH). به‌طور آرمانی، وقتی pH بافت‌های ما باهم جمع شوند و میانگین آن‌ها گرفته شود، باید چیزی حدود 7 باشد. می‌دانیم افرادی که در طول زندگی خود طبق رژیم‌های استاندارد غذا می‌خورند، بدنشان نامتعادل و اسیدی می‌شود، و pH کلی و خالص آن‌ها می‌تواند به 6.3 یا حتی کمتر افت کند.

 ۱۷۳ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7458-35-0 

چاپ ۱۳۹۹: ۴۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۷۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

در بخشی از کتاب می‌خوانیم
گزیده‌ای از نکوداشت‌ها
درباره نویسنده
مقدمه
درس 1: زیباییِ کیهانی
تقارن
الکترومغناطیس و عکاسی انرژی (روش کرلیان)
درس 2: تغذیه زیبایی
قدرت تصمیم‌گیری
مواد غذایی بدن ما را شکل می‌دهند
غذاهای گیاهی خام
آنزیم‌ها
غذاهای پخته‌
مایع‌های حیات‌بخش
روغن‌های نباتی و حیوانی
پخت‌ و پز و ویتامین‌ها
روغن‌های فاسد
نظریه رادیکال‌های آزاد
محصولات حیوانی
چربی حیوانی و پروتئین
گوش کنید و موفق شوید
درس 3: تعادل میان حالت اسیدی/قلیایی در بدن با راهکارهای ساده
نقش مواد معدنی
اصول عملکرد مواد معدنی
اسیدیته‌ها و محرک‌های آن‌ها
نوع غذاها و اسیدی/قلیایی بودن آن‌ها
سایر عناصر متعادل‌کننده اسیدی/قلیایی
درس 4: سه دسته اصلی غذایی
چربی‌ها
کربوهیدرات‌ها (قندها)
پروتئین‌ها
درس 5: گزینه‌های ضروری برای داشتن یک رژیم زیبایی
با سرعت خودتان حرکت کنید
آب
ایجاد اسید هیدروکلریک
غذاها و سبزیجاتی که در خانه پرورش داده می‌شوند
غذاهای وحشی
آبمیوه‌های تازه
درست جویدن
ترکیبات غذایی مناسب
تنوع
بازیابی غرایز غذایی
پاکسازی روده
پاکسازی انگلی
آنزیم‌ها
انقلاب پروبیوتیک
گوارش 101
درس 6: سم‌زدایی و تغییرشکل
پرواز ددالوس
نشانه‌های سم‌زدایی
چگونه می‌توان نشانه‌های سم‌زدایی را کاهش داد یا سرعت بخشید
درسی برای کنارگذاشتن
سم‌زدایی فرآیندی شخصی است
کاهش وزن
چگونه سلولیت را سریع برش‌دهیم
شما می‌توانید تغییرشکل پیدا کنید
درس 7: رازهای زیبایی شیمیایی
نظریه عناصر
تغییر شکل‌های بیولوژیکی
سیلیکون
گوگرد
متیل-سولفونیل-متان (ام‌اس‌ام)
آهن
منگنز و آهن
درس 8: موادغذایی زیبا کننده - به ترتیب حروف الفبا
آلوئه‌ورا
ریشه‌باباآدم
نارگیل و روغن نارگیل
روغن نارگیل
خیار سبز
دوریان
انجیرها
دانه کنف
فندق
گزنه
زیتون‌ها و روغن زیتون تهیه‌شده با روش خردکردن با آسیاب‌سنگی
روغن زیتون
پیازها
پاپایا
دانه‌های کدوحلوایی
شاهی
درس 9: رژیم زیبایی
نکته‌های کلیدی
برنامه مکمل‌های غذایی
برنامه‌های کاهش وزن
برنامه هفت روزه خام گیاهخواری برای کاهش وزن
درمان‌های موضعی: غذایی برای پوست
درس 10: دستورالعمل‌های زیباکننده
نکاتی در مورد طرزتهیه خوراک‌ها
سالادها
سس‌هایی برای مزه‌دار کردن سالادها
سوپ‌ها
آبمیوه‌ها و اسموتی‌ها
دسرها
منوی غذاهای خوشمزه
درس 11: بدن زیبا
پوست
مو
ناخن‌ها
دندان‌ها
چشم‌ها
صدای زیبا
درس 12: تأثیرات یوگا و خواب بر زیبایی
تأثیر خواب بر زیبایی
درس 13: روانشناسی روحی زیبا
فکر کردن به زیبایی
خنده
جریان زندگی
نتیجه‌گیری
پیوست (ب): غذاهای گیاهی که زیبایی را کم می‌کنند
در رابطه با تصاویر کرلیان
کاشت درختان میوه، راهی برای نجات زمین

راهنمای دانلود کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان

برای دانلود کتاب خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خوردن برای زیبا ماندن: تغذیه با نگاهی نو برای مردان و زنان