دانلود کتاب دورا، خواهر بزرگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دورا، خواهر بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دورا، خواهر بزرگ

کتاب دورا، خواهر بزرگ نوشته‌ی آلیسون اینچز از مجموعه‌ی ماجراهای دورا، روزی را روایت می‌کند که مادر دورا زایمان کرده و دورا دیگر خواهر بزرگ محسوب می‌شود و از این موضوع بسیار هیجان‌زده و خوشحال است.

موضوع کتاب دورا، خواهر بزرگ:

داستان دورا، خواهر بزرگ (Big Sister Dora) با روایتی دوست‌داشتنی، ماجرای ورود عضو جدیدی به خانواده‌ی دورا را روایت می‌کند. دورا می‌داند که دیگر خواهر بزرگ است و برای دیدن این عضو جدید بسیار هیجان‌زده است. آلیسون اینچز (Alison Inches) تلاش می‌کند با پیام‌های آموزنده به کودکان یاد بدهد که خواهر و برادر کوچک خود را دوست داشته باشند و آن‌ها را به عنوان یک دوست و همراه در خانواده بپذیرند.

دورا شخصیتی تخیلی است و سال‌هاست که انیمیشنی با این شخصیت کارتونی در سراسر دنیا پخش می‌شود و کتاب و انیمیشن دورا در میان کودکان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

کتاب دورا، خواهر بزرگ برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان دبستانی که علاقمند به ماجراهای این شخصیت محبوب هستند، آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب دورا، خواهر بزرگ می‌خوانیم:

نگاه کنید، جنگل خزندگان! «ایزای سوسمار هم آنجاست. ایزا، ایزا، مادرم بچه به دنیا آورده. من دارم خواهر بزرگ می‌شوم. بوتس می‌خواهد به او رقص میمونی یاد بدهد. تو هم می‌توانی به او درباره‌ی گل‌ها، درخت‌ها و پروانه‌ها چیزهایی یاد بدهی.»

 ۲۶ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-99780-1-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دورا، خواهر بزرگ

برای دانلود کتاب دورا، خواهر بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دورا، خواهر بزرگ