دانلود کتاب رئیس بدون لقب


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب رئیس بدون لقب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب رئیس بدون لقب

کتاب رئیس بدون لقب نوشته رابین شارما، روش‌های مدیریتی را در قالب داستان به شما ارائه می‌دهد و کمک می‌کند تا از نظر نوآوری، کارایی و مشتری‌مداری به سطح جدیدی برسید.

با استفاده از سیستم مدیریت و راهبردی که رابین شارما (Robin S Sharma) در این کتاب به شما آموزش می‌دهد، نتایج شگفتی را در کار خود تجربه خواهید کرد و به شما کمک می‌کند تا به سطح خوبی از مدیریت دست پیدا کنید. همچنین شما پیشرفت عمیقی را در زندگی شخصی خود لمس می‌کنید و راه حضور در عرصه جهانی را خواهید آموخت. در کتاب رئیس بدون لقب (The leader who had no title) شیوه‌های مدیریت در قالب داستان بیان شده است. قهرمان، بلیک دیویس، تامی مربی فراموش نشدنی او و چهار معلم فوق‌العاده‌ای که راه زندگی و کار او را دگرگون کردند همگی شخصیت‌هایی داستانی هستند. اما اعتباری که این سیستم آموزشی و مدیریتی برای موفقیت دارد به خاطر اصول، ابزارها و روش‌هایی است که ارائه می‌کند، آن‌ها کاملاً کاربردی‌اند و هزاران نفر را در نقاط گوناگون جهان برای موفقیت سازمان‌هایشان در تجارت و دیگر زمینه‌های کاری یاری رسانده است.

هر یک از شما با نبوغ و استعداد فراوان متولد می‌شوید اما متأسفانه تعداد زیادی بسیار معمولی زندگی می‌کنید. شارما باوری را برایتان فاش می‌کند که مانند زالو به شما می‌چسبد و دائم از شما تغذیه می‌کند. خیلی‌ها باور دارند که افراد خاص، استعدادی خاص دارند و خودشان افراد معمولی هستند و از این ویژگی یا ارتباط و رانت برخوردار نیستند. اما لازم است با خودتان روراست باشید. شما هم، می‌توانید کار خارق‌العاده‌ای بکنید و زندگی خود را سامان ببخشید. از همین امروز شروع کنید. این کتاب حاوی آموزش‌هایی قوی است که به مرور و با دقت همراه با ایجاد شوقی صادقانه در شما به یاری‌تان خواهد آمد.

کتاب رئیس بی‌لقب مانند یک گردش علمی و عملی است و این گردش سرشار از لذت، سرگرمی و هیجان خواهد بود. اصول و ابزارهایی که به دست می‌آورید به طور خودکار باعث خواهند شد تا در کارتان جهش کنید، شادی شما اوج بگیرد و استعدادهای خودتان را به طور کامل به صحنه زندگی وارد کنید.

نظرات افراد مشهور حوزه موفقیت درباره کتاب رئیس بدون لقب:

- کیت فرازی نویسنده کتاب پرفروش «هرگز تنها غذا نخور»: خواندن کتابی که در دست دارید، شما را با تغییری شگرف مواجه خواهد نمود، تغییری که باعث جهشی فوق‌العاده در کار و زندگی شما می‌شود.

- مارسی شیماف نویسنده کتاب پرفروش «خوشحالی بدون دلیل»: کتاب «رئیس بی لقب» کتابی تعیین‌کننده بوده و با خواندن آن برای یک زندگی شگفت‌انگیز تازه، آماده خواهید شد.

- جرج.ا. کاهون موسس مک دونالد در کانادا و روسیه: این کتاب ارزشمند به ما خواهد گفت که چگونه باید برتری خود را در هر کاری که انجام می‌دهیم نشان داده و توانایی‌های بالقوه را به ظهور برسانیم.

جملات برگزیده کتاب رئیس بدون لقب:

- هیچ کسی به موفقیتی فراتر از انتظار خود نخواهد رسید مگر این که با برخی از کارهای با ریسک بالا، شروع کند.
- بزرگ‌ترین هدیه ای که یک فرد موفق می‌تواند به دیگران بدهد راهنمایی نمودن آن‌هاست.
- اصلی‌ترین عاملی که افراد به واسطۀ آن، توان خویش را از دست می‌دهند این است که فکر می‌کنند قدرتی ندارند.
- درد موقتی است، شرمساریِ رها کردنِ کار، برای همیشه می‌ماند.
- مهم‌ترین بخش از فرمول مدیریت، چگونگی تعامل کردن با دیگران است.
- در صورتی بهترین چیزها را از دیگران دریافت می‌کنی که بهترین چیزهای خودت را به آن‌ها بدهی.
- اگر همه انسان‌ها از خودشان راضی بودند، دنیا اسطوره‌ای نداشت.

با رابین شارما بیشتر آشنا شویم:

رابین شارما نویسنده و سخنران انگیزشی در 18 مارس 1965 در کانادا متولد شد. او 11 کتاب در حوزه اصول مدیریت به چاپ رسانده و آثارش تاکنون در بیش از 60 کشور و 70 زبان مختلف منتشر شده است. شارما با نوشتن کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت شهرت بسیاری کسب کرد. این اثر در جهان، در فهرست کتاب‌های پرفروش قرار گرفته و میلیون‌ها نسخه از آن به فروش رفته است. او چندین سال در حرفه وکالت فعالیت کرده و بنیان‌گذار مؤسسه بین‌المللی مدیریت شارماست.

