دانلود کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها

کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها نوشته‌ی مایمی کوپر، با دادن اطلاعات و نکات ارزشمند به شما یاد می‌دهد که چگونه با استفاده از نیروی شگفت‌انگیز رنگ‌ها در زندگی شخصی و کاری خود پیشرفت کنید.

رنگ‌ها با نیروی شگفت‌انگیزی که دارند تأثیر زیادی روی روحیه، روان و نوع رفتار انسان‌ها می‌گذارند و منجر می‌شوند تا انتخاب و تصمیم‌گیری اشخاص را هم تغییر دهند. در واقع رنگ‌ها به خاطر پیام‌های ظریف و پیچیده‌ای که در درون خود دارند، شما را به طور غریزی به خود جذب می‌کنند و به صورت ناخودآگاه به آن‌ها واکنش نشان می‌دهید.

مایمی کوپر (Mimi Cooper) در کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها (Color smart: how to use color to enhance your business and personal life)، راز و رمز رنگ‌ها و تأثیرات آن‌ها را به شما آموزش می‌دهد؛ اسراری درباره‌ی نقشی که رنگ‌ها در زندگی‌تان خواهند گذاشت.

شما می‌توانید با یادگیری اصول دانش و روانشناسی رنگ‌ها، متوجه شوید که رنگ مورد علاقه‌ی هر فرد چه چیزی است و او با چه رنگی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. همچنین می‌آموزید که در موقعیت‌های ویژه، مثلاً زمانی که برای یک مصاحبه می‌روید و یا در یک جلسه یا سمینار حضور دارید باید لباس‌تان به چه رنگ باشد.

رنگ یکی از نعمات بزرگ الهی است و بدون آن زندگی ملال‌آور، بی‌روح و کسل کننده است. و این که با بهره‌گیری از رنگ هر کاری میسر است.

در بخشی از کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها می‌خوانیم:

رنگ علاوه بر این که از لحاظ جسمی و احساسی بر ما تأثیر می‌گذارد، بر اساس فرهنگ جامعه نیز بر ما تأثیرگذار است. در بسیاری از موارد، رنگ تداعی کننده‌ی تجربیاتی است که از آن داشته‌ایم و این که در فرهنگ جامعه چگونه و به چه منظور به کار رفته است. زبان، اسطوره‌ها، ادبیات و رسوم اجتماعی مناسبت رنگ‌ها را به ما می‌آموزند.

کشوری که در آن زندگی می‌کنیم و فرهنگی که در آن پرورش یافته‌ایم، برای هر رنگ، کاربردی ویژه دارد و این تعالیم اجتماعی به ما القا می‌شود. برای مثال، اگر در جامعه‌ای پرورش یابید که اکثر عروسان در جشن عروسی‌شان لباس سفید می‌پوشند، احتمالاً رنگ سفید را با پاکی، پاکدامنی و شروعی نو مرتبط می‌دانید. اگر در کشورهای آمریکای لاتین زندگی می‌کردید که برای سوگواری رنگ ارغوانی را به کار می‌برند، احتمالاً رنگ ارغوانی مراسم عزاداری را در ذهن‌تان تداعی می‌کرد. در این صورت، رنگ ارغوانی را رنگی که کاربرد روزانه دارد به حساب نمی‌آوردید. در کشور ژاپن، رنگ‌های صورتی ملایم، گل‌بهی و کرم برای کیمونوی زنان جوان مرسوم است، در صورتی که این رنگ‌ها برای زنان مسن‌تر زننده است.

 ۱۱۲ صفحه، ۳۲۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94104-1-5 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۷۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
اهمیت رنگ
فصل اول: شناخت نمایه‌ی رنگ‌ها
فصل دوم: رنگ‌ها چه پیامی را ارسال می‌کنند
فصل سوم: حرفه‌ای‌ها چگونه از رنگ‌ها بهره می‌گیرند
فصل چهارم: بهره‌گیری از رنگ در زندگی شخصی
مؤخره

راهنمای دانلود کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها

برای دانلود کتاب دانش و روانشناسی رنگ‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دانش و روانشناسی رنگ‌ها
م ه
۱۳۹۸/۱۲/۷
بسیار مفید و لذت بخش
۹۰ درصد کامله
خلاصه هاش اینا هستن
هر رنگ چه معنی داره
برای هرشرایطی از چه رنگی استفاده کنیم (کسب و کار.. مصاحبه.. رنگ کالا فروش و... )
محمد معصومی
۱۳۹۹/۲/۲۸
کتاب خوبیه برای اینکه رنگ‌ها رو بهتر بشناسیم و در محیط کار و غیر استفاده کنیم
Solmaz Barnoush
۱۳۹۹/۶/۲۵
خیلی کتاب خوب و مفیدی بود از یک دیدگاه جدید به رنگ نگاه کرده بود و بررسی شد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)