دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها

کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها نوشته‌ی تروی کامینگز از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز، ادامه‌ی داستان‌های پرماجرای الکساندر و دوستانش را به تصویر می‌کشد که این بار باید هیولاهای برق دزد را پیدا کنند و با آن بجنگند.

موضوع کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها چیست؟

در کتاب استرمانت و برق دزدک‌ها (Charge of the Lightning Bugs) جلد هشتم از مجموعه‌ی دفتر خاطرات هیولاها، یک روز صبح وقتی الکساندر از خواب بیدار می‌شود با چیزهای شوکه کننده و عجیب و غریبی رو‌به‌رو می‌شود. چراغ‌ها چشمک می‌زنند، پله برقی‌ها با سرعت فوق‌العاده در حال کار کردن هستند و دستگیره‌های در همگی برق قوی و خطرناکی دارند! شهر کاملاً به هم ریخته و هیچ چیزی سر جای خودش نیست. آیا امکان دارد که هیولاهای برق حمله کرده باشند؟! آیا اصلاً هیولاهای برق وجود دارند؟! برای پاسخ به این سوالات باید ماجراهای جالب و مهیج الکساندر و دوستانش را دنبال کنید...

درباره مجموعه‌ی دفتر خاطرات هیولاها:

نخستین جلد از این مجموعه جذاب و هیجان‌انگیز در سال 2013 انتشار یافت که با استقبال بسیار زیاد مخاطبان کتاب، یعنی کودکان مواجه شد. متن کتاب‌های مجموعه دفتر خاطرات هیولاها (The Notebook of Doom) ساده و روان است و خواندن آن‌ها سریع پیش می‌رود به همین دلیل این کتاب‌ها به تقویت مهارت مطالعه و تند خوانی کودکان کمک می‌کند. تروی کامینگز (Troy Cummings) علاوه بر نویسندگی، تصویرگری کتاب‌های این مجموعه محبوب را هم بر عهده داشته است.

در پایان هر جلد از کتاب‌های دفتر خاطرات هیولاها بخشی شامل مجموعه‌ای از سوال‌ها و تمرین‌ها قرار داده شده تا کودکان بعد از مطالعه کتاب، بیشتر بتوانند با فضای آن ارتباط برقرار کنند، مروری دوباره بر داستان داشته باشند و برای مطالعه جلد بعدی کتاب آماده و هیجان‌زده بشوند. انجام تمرین‌های عملی گفته شده در پایان کتاب که شامل درست کردن کاردستی هم می‌شوند باعث افزایش خلاقیت کودکان و مهارت‌های عملی و دست ورزی آن‌ها می‌شود.

کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای کودکان 7 تا 12 ساله‌ی علاقه‌مند به داستان‌های فانتزی و موجودات خیالی، جذاب و خنده‌دار خواهد بود.

در بخشی از کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها می‌خوانیم:

الکساندر گفت: «حق با توست، اما به هر حال چیزهای عجیب و غریبی دارد اتفاق می‌افتد.» او چشم‌هایش را تنگ کرد و به تابلوی برنامه‌ی غذایی نگاه کرد. بعد گفت: «من مطمئنم که این پیغام، یک اخطار است. تازه، آن پیکان کج و کوله دیگر چیست؟ فکر میکنم قبلا آن را یکجا دیده‌ام...»

نیکی گفت: «شاید کارکنان ناهارخوری هنوز کار کردن با تابلوی جدید را بلد نیستند. آدم بزرگ‌ها همیشه کار کردن با وسایل جدید را دیر یاد می‌گیرند.»

 ۱۰۰ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8111-39-9 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: بیست سؤالی
فصل 2: هدیه‌ی زنگ‌دار
فصل 3: ساعت صفر
فصل 4: بالا افتادن
فصل 5: نفر آخر کلاس
فصل 6: رژه به پایین
فصل 7: حرف زدن داد زدن با بی‌سیم
فصل 8: حیوانات خانگی
فصل 9 چراغ بدون راهنمایی
فصل ‌10: رعدوبرق سبز
فصل 11: پیغام روهوا
فصل 12 چشمتان روشن!
فصل 13: ززززززز!جیززز!
فصل 14: هیولای تووی پیله
فصل 15: برق گرفتگی
فصل 16: پس گرفتن برق

راهنمای دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها

برای دانلود کتاب دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دفتر خاطرات هیولاها 8: استرمانت و برق دزدک‌ها