دانلود کتاب دانش ثروتمند شدن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانش ثروتمند شدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دانش ثروتمند شدن

کتاب "دانش ثروتمند شدن" اثر "والاس د. والتز" برای افرادی است که زمان، وسیله و امکان مطالعه‌ی عمیق درباره‌ی ماوراءالطبیعه را ندارند، ولی می‌خواهند بدون پرداختن به این دانش پیچیده، از نتایج عملی آن استفاده کنند.

حق انسان از زندگی؛ یعنی حق استفاده‌ی آزاد و نامحدود از تمام چیزهایی که برای تعالی ذهنی، روحی و جسمانی اش لازم است؛ به‌عبارت دیگر، حق ثروتمند بودن.

میل به ثروتمند شدن هیچ ایرادی ندارد. میل به ثروت، تمایلی حقیقی، ارزشمند و ستوده شده به زندگی ثروتمند‌تر، کامل‌تر و پرنعمت‌تر است. کسی که میل به زندگی با نعمت‌ فراوان ندارد یا نمی‌خواهد پول کافی برای خرید آنچه می‌خواهد داشته باشد،‌ فردی غیرطبیعی است.

این کتاب همان کلید کامیابی و موفقیتی است که همیشه منتظرش بوده‌اید و زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. در هنگام مطالعه‌ این کتاب در نظر داشته باشید که متن آن متعلق به حدود یکصد سال پیش است و بعضی از عبارات آن منسوخ شده‌ است. پس مطالعه آن نیازمند حضور ذهنی و قلبی است. به یاد داشته باشید که قصد مکاشفه‌ی هیجان‌انگیز یک واقعیت را دارید و می‌خواهید اصول بنیادین خلق ثروت و زندگی موفق را فرا بگیرید. پس همان‌طورکه والاس می‌گوید؛ اعتماد و باور کنید، تا آخر کتاب همراه آن بمانید. هر آنچه در زندگی می‌خواهید، در این‌جا منتظر شماست. با این کتاب و در دستان شما.
از آن لذت ببرید.

 ۱۱۳ صفحه، ۶۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-057-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

یادداشتی از راندا برن؛ خالق و تهیه‌کننده‌ فیلم مستند راز
مقدمه
حق‌ ثروتمند شدن
دانش ثروتمند شدن
آیا فرصت‌ها انحصاری شده است؟
اولین اصل در دانش ثروتمند شدن
زندگی رو به فزونی
ثروت‌ها چگونه به‌سوی شما می‌آیند
شکرگزاری
تفکر به روشی معین
چگونگی استفاده از اراده
استفاده‌ بیشتر از اراده
عمل‌کردن به روشی معین
عمل مؤثر
رسیدن به شغل مناسب
تأثیر افزایش
انسان پیشرو
تذکرات پایانی
خلاصه‌ دانش ثروتمند شدن

راهنمای دانلود کتاب دانش ثروتمند شدن

برای دانلود کتاب دانش ثروتمند شدن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دانش ثروتمند شدن

نظرات کتاب دانش ثروتمند شدن

حسین حفیظی
۱۳۹۷/۳/۱۲
همه‌ی چیزایی در این کتاب گفته شد رو 1400 سال پیش اسلام گفته از انچه بعنوان ثروت خلاق بیان شد همون حدیثی هس ک حضرت علی (ع) می‌فرمایند هرچیزی برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و هم چنین در قران هم اومده هر مصیبتی ک به شما میرسه از خود شماست و تمام خیر و خوبی از خداست (30 شوی) و یک نکته دیگه اینکه این تفکر جذب و کاینات بخاطر ما فعالیت میکنن کاملا از نظر اسلام رد شده مقاله هاش تو نت هس مطالب خیلی کلی بود و یه چیز دیگه ک خوشم نیومد نویسنده خیلی به کتابش مغروره انگار فقط او در مورد توانگری میدونه. در کل کتاب بدی نیس در تغیبر روحیه ادم به مثبت نگری موثره.
مرتضی جدیدی
۱۳۹۵/۱۲/۲۳
عالیه بود ولی اعتقاد داشتن و عمل کردن به آنچه که در این کتاب بیان شده مهمه کاش به جای درس‌ها و کتاب‌های زیادی که خیلی از اونها به هیچ دردی نمیخورند و در دوران تحصیل به اجبار به خرد دانش آموزان و دانشجویان میدن این کتاب و صدها کتاب مفید برای زندگی و چگونه زندگی کردن می‌آموختیم
محمد کرملایی
۱۳۹۶/۴/۲۱
هر چند نکات خوب و مفیدی دارد ولی این کتاب تکرار مکررات است و سبک نوشته قدیمی است و همه‌ی این کتاب میتوانست در حد ده خط بیان شود و البته برخی از موضوعات در کلام امامان ما نیز بوده است مثل همان قانون طلایی که هر چیزی که برای خودت میپسندی برای دیگران نیز بخواه که هزار و اندی سال پیش توسط امیرالمومنان علیه السلام در نهج البلاغه بیان شده بود.
با تشکر از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۴۸)