دانلود کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر

  • از: مهسا شیرازی
  • ناشر: انتشارات نسل روشن
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر

کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر نوشته‌ی مهسا شیرازی داستانی از بطن یک خانواده است، قصه‌ای که شما هرگز از خواندن آن سیر نخواهید شد.

در بخشی از کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر می‌خوانیم:

چند شبی هست که زیاد خواب‌های آشفته می‌بینم و به شدت ذهنم به هم ریخته است؛ طوری‌ که اصلا نمی‌توانم تمرکز کنم! از طرفی سیامک هم فقط بهانه‌ی این را می‌گیرد، که چرا اینقدر کار می‌کنی؟ چرا به من اهمیت نمی‌دهی؟ چرا هر دقیقه بیرون هستی؟ چرا…چرا…چرا؟!

نمی‌دانم باید چه کار کنم؟ بعضی وقت‌ها با خودم می‌گویم همه ‌چیز را رها کنم و یک مدت طولانی به سفر بروم، ولی بعد که بیشتر فکر می‌کنم متوجه می‌شوم که این کار اصلا منطقی نیست! من چگونه می‌توانم این همه کار را، رها کنم و مدتی نباشم؟! تعداد زیادی دختر در بهزیستی و کانون و زندان و… منتظر هستند تا من هر روز بروم و به آن‌ها سر بزنم؛ حالا مطب و بیمارستان و دفتر مجله و آتلیه هم به کنار…

نه… خوب که فکر می‌کنم، اصلا نمی‌توانم چنین کاری کنم، چون که من تمام این سال‌ها درس خوانده‌ام تا به افراد جامعه‌ام کمک کنم؛ نه اینکه فقط روزی دو ساعت به مطب بروم و بعد از آن هم به آرایشگاه‌های مختلف سر بزنم و سفرهای خارجی مختلف و دنبال خوشگذرانی باشم یا اینکه فقط بخواهم به خودم اهمیت بدهم. من برای این‌ سبک زندگی کردن ساخته نشده‌ام، من به این دنیا آمده‌ام تا زندگی کنم، رشد کنم و بزرگ شوم؛ نه اینکه فقط زنده باشم و قد بکشم.

 ۴۸۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-247-051-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۹۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر

برای دانلود کتاب در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  در حوالی کوچه پس کوچه‌های این شهر