دانلود کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو)

کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو)، توسط کوئیچی توهه، از اساتید بنام آی ک ی دو نوشته شده که از کتب شاخص طب سنتی درمانی ژاپنی است. این اثر با محوریت کی که از انرژی‌های مرتبط با هستی و کائنات است به شکل آموزشی نگاشته شده است.

توصیه می‌گردد چنانچه علاقمند به زندگی سالم و حتی درمان امراض خود هستید، کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو) (kiatsu) را همراه کتب دیگر استاد توهه مطالعه کرده و زندگی خود را متحول کنید. استاد توهه صاحب انجمن کی در ژاپن و بنیان گذار این مکتب در سراسر دنیا هستند.

با درک اصول ذهن و جسم، انرژی درونی خویش را برای درمان خود و دیگران افزایش دهید.

هنگامی که "کی" ما با "کی" جهان در تبادل است، طبیعی‌ترین و قوی‌ترین حالت با نیرومندترین انرژی حیات به وجود می‌آید. این حالت را اتحاد ذهن و جسم می‌نامند و زندگی کردن با ذهن و جسم متحد فرد را قادر می‌سازد در سرتاسر حیات خود سالم زندگی کند. به همین دلیل چهار اصل بنیادی برای اتحاد ذهن و جسم را آموزش داده می‌شود. با این وجود، افرادی زیادی هستند که از بیماری و مشکلات دیگری رنج می‌برند. زمانی که فرد بیمار می‌شود یا در صورتی که ذهن و جسم وی آسیب می‌بیند، نیروی حیات فرد آن چنان کند می‌شود که بازیابی و بهبود آن بوسیله خود فرد دشوار خواهد شد. گاهی فرد بیش از 10 یا 20 سال دچار عارضه است.

در این حالت، برای این فرد باید از "کی" استفاده کنیم، درست مانند وقتی که باطری ماشین خالی شده و می‌بایست آن را از بیرون شارژ کرد. با فرستادن "کی" به درون بدن فرد، می‌توان نیروی حیات را تقویت کرد. زمانی که نیروی حیات شروع به کار می‌کند، به راحتی می‌تواند همه بیماری‌ها و مشکلات را درمان کند. این روش فرستادن "کی" به درون بدن "کیاتسو ری‌یوهو" نامیده می‌شود. برای تمرین کیاتسو ری‌یوهو، فرد ابتدا باید یاد بگیرد چگونه با استفاده از چهار اصل بنیادی برای اتحاد ذهن و جسم، "کی" را گسترش دهد.

کیاتسو از دیدگاه تئوری و عملی با شیاتسو، طب فشاری، طب سوزنی، و... تفاوت دارد. اگر "کی" خود را به بدن دیگران بفرستید، طبیعتاً "کی" بسیار زیادی مصرف خواهید کرد و فایده‌ای ندارد که با درمان کردن دیگران، خودتان بیمار شوید. فرد باید ابتدا یاد بگیرد به چه نحو "کی" را از جهان تامین کند. این حالت را تنفس "کی" می‌نامند. "کی" جهان نامحدود است. در صورتی که فرد بداند چگونه "کی" را از جهان تامین کند، حال هر چقدر که از "کی" خود به دیگران منتقل کند، هرگز دچار فقدان "کی" نخواهد شد. از این رو، فرد باید قبل از یاد گرفتن کیاتسو ری‌یوهو، چگونگی اتحاد ذهن و جسم را فرا گیرد.

کوئیچی توهه (Koichi Tohei) این کتاب تابع عقاید مکاتب شرقی مثل ذن و بودائیسم است و با مبانی فرهنگی اسلامی هماهنگی و ارتباط ندارد.

