دانلود کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد

اچ. اچ مونرو(ساکی) در کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد با بدجنسی خاص خود، زندگی طبقه مرفه عصر ادوارد را به استهزاء می‌گیرد. هفت داستان کوتاه این کتاب به شدت جالب هستند.

در بخشی از کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد (Filboid Studge The Story Of A Mouse That Helped) می‌خوانیم:

اسپایلی به این حقیقت دست یافته بود که مردم کارهایی را که هرگز حتی تلاش نمی‌کنند آن را به خاطر علاقه انجام دهند، برحسب حس وظیفه‌شناسی انجام می‌دهند. مردان تقریبا قابل احترامی هستند که اگر مثلا آن‌ها را اتفاقی در یک حمام ترکی ببینی، به شما کاملا توضیح می‌دهند که دکتر به آن‌ها تجویز کرده که در حمام ترکی استحمام کنند و اگر در پاسخ به آن‌ها بگویید که شما فقط به خاطر این‌که دوست داشتید به آن‌جا رفتید، آن‌ها در‌حالی‌که با تعجب به شما زل می‌زنند با خود فکر می‌کنند که چه انگیزه‌ی بی‌معنایی دارید. در شرایط مشابه هرگاه از یک کشتار اقلیت‌های ارمنی از آسیای صغیر گزارش داده شود، همه فکر می‌کنند که آن عمل به دستور کسی یا از جایی صورت گرفته باشد. به نظر می‌رسد هیچ‌کس حتی به فکرش هم نمی‌رسد که ممکن است مردمی باشند که دوست دارند همسایه‌های خود را بکشند.

 ۸۰ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6867-00-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

داستان موشی که کمک می‌کرد
توبرموری
ببرِ خانمِ پکلتید
اسردنی واشتار
آوایی روی تپه
رسشنال
تار عنکبوت

راهنمای دانلود کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد

برای دانلود کتاب داستان موشی که کمک می‌کرد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  داستان موشی که کمک می‌کرد
کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۸/۷
چند داستان با طنزی ظریف و زیرکانه. داستان یک گربه سخنگو. ببری سفید و... خواندنی و جالبه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)