دانلود کتاب دایناسور‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دایناسور‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دایناسور‌ها

کتاب دایناسور‌ها نوشته جان بانت وکسو از مجموعه حیات وحش به نظریه‌های مختلف در رابطه با زندگی دایناسور‌ها که بیش از 160 میلیون سال بر زمین حاکم بوده‌اند پرداخته است. این کتاب به صورت مصور و کاملا رنگی است.

نظریه‌های انقراض، دایناسورها کی و کجا زندگی می‌کردند، تنوع دایناسور‌ها از جمله عناوین جالب و هیجان انگیز این کتاب برای کودکان گروه سنی ج است.

شاید قابل توجه‌ترین چیز درباره‌ی دایناسورها این است که احتمالاً تعداد اندکی از تعداد کل دایناسور‌هایی که زندگی کرده‌اند، پیدا شده‌اند. شاید هزاران دایناسور دیگر، هنوز زیر خاک، مدفون و منتظر کشف شدن باشند.

این درست است که بعضی از آنها وقتی گرسنه می‌شدند، شکارچیان بیرحمی می‌شدند که به جانوران دیگر حمله کرده و آنها را می‌کشتند، اما بیشتر دایناسورها، گیاه‌خواران آرامی بودند که به ندرت به چیزی به جز یک بوته یا یک درخت، آسیب می‌زدند. وقتی مردم می‌خواهند بگویند که یک چیزی یک شکست یا یک خرابی است، برخی اوقات آن را «دایناسور» می‌نامند. معلوم است دلیلش این است که دایناسورها منقرض شده‌اند. اما دایناسورها هیچوقت یک شکست یا خرابی نبوده‌اند. قبل از اینکه آنها منقرض شوند، روی این زمین برای بیش از 160 میلیون سال زندگی کرده‌اند، حدوداً 30 برابر بیشتر از آنچه که ما انسان‌ها روی زمین بوده‌ایم. اولین دایناسور‌هایی که دانشمندان کشف کرده‌اند، بیش از 230 میلیون سال پیش زندگی می‌کرده‌اند و آخرین آنها حدود 65 میلیون سال پیش، از بین رفته‌اند. در تمام آن مدت، دایناسورها به سرتاسر دنیا حکومت می‌کرده‌اند. طوری که تمام آن دوره، عصر دایناسورها نامیده شده است. طبق هر معیاری، دایناسورها موفق‌ترین جانورانی بوده‌اند که تاکنون زیسته‌اند.

 ۲۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-66-5 

چاپ ۱۳۹۶: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دایناسور‌ها

برای دانلود کتاب دایناسور‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دایناسور‌ها

نظرات کتاب دایناسور‌ها

مهدیس چروم زاده
۱۳۹۹/۱۱/۲
عالییییییییییییییی خیلی به من اطلاعات داد البته من خودم برای خودم جانور شناسیم ولی به اطلاعات اضافه کرد خیلییییییی ممنون از جان بانت وسکو
و مترجمان و شما و اپلیکیشن کتابراه 😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😆
خداداد سرافراز
۱۳۹۹/۷/۱۶
من عاشق دایناسورها هستم و همیشه دلم میخواست درباره‌ی آن‌ها بدانم
هادی حسن ابادی
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
برای دخترم که 8 ساله است جذاب بود. مننونم
مشاهد همه نظرات (۸)