دانلود کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی

کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی، موضوعات کاربردی مانند داروشناسی و بیماری‌های مربوطه، داروهای اعصاب، آنتی بیوتیک‌ها، داروهای گیاهی و مکمل‌های غذایی، مایعات تزریقی وریدی و... را مورد بررسی قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی:

امروزه موضوع سلامت به عنوان یکی از مسائل مهم جامعه شناخته شده است و مشاغل مرتبط با آن جایگاه خاصی پیدا کرده‌اند. همانطور که می‌دانید داروخانه‌ها آخرین مکانی هستند که بیماران برای گرفتن داروهای خود به آن مراجعه می‌کنند و ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارند.

لذا افرادی که در داروخانه‌ها مشغول فعالیت هستند باید با اصول صحیح کار کردن در این محیط آشنایی داشته و داروها را به خوبی بشناسند. در کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی (Pharmacology and Skills of Filling Prescription) سعی شده با نگاهی جامع به داروخانه‌ و داروها، نیاز افراد شاغل در این حوزه و همچنین علاقه‌مندان به این رشته را برآورده نماید.

این کتاب حاصل تلاش داروسازان و پزشکانی است که در تدریس دوره دارویار داروخانه (دستیار قفسه‌چینی دارو) تجربیات گران‌بهایی دارند و این مطالب ارزنده را برای فهم بهتر فراگیرندگان به رشته‌ی تحریر درآورده‌اند.

در بخشی از کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی می‌خوانیم:

کپسول‌ها نیز جزء اشکال نسبتا پرمصرف هستند. پوسته این‌ها ژلاتین است که در معده باز شده و دارو آزاد می‌شود، باید توجه داشته باشیم ژلاتین به رطوبت حساس است و شکل خود را از دست خواهد داد، همان‌طور که در مجاورت مایعات گوارشی حل می‌شود. کپسول‌ها دو دسته‌ی سخت و نرم دارند که در کپسول‌های نرم مادهی دارویی به صورت مایع است. در نوع سخت که شامل سر و بدنه است معمولا محتوی جامد است و می‌تواند پودر یا گرانول‌های دارویی باشد. مثال کپسول سخت آموکسی سیلین و کپسول نرم، ویتامین E می‌باشد. به کپسول نرم Pearl هم گفته میشود که منظور همان Softgel Cap است.

 ۲۵۷ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6252-36-0 

چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۲۵۶۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش اول: اصول پایه‌ی داروشناسی
فصل اول: تعاریف و اصطلاحات مرتبط
فصل دوم: اشکال دارویی
بخش دوم: داروشناسی و بیماری‌های مربوطه
فصل سوم: داروهای قلبی - عروقی و کلیوی
فصل چهارم: داروهای اعصاب
فصل پنجم: داروهای مورد سوء مصرف
فصل ششم: داروهای مورد استفاده در جراحی و اختلالات عضلانی
فصل هفتم: داروهای تنفسی
فصل هشتم: داروهای ضد درد و ضد التهاب
فصل نهم: داروهای غدد
فصل دهم: آنتی بیوتیک‌ها
فصل یازدهم: داروهای گوارشی
فصل دوازدهم: مایعات تزریقی وریدی
فصل سیزدهم: فرآورده‌های چشمی و گوشی
فصل چهاردهم: داروهای ترکیبی و بیماری‌های پوستی
فصل پانزدهم: داروهای گیاهی و مکمل‌های غذایی
بخش سوم: فرآورده‌های غیردارویی موجود در داروخانه
فصل شانزدهم: فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی
فصل هفدهم: تجهیزات پزشکی
بخش چهارم: خدمات غیردارویی در داروخانه
فصل هجدهم: آزمایش‌های بالینی
بخش پنجم: داروهای دندانپزشکی
فصل نوزدهم: داروهای دندانپزشکی
بخش ششم: آشنایی با داروخانه و مشاغل مربوطه
فصل بیستم: داروخانه و مشاغل مربوطه
بخش هفتم: اصول کار در داروخانه
فصل بیست و یکم: اصول انبارداری، نسخه پیچی و نسخه خوانی
فصل بیست و دوم: ثبت نسخه

راهنمای دانلود کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی

برای دانلود کتاب داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داروشناسی و مهارت‌های نسخه پیچی
فرهنگ داروها، اصول پایه داروشناسی، کتاب اصول پایه داروشناسی، مهارت نسخه پیچی، داروشناسی، داروشناسی نسخه های دارویی، pdf داروشناسی نسخه های رایج، اشکال دارویی، داروهای قلبی، داروهای قلبی عروقی، pdf داروهای قلبی، داروی قلبی عروقی، داروهای کلیوی، داروهای بیماران کلیوی، داروی کلیوی، انواع داروهای کلیوی، داروهای فشار خون کلیوی، داروهای اعصاب، داروهای اعصاب و روان، pdf داروهای اعصاب، داروهای تنفسی، pdf داروهای تنفسی، داروهای تنفسی ریه، داروهای ضد درد، داروهای ضد درد و التهاب، داروی ضد درد و التهاب، داروی ضد درد ضد التهاب، داروهای غدد، آنتی بیوتیک ها، انواع آنتی بیوتیک ها، pdf آنتی بیوتیک چیست، داروهای گوارشی، pdf داروهای گوارشی، داروهای گوارشی جدید، داروهای ترکیبی، ساخت داروهای ترکیبی، ساخت داروهای ترکیبی pdf، داروهای ترکیبی پوست، داروهای دندانپزشکی، داروهای رایج دندانپزشکی، انواع داروهای دندانپزشکی، اصول کار در داروخانه، کتاب اصول کار در داروخانه، Pharmacology and Skills of Filling Prescription، دانلود pdf کتاب داروشناسی و مهارت های نسخه پیچی