در بخشی از کتاب رئیس بدون لقب می‌خوانیم:

همۀ کلماتی که جت می‌گفت، در هوا گرفتم! به نظر می‌رسید او مردی فرهیخته و خردمند باشد.

«ما در دنیای مادّی، برای بزرگ شدن دنبال عناوین، ماشین‌های پرسرعت و حساب‌های بانکی پُر پول هستیم. در حالی که در حقیقت کلّ چیزی که می‌خواهیم رو داریم. فضیلت و شادی که ما دنبالش می‌گردیم، در درون خودمون هست، ما در جای اشتباهی دنبالش می‌گردیم. در پست، موقعیت اجتماعی و چیزهایی مثل پُز دادن. اما بلیک، همۀ ما موقعی که حتی فکرش هم نمی‌تونیم بکنیم به قبرستان سر خواهیم زد! جاروکش خیابون در کنار مدیرعاملی دفن شده. عناوین و مدارک دانشگاهی در برخوردی که مرگ و طبیعت با شما می‌کنه خیلی فرقی نداره. چه حساب شما پر از پول باشه و یا این که خونتون دوبلکس بوده باشه. اون چیزی که دارای اهمیته اینه که چقدر شخصیت خود را پخته کردید و چه توانمندی‌هایی را به ظهور رسوندی. چقدر مدیریت پیدا کردی و چقدر تاثیر مثبت بر زندگی نزدیکانت داشتی. همۀ این تغییرات از درون خودت شروع می‌شه. این طوری می‌تونی با قلبی پُر از احساس نیکی و راستی سر بر خاک بذاری».

انگار انگیزه‌های من را برای مدیر شدن داشت کم‌رنگ می‌کرد. نتوانستم خودم را کنترل کنم: «این چه حرفاییه که می‌زنی، هدف من از مدیر بی‌عنوان شدن این بود که به طور غیرمستقیم هم که شده یه ماشین جدید بخرم، یه آپارتمان شیک، با بهترین وسایل. اما تو داری حرفای دیگه‌ای می‌زنی».

«بلیک عزیز، با همه احترامی که برات قائلم بهت می‌گم که تو به هیچ کدوم از چیزایی که الان گفتی نیازی نداری».

اصرار کردم دوباره: «چرا، دارم».

 ۲۴۰ صفحه، ۶۷۶ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8476-65-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: پیشرو و موفق بودن حق طبیعی شماست
فصل دوم: دیدار من با مربی راهنما
فصل سوم: خسارت سنگین معمولی بودن و پاداش دیدنی مهارت پیشرو و خاص بودن
فصل چهارم: نخستین گفتگوی مدیریتی: برای مدیر بودن حتماً نباید عنوان داشت
فصل پنجم: دومین گفتگوی مدیریتی: مدیران بزرگ از دل مشکلات و سختی‌ها بیرون می‌آیند
فصل ششم: سومین گفتگوی مدیریتی: هرچه ارتباطات شما عمیق‌تر، مدیریت شما قوی‌تر
فصل هفتم: چهارمین گفتگوی مدیریتی: برای مدیر بزرگ شدن، اول باید انسان بزرگی شوی
فصل هشتم: گام نهایی

راهنمای دانلود کتاب رئیس بدون لقب

برای دانلود کتاب رئیس بدون لقب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  رئیس بدون لقب

نظرات کتاب رئیس بدون لقب

مهسا 💖
۱۳۹۹/۱/۲۸
محشررررررر هر چی از این کتاب بگم کم گفتم... مث‌ی معجون بود پر از نکته‌های مفید و خوب.... خوشمزه بودنشم بخاطر داستانی بودنش😍پیشنهاد میکنم هر ادمی ک دنبال تغییر تو زندگیشه برای تبدیل شدن ب‌ی ادم فوق العاده حتما این کتابو بخونه و اینک سعی کنید تو 4روز یا دوروز بخونیدش ن اینک‌ی روزه تمومش کنید تا تو این مدت کامل تو ذهن و قلبتون اینهمه نکات مفید حک بشه👌
رضا قاسم زاده
۱۳۹۹/۲/۱
نقل قولی از کتاب: برای این که مدیر خوبی باشی لزوما نباید مقام و عنوان داشته باشی. فقط لازمه که یه انسان زنده و واقعی باشی. همین کافیه. عزیزی که داری نظراتو میخونی همین قسمت کتاب فکر کنم گواه خوبی باشه بر خوب بودن کتاب. پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونی. ترجمه و نثرش هم عالیه ممنون از کتابراه
محمدباقر سلمانی
۱۳۹۹/۴/۱۵
سلام به دوستان و کتابراه عزیز، این کتاب رو خوندم، بعضی از راه‌ها و روش‌هایی که در کتاب معرفی شده بود قبلاً در کار و زندگی استفاده می‌کردم و با خواندن این کتاب افق روشنی برای من محیا کرد.
پیشنهاد میدم بخونید و راه‌های پیشنهادی رو بکار ببرید و تاثیر آن‌ها را در کار و زندگی خودتون ببینید.
تشکر از کتابراه
مشاهد همه نظرات (۳۱)