دانلود کتاب دوستت دارم دیگه!


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب دوستت دارم دیگه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب دوستت دارم دیگه!

کتاب دوستت دارم دیگه! اثر دیگر از نویسنده پرفروش نیویورک تایمز و خالق کتاب مطرح «برگرد خونه دیگه»، جوری جان، درباره خرسی است که برنامه‌ریزی کرده روز مطبوعی را در خلوت خود بگذراند اما همسایه‌اش، اردک برای این‌که با او وقت بگذراند و تنهایش نگذارد، پافشاری می‌کند.

موضوع کتاب دوستت دارم دیگه! چیست؟

صبح یک روز تعطیل است و خرسه می‌خواهد در خانه وقت بگذراند، در آرامش کامل باشد و به تنهایی خوش بگذاراند. از طرف دیگر دوست و همسایه‌اش، اردکه می‌بیند که این صبح روز تعطیل بهترین فرصت است تا با دوستش، خرسه به گردش برود پس به خانه او می‌رود و بعد از اصرار و سماجت‌های فراوان او را راضی می‌کند تا با هم به گردش بروند. اردکه به خرسه پیشنهاد می‌دهد قصه زندگیشان را برای هم تعریف کنند، ورزش کنند، ابرها را تماشا کنند، بستنی بخورند و... اما خرسه تمام این پیشنهادها را رد می‌کند. او دوست دارد یک گوشه تنها و ساکت بنشیند و در آرامش باشد. اردکه هرچه تلاش می‌کند خرسه را سرگرم کند موفق نمی‌شود؛ او به این نتیجه می‌رسد که خرسه دوستش ندارد اما خرسه به اردکه می‌گوید که او را دوست دارد. اردکه از خرسه می‌خواهد حرفش را ثابت کند.

کتاب دوستت دارم دیگه! مناسب چه کسانی است؟

این داستان بامزه برای کودکان در سنین 3 تا 7 سال جالب و دوست داشتنی خواهد بود و با بیانی ساده و دلنشین مفاهیمی چون دوستی، دوست داشتن، مهربانی، وفاداری و... را می‌آموزد. داستان کتاب دوستت دارم دیگه! (I Love You Already) سرشار از لحظاتی مفرح، سرگرم کننده و در عین حال آموزنده است.

جوری جان (Jory John) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده آمریکایی آثار موفق و محبوب بسیاری برای کودکان و نوجوانان نوشته است که تعدادی از آن‌ها در رتبه اول و دوم فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفته‌اند. جوری جان با همکاری مک بارنت مجموعه موفق و خنده‌دار «دو تا خفن» را خلق کردند. جلد نخست این مجموعه‌ی بی‌نظیر در سال 2015 برنده جایزه ای. بی. وایت (E. B. White Read-Aloud Honor) و نامزد جایزه دوروتی کنفیلد (Dorothy Canfield Fisher) در سال 2017 شد. کتاب «برگرد خونه دیگه» از دیگر آثار مطرح جوری جان است که در شمار بهترین کتاب سال کودکان در A Bank Street College of Education قرار گرفته است. علاوه بر نویسندگی کتاب‌های کودک، جان با نشریات معتبر بسیاری چون نیویورک تایمز، گاردین، بازفید، شرح وقایع سان فرانسیسکو و... همکاری می‌کند.

در بخشی از کتاب دوستت دارم دیگه! می‌خوانیم:

خرسه. منم اردکه. همسایه‌ات. در را باز کن، بجنب رفیق. منم اردکه. همسایه‌ات.
- چه کار داری اردکه؟ من الان کار دارم.
ولی به نظر نمی‌آید کار داشته باشی. بی‌خیال. بیا قدم بزنیم رفیق. نگو نه! زود باش. می‌توانیم با هم کلی کیف کنیم.
- نه!
قصه‌ی زندگی‌ام را برایت می‌گویم.
- نه!
تو قصه‌ی زندگی‌ات را برایم بگو.
- نه!
می توانیم ورزش کنیم.
- نه!
ابرها را تماشا کنیم!
- نه!
قصه‌ی زندگی‌ام را برایت می‌گویم.
- این را گفتی که!
خب شاید این طوری بیشتر دوستم داشته باشی...
- من که دوستت دارم، اردکه!

 ۳۳ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-462-545-6 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب دوستت دارم دیگه!

برای دانلود کتاب دوستت دارم دیگه! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  دوستت دارم دیگه!

نظرات کتاب دوستت دارم دیگه!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.