دانلود کتاب دنده معکوس در عادت‌ها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دنده معکوس در عادت‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دنده معکوس در عادت‌ها

کتاب دنده معکوس در عادت‌ها نوشته محسن مقصودی، به شما کمک می‌کند تا عادت‌های بد خود را ترک کنید و برای ایجاد عادت‌های خوب در زندگی‌تان تلاش کنید.

آیا تا حالا بر روی دوچرخه ثابت سوار شده‌اید؟ از آن‌هایی که در باشگاه‌های بدن‌سازی هستند. رکاب‌زدن با این دوچرخه عرق شما را درمی‌آورد، اما نیم متر هم شما را جابه‌جا نمی‌کند. هر چه تندتر رکاب بزنید، باز هم میزان جابه‌جایی شما صفر است.

برخی‌ها یادشان رفته که در زندگی‌شان سوار بر چه دوچرخه‌ای شده‌اند. هر چه تلاش می‌کنند کاری از پیش نمی‌برند و کارها را معمولاً نصفه‌کاره رها می‌کنند. بیشتر این افراد عادت‌هایی دارند که آن‌ها را به سمت موفقیت نمی‌رساند. شاید بهتر باشد که به این افراد بگویید به جای سریع‌تر رکاب‌زدن، بهتر است که از این دوچرخه پیاده و سوار دوچرخه بهتری شوید.

این دوچرخه می‌تواند عادت‌های شما باشد. اگر شما عادت دارید که پول‌تان را خرج کنید، فرقی نمی‌کند که چه میزان درآمد داشته باشید، باز هم آن را خرج می‌کنید! دقت کرده‌اید که برای عده زیادی از مردم، همیشه میزان بدهی‌شان بیشتر از میزان درآمدشان است؟

شما چیزی نیستید جز عادت‌هایتان! همه چیز در زندگی شما به عادت‌هایتان برمی‌گردد. شعار مهم کتاب دنده‌معکوس در عادت‌ها این است که تا می‌توانید کارهای مهم‌تان را به عادت تبدیل کنید. این بهترین و کم‌خرج‌ترین راه برای رسیدن به موفقیت است. این کتاب برای شماست که می‌خواهید بیشتر عمل‌گرا باشید و از جایگاه کنونی خودتان بالاتر روید. با تغییر عادت‌هایتان این کار امکان‌پذیر است. زیرا همه چیز به عادت‌های شما برمی‌گردد و در نتیجه شما چیزی نیستید جز عادت‌هایتان!

خواندن کتاب دنده معکوس در عادت‌ها به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید برخی عادت‌های خود را ترک کنید ولی نمی‌توانید، این کتاب به شما کمک می‌کند تا به این مهم دست پیدا کنید و عادت‌های خوب را جایگزین عادت‌های بدتان کنید.

در بخشی از کتاب دنده معکوس در عادت‌ها می‌خوانیم:

خیلی‌ها دوست دارند وزن‌شان را کم کنند. این بسیار عالی است. آن‌ها پیش متخصص تغذیه می‌روند، برنامه غذایی می‌گیرند، تصمیم می‌گیرند که چربی و شیرینی‌ کمتر بخورند. اما خیلی از آن‌ها بعد از گذشت یک‌سال می‌بینند که به اصطلاح «نه خانی آمده و نه خانی رفته است!». نه تنها چیزی از وزن مبارک‌شان کم نشده، بلکه اضافه‌وزن بیشتری نیز پیدا کرده‌اند! غذاهای چرب و شیرینی‌جات هم که هم‌چنان به اندازه زیاد مصرف می‌شود.

حال می‌توانید درک کنید که دلیل تمام این برنامه‌های نصفه‌ونیمه چیست. بسیاری از افراد در برنامه‌ریزی‌هایشان در دایره طلایی عادت‌ها در جهت برعکس حرکت می‌کنند. آیا می‌دانید علت ناکام ماندن بسیاری از برنامه‌های ما در چیست؟ علت این است که تمرکز ما به جای این‌که بر روی هویت‌مان باشد، بر روی نتایج است. ما اشتباها از لایه سوم شروع به حرکت به درون دایره طلایی می‌کنیم. از تعیین اهداف شروع می‌کنیم (لایه سوم) و به لایه دوم وارد می‌شویم. در این لایه برای به‌دست آوردن نتایج برنامه‌ریزی کنیم. اما زمانی که می‌خواهیم به لایه اول وارد شویم، با یک مشکل بزرگ روبه‌رو می‌شویم.

 ۲۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-123140-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۶۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل صفرم!: عادت چیست؟
فصل اول: انواع مغز
فصل دوم: دایره طلایی عادت‌ها
فصل سوم: چرخه عادت‌ها
فصل چهارم: علم سیستم‌سازی
فصل پنجم: محرک، اولین چرخ‌دنده
فصل ششم: اشتیاق، دومین چرخ‌دنده
فصل هفتم: پاسخ‌، سومین چرخ‌دنده
فصل هشتم: پاداش‌، چهارمین چرخ‌دنده
فصل نهم: شش استراتژی قدرت‌مند برای حفظ و نگهداری از عادت‌ها

راهنمای دانلود کتاب دنده معکوس در عادت‌ها

برای دانلود کتاب دنده معکوس در عادت‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دنده معکوس در عادت‌ها
حسین حاج میرزایی
۱۳۹۹/۹/۲
سلام
واقعا کتاب خوب با مثالهای قابل فهم هست،
چون یه ایرانی نوشته خیلی خوب و بهتر از کتابهای ترجمه‌ای میشه باهاش ارتباط گرفت
ماریا متین
۱۳۹۹/۶/۳۰
یه مقدار نمونه کتاب رو خوندم بنظرم جالب میاد، مخصوصا که نویسنده ایرانی هست و واقع بینانه تر و ملموس تر نوشته، ممنون ازین دست کتابها میذارید که به عمل گرایی بیشتر کمک میکنه.
محسن مقصودی
۱۳۹۹/۶/۲۸
از اظهار نظر شما دوستان عزیزم ممنونم. حتما از طریق اینستاگرام "سرزمین عادت" رو جستجو کنید تا با هم ارتباط نزدیکتری داشته باشیم.
متشکرم
محسن مقصودی - نویسنده کتاب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)