دانلود کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست

  • از: آیگین امیدی
  • ناشر: نشر عطران
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست

کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست نوشته‌ی آیگین امیدی، به عنوان واژه‌نامه و مرجعی مفید، نیازهای پژوهشگران و مهندسین علوم محیط زیست را تأمین می‌کند.

قوانین زیست‌محیطی از مهم‌ترین قوانین جامعه بشری به حساب می‌آیند. این قوانین جهت حفاظت از منابع آب سطحی و زیرزمینی ایجاد شده‌اند که مهندسان باید از آن‌ها به صورت کامل آگاهی داشته باشند.

این مقررات و قوانین در دو سطح ملی و بین‌المللی معرفی شده‌اند و در هر کشوری اجرای آن‌ها ضروری می‌باشد. در برخی از کشورها مانند ایران، این قوانین در زمینه کیفیت پساب تصفیه شده فاضلاب جهت تخلیه به منابع پذیرنده متفاوت است.

در راستای رسیدن به اهداف ذکر شده کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست (Water and environmental engineering vocabulary and idioms dictionary) قصد دارد حتی المقدور واژه‌های پرکاربرد علوم زیستی و مهندسی آب را ارائه دهد.

 ۳۹۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-703769-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست

برای دانلود کتاب دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایرة المعارف لغات و اصطلاحات تخصصی مهندسی آب و محیط زیست