در بخشی از کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو) می‌خوانیم:

افراد زیادی وجود دارند که از بیماری و مشکلاتی رنج می‌برند. هنگامی که فردی بیمار می‌شود یا در صورتی که ذهن یا جسم دچار آسیب باشد، نیروی حیات فرد آنقدر کم است که بازیابی آن به وسیله خودش کار دشواری است. گاهی اوقات فرد بیش از 10 یا 20 سال از بیماری یا مشکلی رنج می‌برد. در این حالت باید "کی" را برای آن فرد تامین کنیم، درست مانند زمانی که باطری یک ماشین خالی می‌شود و باید آن را از بیرون شارژ کرد. با فرستادن "کی" به درون بدن، می‌توان نیروی حیات را ایجاد کرد. هنگامی که نیروی حیات شروع به کار ‌کند، به راحتی همه بیماری‌ها و مشکلات را می‌تواند درمان کند. روش فرستادن "کی" به درون بدن "کیاتسو ری‌یوهو" نامیده می‌شود.

برای تمرین این روش، فرد ابتدا باید بداند چگونه با استفاده از 4 اصل پایه، "کی" را گسترش دهد تا ذهن و جسم را متحد سازد. کیاتسو ری‌یوهو از نظر تئوری و عملی با شیاتسو، طب سوزنی، طب فشاری و غیره متفاوت است. اگر "کی" خود را به دیگران منتقل کنید، به طور طبیعی مقدار بسیار زیادی "کی" مصرف می‌کنید. فایده‌ای ندارد که با درمان کردن دیگران خودتان بیمار شوید. فرد ابتدا باید یاد بگیرد چگونه "کی" را از جهان تامین کند. این همان تنفس با انرژی "کی" (پیشتر کتاب "تنفس با انرژی کی" از استاد توهه به ترجمه برادران شیرازی برای آموزش این امر منتشر شده) است. "کی" جهان نامحدود است. اگر فرد بداند چگونه "کی" را از جهان تامین کند، هر قدر هم که "کی" را به دیگران انتقال ‌دهد باز هم دچار فقدان "کی" نخواهد شد. به همین دلیل، فرد باید بداند چگونه "کی" را متحد و یکی کند و چگونه قبل از یاد گرفتن کیاتسو ری‌یوهو "کی" را تنفس کند.

به منظور انتقال "کی" به جسم، فرد باید بداند که چگونه "کی" را گسترش دهد و آن را به سمت دیگران بفرستد. تنها تقلید از فرم، کارآمد و مثمرثمر نیست. فرد باید هر کاری را با اصول درست انجام دهد.

 ۱۹۶ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6252-41-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن مترجم
پیشگفتار
بخش اول: کیاتسو ری‌یوهو
فصل 1. کیاتسو ری یوهو چیست؟
فصل 2. پنج اصل کیاتسو ری‌یوهو
فصل 3. نحوه به وجود آمدن کیاتسو ری‌یوهو
فصل 4. تکنیک‌های کیاتسو
بخش دوم: تمرین‌های “کی” برای سلامتی
بخش سوم: مقاله پزشکی
فصل 1. اصول درمان
فصل 2. چگونگی حفظ سلامتی
فصل 3. چگونگی افزایش مقاومت در مقابل بیماری
فصل 4. پزشکی سایکوسوماتیک
نتیجه‌گیری
درباره نویسنده
از دیگر آثار همین نویسنده

راهنمای دانلود کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو)

برای دانلود کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  درمان با انرژی کی (کیاتسو)

نظرات کتاب درمان با انرژی کی (کیاتسو)

farnoosh nejati
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
اونگاشیماس، با آرزوی موفقیت برای اساتید برادران شیرازی واینکه فکر میکنم اگر کتابهای ازاین دست صوتی باشند تاثیر بیشتری داشته باشد، آریگاتو
لیلا شهبازی
۱۳۹۸/۸/۵
به نظر کتاب عالی‌ای می‌آید، اگر روی روش هایش کار شود قطعا مفید خواهد بود
علی حیدری
۱۳۹۸/۸/۲۹
انصافا اینقدر نمی‌ارزد نظم و ترتیب یک کتاب منسجم را ندارد
مشاهد همه نظرات (۵)